Politinės kampanijos dalyviai

1. DARBO PARTIJA (S)
2. Darbo partijos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas SAULIUS BUCEVIČIUS (S)
3. Darbo partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas SIGYTAS KLIMAS (S)
4. Darbo partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas KĘSTUTIS DAUKŠYS (S)
5. Darbo partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas RIČARDAS SARGŪNAS (S)
6. Darbo partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas GINTARAS TAMOŠIŪNAS (S)
7. Darbo partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas RIMANTAS TROTA (S)
8. Darbo partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas MINDAUGAS KIESAS (S)
9. Darbo partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas RAIMUNDAS PALIUKAS (S)
10. Darbo partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas RITAS VAIGINAS (S)
11. Darbo partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas MEČISLOVAS ZASČIURINSKAS (S)
12. Darbo partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas GEDIMINAS GRIGAS (S)
13. Darbo partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas MARIJUS VELIČKA (S)
14. Darbo partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas BENAS ŠIMKUS (S)
15. Darbo partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas RAIMUNDAS MARKAUSKAS (S)
16. Darbo partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ARTŪRAS PAULAUSKAS (S)
17. Darbo partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė ANDŽELA ŠAKINIENĖ (S)
18. Darbo partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ŠARŪNAS BIRUTIS (S)
19. Darbo partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas SAULIUS JAKIMAVIČIUS (S)
20. Darbo partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas ROBERTAS RAIMUNDAS IŠGANAITIS (S)
21. Darbo partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas EDMUNDAS VAITEKŪNAS (S)
22. Darbo partijos Kaišiadorių - Elektrėnų apygardoje Nr. 59 kandidatas STANISLOVAS TOMAS (S)
23. Darbo partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas RYTIS ŠATKAUSKAS (S)
24. Darbo partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas VALDAS SKARBALIUS (S)
25. Darbo partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas VYDAS GEDVILAS (S)
26. Darbo partijos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ANTANAS MAKAREVIČIUS (S)
27. Darbo partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė VIRGINIJA BALTRAITIENĖ (S)
28. Darbo partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas BORISAS MARKULIS (S)
29. Darbo partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas GIEDRIUS MOZŪRAITIS (S)
30. Darbo partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas ARŪNAS BACEVIČIUS (S)
31. Darbo partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas JONAS PINSKUS (S)
32. Darbo partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ARŪNAS LUKOŠEVIČIUS (S)
33. Darbo partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė BIRUTĖ BOREIKINA (S)
34. Darbo partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ROMAS VENCLOVAS (S)
35. Darbo partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas PETRAS ČIMBARAS (S)
36. Darbo partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė JOLANTA GAUDUTIENĖ (S)
37. Darbo partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas SERGEJ URSUL (S)
38. Darbo partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas PETRAS NARKEVIČIUS (S)
39. Darbo partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė GENOVEITA KRASAUSKIENĖ (S)
40. Darbo partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VIGILIJUS JUKNA (S)
41. Darbo partijos Panemunės apygardoje Nr. 18 kandidatė DŽENETA TOLIŠAUSKIENĖ (S)
42. Darbo partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas VYTAUTAS LIEPA (S)
43. Darbo partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas MINDAUGAS JURČIUS (S)
44. Darbo partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė ŽANETA SIMANAVIČIENĖ (S)
45. Darbo partijos Prienų-Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė RIMA ZABLACKIENĖ (S)
46. Darbo partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė ZITA ŽVIKIENĖ (S)
47. Darbo partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas DARIUS ULICKAS (S)
48. Darbo partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ALOYZAS JOČYS (S)
49. Darbo partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė DANGUOLĖ MARTINKIENĖ (S)
50. Darbo partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė NIJOLĖ JAGELAVIČIENĖ (S)
51. Darbo partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė AUDRONĖ PITRĖNIENĖ (S)
52. Darbo partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė ALGIMANTA PABEDINSKIENĖ (S)
53. Darbo partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas GINTAUTAS KNIUKŠTA (S)
54. Darbo partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas VYTAUTAS GRICIUS (S)
55. Darbo partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė INGRIDA VENCIUVIENĖ (S)
56. Darbo partijos Šilainių apygardoje Nr. 11 kandidatas SAULIUS GIRDAUSKAS (S)
57. Darbo partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas VITAS JAŠKAUSKAS (S)
58. Darbo partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas SAULIUS STANKEVIČIUS (S)
59. Darbo partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė ŽIVILĖ PINSKUVIENĖ (S)
60. Darbo partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas VAIDOTAS GLOBYS (S)
61. Darbo partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VALENTINAS BUKAUSKAS (S)
62. Darbo partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė DANGUTĖ MIKUTIENĖ (S)
63. Darbo partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė LORETA GRAUŽINIENĖ (S)
64. Darbo partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas EGIDIJUS GOVEDAS (S)
65. Darbo partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas ALFONSAS PETRAUSKAS (S)
66. Darbo partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas GEDIMINAS JAKAVONIS (S)
67. Darbo partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė VILIJA FILIPOVIČIENĖ (S)
68. Darbo partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė MINGAILĖ BINKAUSKAITĖ (S)
69. Darbo partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas RIMVYDAS PODOLSKIS (S)
70. Darbo partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė ANŽELIKA BANEVIČIENĖ (S)
71. Darbo partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas GEDIMINAS DALINKEVIČIUS (S)
72. Praradęs statusą. Darbo partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas GIEDRIUS ABROMAVIČIUS (S)
73. DEMOKRATINĖ DARBO IR VIENYBĖS PARTIJA (S)
74. "DRĄSOS KELIAS" POLITINĖ PARTIJA(S)
75. "Drąsos kelias" politinės partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas LINAS PETRONIS (S)
76. "Drąsos kelias" politinės partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė RASMA BUZIENĖ (S)
77. "Drąsos kelias" politinės partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė AURELIJA STANCIKIENĖ (S)
78. "Drąsos kelias" politinės partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė RITA JUSIENĖ (S)
79. "Drąsos kelias" politinės partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas PAULIUS VINKLERIS (S)
80. "Drąsos kelias" politinės partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas TAUTRIMAS JANUŠEVIČIUS (S)
81. "Drąsos kelias" politinės partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas GINTARAS DRUČKUS (S)
82. "Drąsos kelias" politinės partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas SAULIUS STOMA (S)
83. "Drąsos kelias" politinės partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas AURIMAS RADKEVIČIUS (S)
84. "Drąsos kelias" politinės partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas VYTAUTAS KUKLYS (S)
85. "Drąsos kelias" politinės partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatė BIRUTĖ VAIKŠNORAITĖ (S)
86. "Drąsos kelias" politinės partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas DAUGARDAS GRUODIS (S)
87. "Drąsos kelias" politinės partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas EGIDIJUS SKARBALIUS (S)
88. "Drąsos kelias" politinės partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas SIGITAS MARTINAVIČIUS (S)
89. "Drąsos kelias" politinės partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas JUOZAS VALIUŠAITIS (S)
90. "Drąsos kelias" politinės partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas VYTAUTAS ANTANAS MATULEVIČIUS (S)
91. "Drąsos kelias" politinės partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas LINAS LABAČIAUSKAS (S)
92. "Drąsos kelias" politinės partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas STASYS BRUNDZA (S)
93. "Drąsos kelias" politinės partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė INGA RAKAUSKIENĖ (S)
94. "Drąsos kelias" politinės partijos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė AUDRONĖ SKUČIENĖ (S)
95. "Drąsos kelias" politinės partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas ALGIRDAS KARČIAUSKAS (S)
96. "Drąsos kelias" politinės partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas SAULIUS VAIKŠNORAS (S)
97. "Drąsos kelias" politinės partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas VYTAUTAS BUDNIKAS (S)
98. "Drąsos kelias" politinės partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas JONAS RAMONAS (S)
99. "Drąsos kelias" politinės partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas EGIDIJUS RUMŠA (S)
100. "Drąsos kelias" politinės partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė AURELIJA GURSKIENĖ (S)
101. "Drąsos kelias" politinės partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė NERINGA VENCKIENĖ (S)
102. "Drąsos kelias" politinės partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ROLANDAS BORAVSKIS (S)
103. "Drąsos kelias" politinės partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas TOMAS VILUCKAS (S)
104. "Drąsos kelias" politinės partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas EGIDIJUS BALTUŠIS (S)
105. "Drąsos kelias" politinės partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas JONAS VARKALA (S)
106. "Drąsos kelias" politinės partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas RYTIS SALADŽIUS (S)
107. "Drąsos kelias" politinės partijos Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė INGA STEPUKONIENĖ (S)
108. "Drąsos kelias" politinės partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ARIMANTAS RAČKAUSKAS (S)
109. "Drąsos kelias" politinės partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė IRENA VASINAUSKAITĖ (S)
110. "Drąsos kelias" politinės partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas JONAS DAPŠAUSKAS (S)
111. "Drąsos kelias" politinės partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė JUSTĖ MILUŠAUSKIENĖ (S)
112. "Drąsos kelias" politinės partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas DONATAS STAKIŠAITIS (S)
113. "Drąsos kelias" politinės partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas VALDAS VASILIAUSKAS (S)
114. "Drąsos kelias" politinės partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas ARŪNAS JUŠKA (S)
115. "Drąsos kelias" politinės partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas SAULIUS JUODZEVIČIUS (S)
116. "Drąsos kelias" politinės partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ANTANAS BUROKAS (S)
117. "Drąsos kelias" politinės partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VYTAUTAS PEČIŪRA (S)
118. "Drąsos kelias" politinės partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas ARTŪRAS RATKUS (S)
119. "Drąsos kelias" politinės partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė EVELINA PALTANAVIČIŪTĖ-MATJOŠAITIENĖ (S)
120. "Drąsos kelias" politinės partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VIRGILIJUS PETRAS MATULA (S)
121. "Drąsos kelias" politinės partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas ALGIRDAS VACLOVAS PATACKAS (S)
122. Praradęs statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas AUDRIUS NAKAS (S)
123. Praradęs statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RAIMUNDAS ČIEGIS (S)
124. Praradęs statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas AURIMAS DRIŽIUS (S)
125. EMIGRANTŲ PARTIJA (S)
126. KOVOTOJŲ UŽ LIETUVĄ SĄJUNGA (S)
127. KRIKŠČIONIŲ PARTIJA (S)
128. LIBERALŲ IR CENTRO SĄJUNGA (S)
129. Liberalų ir centro sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas APOLINARAS NICIUS (S)
130. Liberalų ir centro sąjungos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas ARTŪRAS TEPELYS (S)
131. Liberalų ir centro sąjungos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė NIJOLĖ MAKŠTUTIENĖ (S)
132. Liberalų ir centro sąjungos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė JŪRATĖ GRICIŪTĖ (S)
133. Liberalų ir centro sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas GINTAUTAS BABRAVIČIUS (S)
134. Liberalų ir centro sąjungos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas GEDIMINAS KAZLAUSKAS (S)
135. Liberalų ir centro sąjungos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas VINCAS LAURUTIS (S)
136. Liberalų ir centro sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ANDRIUS BURBA (S)
137. Liberalų ir centro sąjungos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas ALGIRDAS KIZNIS (S)
138. Liberalų ir centro sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas JONAS JUČAS (S)
139. Liberalų ir centro sąjungos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas MINDAUGAS ŠIVICKAS (S)
140. Liberalų ir centro sąjungos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas KĘSTUTIS NAVICKAS (S)
141. Liberalų ir centro sąjungos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas RIMANTAS TARAŠKEVIČIUS (S)
142. Liberalų ir centro sąjungos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ANTANAS NEDZINSKAS (S)
143. Liberalų ir centro sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas RAIMONDAS ŠUKYS (S)
144. Liberalų ir centro sąjungos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas AIVARAS VASYLIUS (S)
145. Liberalų ir centro sąjungos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas KĘSTUTIS TRAPIKAS (S)
146. Liberalų ir centro sąjungos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas SIGITAS ŠIUPŠINSKAS (S)
147. Liberalų ir centro sąjungos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas SAULIUS LAPĖNAS (S)
148. Liberalų ir centro sąjungos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas RIMANTAS REMEIKA (S)
149. Liberalų ir centro sąjungos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas KĘSTUTIS VAITUKAITIS (S)
150. Liberalų ir centro sąjungos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas VYTAUTAS ŠIMKUS (S)
151. Liberalų ir centro sąjungos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas MANTAS PANAVAS (S)
152. Liberalų ir centro sąjungos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas GRAŽVYDAS GULBINSKAS (S)
153. Liberalų ir centro sąjungos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ARŪNAS STAŠAITIS (S)
154. Liberalų ir centro sąjungos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas SAULIUS GRINKEVIČIUS (S)
155. Liberalų ir centro sąjungos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas KĘSTUTIS BILIUS (S)
156. Liberalų ir centro sąjungos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas JURIJUS PETROVAS (S)
157. Liberalų ir centro sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas VALDAS PETRAS MIKELIONIS (S)
158. Liberalų ir centro sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas VIDMANTAS PLEČKAITIS (S)
159. Liberalų ir centro sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VYGANTAS GROSS (S)
160. Liberalų ir centro sąjungos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas RIMANTAS KLIPČIUS (S)
161. Liberalų ir centro sąjungos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas VYTAUTAS BOGUŠIS (S)
162. Liberalų ir centro sąjungos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ARTŪRAS MELIANAS (S)
163. Liberalų ir centro sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VINCAS BABILIUS (S)
164. Liberalų ir centro sąjungos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas RAIMUNDAS PALAITIS (S)
165. Liberalų ir centro sąjungos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VOLDEMARAS BANDŽIUKAS (S)
166. Liberalų ir centro sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas LAIMONAS PAURA (S)
167. Liberalų ir centro sąjungos Pasvalio-Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas MINDAUGAS LADIGA (S)
168. Liberalų ir centro sąjungos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas AUDRIUS KLIŠONIS (S)
169. Liberalų ir centro sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas PRANAS PAŠKEVIČIUS (S)
170. Liberalų ir centro sąjungos Prienų-Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ALGIS MARCINKEVIČIUS (S)
171. Liberalų ir centro sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas GINTAUTAS REKERTA (S)
172. Liberalų ir centro sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas DEIVIDAS STAPONKUS (S)
173. Liberalų ir centro sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė NORA RIBOKIENĖ (S)
174. Liberalų ir centro sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė IRENA SIMUTIENĖ (S)
175. Liberalų ir centro sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė ADOLFINA BLAUZDŽIŪNIENĖ (S)
176. Liberalų ir centro sąjungos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas KĘSTUTIS SMIRNOVAS (S)
177. Liberalų ir centro sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas REGIMANTAS ČIUPAILA (S)
178. Liberalų ir centro sąjungos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas RIMVYDAS TAMULAITIS (S)
179. Liberalų ir centro sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas ROBERTAS STANIONIS (S)
180. Liberalų ir centro sąjungos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas KĘSTUTIS VILNIŠKIS (S)
181. Liberalų ir centro sąjungos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas ARŪNAS VALINSKAS (S)
182. Liberalų ir centro sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas KĘSTUTIS PAKALNIS (S)
183. Liberalų ir centro sąjungos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas LINAS JANUŠONIS (S)
184. Liberalų ir centro sąjungos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas DEIVYDAS RUBEŽIUS (S)
185. Liberalų ir centro sąjungos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas JONAS LIESYS (S)
186. Liberalų ir centro sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė VAIDA KATINAITĖ (S)
187. Liberalų ir centro sąjungos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatė ARŪNĖ STIRBLYTĖ (S)
188. Liberalų ir centro sąjungos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas RIMANTAS RADŽIUS (S)
189. Liberalų ir centro sąjungos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JONAS KIETAVIČIUS (S)
190. Liberalų ir centro sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė DALIA ŠTRAUPAITĖ (S)
191. Liberalų ir centro sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas VIDAS RYBELIS (S)
192. Liberalų ir centro sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ALGIS ČAPLIKAS (S)
193. Praradęs statusą. Liberalų ir centro sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas VYTAUTAS ALEKSAS LAZINKA (S)
194. LIETUVOS CENTRO PARTIJA (S)
195. LIETUVOS LENKŲ RINKIMŲ AKCIJA (S)
196. Praradusi statusą. LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA (S)
197. LIETUVOS PENSININKŲ PARTIJA (S)
198. LIETUVOS RESPUBLIKOS LIBERALŲ SĄJŪDIS (S)
199. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ARTŪRAS ŠULCAS (S)
200. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas RIMANTAS MIKAITIS (S)
201. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ERIKAS TAMAŠAUSKAS (S)
202. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas AUDRIUS VAIŠVILA (S)
203. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė DIANA STANKAITIENĖ (S)
204. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ALGIRDAS RADUŠYS (S)
205. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas GINTARAS STEPONAVIČIUS (S)
206. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ELIGIJUS MASIULIS (S)
207. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė ALINA VELYKIENĖ (S)
208. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas PETRAS AUŠTREVIČIUS (S)
209. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ARŪNAS ŠTARAS (S)
210. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas SIGITAS ŠLIAŽAS (S)
211. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ŠARŪNAS GUSTAINIS (S)
212. LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA (S)
213. Lietuvos socialdemokratų partijos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė ZOFIJA PAULIKIENĖ (S)
214. Lietuvos socialdemokratų partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas STEPONAS VAIČIKAUSKAS (S)
215. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas JULIUS SABATAUSKAS (S)
216. Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ALVYDAS ŽALA (S)
217. Lietuvos socialdemokratų partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas JURAS POŽELA (S)
218. Lietuvos socialdemokratų partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas DOMAS PETRULIS (S)
219. Lietuvos socialdemokratų partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas EDVARDAS ŽAKARIS (S)
220. Lietuvos socialdemokratų partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė IRENA ŠIAULIENĖ (S)
221. Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas ALEKSANDRAS ZELTINIS (S)
222. Lietuvos socialdemokratų partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė JŪRATĖ JUOZAITIENĖ (S)
223. Lietuvos socialdemokratų partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatė VIOLETA BOREIKIENĖ (S)
224. Lietuvos socialdemokratų partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VALERIJUS SIMULIK (S)
225. Lietuvos socialdemokratų partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas ALOYZAS KAŽDAILEVIČIUS (S)
226. Lietuvos socialdemokratų partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas VYDAS BARAVYKAS (S)
227. Lietuvos socialdemokratų partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė AUKSĖ KONTRIMIENĖ (S)
228. Lietuvos socialdemokratų partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas ANTANAS VALYS (S)
229. Lietuvos socialdemokratų partijos Ignalinos-Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas VILIUS CIBULSKAS (S)
230. Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas RIMANTAS SINKEVIČIUS (S)
231. Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko apygardoje Nr. 62 kandidatas BRONIUS PAUŽA (S)
232. Lietuvos socialdemokratų partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas GEDIMINAS KIRKILAS (S)
233. Lietuvos socialdemokratų partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas BRONIUS BRADAUSKAS (S)
234. Lietuvos socialdemokratų partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė ORINTA LEIPUTĖ (S)
235. Lietuvos socialdemokratų partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas JURGIS JURKEVIČIUS (S)
236. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė RAMINTA POPOVIENĖ (S)
237. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ANTANAS NESTECKIS (S)
238. Lietuvos socialdemokratų partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas KĘSTUTIS VIRBICKAS (S)
239. Lietuvos socialdemokratų partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė ALMA MONKAUSKAITĖ (S)
240. Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas DAINIUS BUDRYS (S)
241. Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė KRISTINA MIŠKINIENĖ (S)
242. Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ROMAS ADOMAVIČIUS (S)
243. Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ALBINAS MITRULEVIČIUS (S)
244. Lietuvos socialdemokratų partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė LILIJA PETRAITIENĖ (S)
245. Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė LAIMA NAGIENĖ (S)
246. Lietuvos socialdemokratų partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas STASYS BAJERČIUS (S)
247. Lietuvos socialdemokratų partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas FAUSTAS LATĖNAS (S)
248. Lietuvos socialdemokratų partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė TATJANA RINKEVIČIENĖ (S)
249. Lietuvos socialdemokratų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė JANINA GAIDŽIŪNAITĖ (S)
250. Lietuvos socialdemokratų partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas DANAS PALUCKAS (S)
251. Lietuvos socialdemokratų partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VYGANTAS SUDARIS (S)
252. Lietuvos socialdemokratų partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas EUGENIJUS KOVALKOVAS (S)
253. Lietuvos socialdemokratų partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ALFONSAS PULOKAS (S)
254. Lietuvos socialdemokratų partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas RIMANTAS VAITKUS (S)
255. Lietuvos socialdemokratų partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas DARIUS RAZMISLEVIČIUS (S)
256. Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų-Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ALVYDAS VAICEKAUSKAS (S)
257. Lietuvos socialdemokratų partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ALGIMANTAS SALAMAKINAS (S)
258. Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas EDMUNDAS JONYLA (S)
259. Lietuvos socialdemokratų partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VYTAUTAS SAULIS (S)
260. Lietuvos socialdemokratų partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARVYDAS MOCKUS (S)
261. Lietuvos socialdemokratų partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė AUŠRINĖ MARIJA PAVILIONIENĖ (S)
262. Lietuvos socialdemokratų partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas BRONISLOVAS STASIULIS (S)
263. Lietuvos socialdemokratų partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas JUOZAS OLEKAS (S)
264. Lietuvos socialdemokratų partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas MINDAUGAS BASTYS (S)
265. Lietuvos socialdemokratų partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ALGIRDAS SYSAS (S)
266. Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas LINAS ANDRULIS (S)
267. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė BIRUTĖ VĖSAITĖ (S)
268. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ALBINAS EŽERSKIS (S)
269. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas ARTŪRAS SKARDŽIUS (S)
270. Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas JONAS BUDREVIČIUS (S)
271. Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas DARIUS PETROŠIUS (S)
272. Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VYTAUTAS KLEIVA (S)
273. Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė ASTA KANDRATAVIČIENĖ (S)
274. Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas ARŪNAS DUDĖNAS (S)
275. Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatė MILDA PETRAUSKIENĖ (S)
276. Lietuvos socialdemokratų partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas POVILAS VADOPOLAS (S)
277. Lietuvos socialdemokratų partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatė JŪRATĖ KULBERKIENĖ (S)
278. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIRDAS BUTKEVIČIUS (S)
279. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas DARIUS SKUSEVIČIUS (S)
280. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VYTAUTAS BAKASĖNAS (S)
281. Lietuvos socialdemokratų partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas NIKOLAJUS GUSEVAS (S)
282. Lietuvos socialdemokratų partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė VILIJA VERTELIENĖ (S)
283. Lietuvos socialdemokratų partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas VYTENIS POVILAS ANDRIUKAITIS (S)
284. LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ SĄJUNGA (S)
285. LIETUVOS VALSTIEČIŲ IR ŽALIŲJŲ SĄJUNGA (S)
286. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė MARIJONA LUKAŠEVIČIENĖ (S)
287. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas BRONISLOVAS LIUTKUS (S)
288. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas VIKTORAS PRANCKIETIS (S)
289. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas BENIUS RŪTELIONIS (S)
290. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė LAIMUTĖ JANČIUKIENĖ (S)
291. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė DAIVA RIBIKAUSKIENĖ (S)
292. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas ADOMAS STATKUS (S)
293. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė RIMA RAUKTIENĖ (S)
294. LIETUVOS ŽMONIŲ PARTIJA (S)
295. Lietuvos žmonių partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė ALGIMANTA ŠČIGLINSKIENĖ (S)
296. Lietuvos žmonių partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ALGIMANTAS PAUKŠTAITIS (S)
297. Lietuvos žmonių partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VLADIMIRAS KORNIJEVSKIS (S)
298. Lietuvos žmonių partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas PETRAS VEŽBAVIČIUS (S)
299. Lietuvos žmonių partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė IRINA BUDAJEVA (S)
300. PARTIJA "JAUNOJI LIETUVA" (S)
301. Partijos "Jaunoji Lietuva" Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas STANISLOVAS BUŠKEVIČIUS (S)
302. Partijos "Jaunoji Lietuva" Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RAIMUNDAS KAMINSKAS (S)
303. PARTIJA TVARKA IR TEISINGUMAS (S)
304. POLITINĖ PARTIJA "LIETUVOS SĄRAŠAS" (S)
305. POLITINĖ PARTIJA "LIETUVOS ŽALIŲJŲ SĄJŪDIS" (S)
306. POLITINĖ PARTIJA "SĄJUNGA TAIP" (S)
307. Praradęs statusą Respublikonų partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas VASILIJUS SKLIANČUKAS (S)
308. Praradęs statusą Respublikonų partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas VALERIJ USVAISKIJ (S)
309. RESPUBLIKONŲ PARTIJA (S)
310. Respublikonų partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas REMIGIJUS URBONAS (S)
311. Respublikonų partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė REGINA MILIAUSKIENĖ (S)
312. Respublikonų partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas LEONAS ALESIONKA (S)
313. Respublikonų partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas MINDAUGAS VALKIŪNAS (S)
314. Respublikonų partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė ELIGIJA NORKIENĖ-PAPLAUSKĖ (S)
315. Respublikonų partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas TADAS VALKIŪNAS (S)
316. Respublikonų partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė RITA KARPENKIENĖ (S)
317. Respublikonų partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VALDEMARAS VALKIŪNAS (S)
318. Respublikonų partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė OKSANA SLAPŠIENĖ (S)
319. Respublikonų partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatė LOLITA TURAUSKIENĖ (S)
320. Respublikonų partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas AIDAS GRICIUS (S)
321. Respublikonų partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė INESA ADOMKEVIČIŪTĖ (S)
322. Respublikonų partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas GINTARAS GRIGARAVIČIUS (S)
323. Respublikonų partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas RIMAS KANČYS (S)
324. Respublikonų partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas OLEG KAUŠINIS (S)
325. Respublikonų partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas ARTEMIJ SITENKOV (S)
326. Respublikonų partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė VIOLETA GEMBICKA (S)
327. Respublikonų partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas MINDAUGAS KUKCINAVIČIUS (S)
328. Respublikonų partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė ALBINA KAVALIAUSKAITĖ (S)
329. Respublikonų partijos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė DAINORA GRUZDIENĖ (S)
330. Respublikonų partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė ZITA JAKUBYNIENĖ (S)
331. Respublikonų partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas RYTIS ZABIELSKAS (S)
332. Respublikonų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatė DAIVA VAIDELIENĖ (S)
333. Respublikonų partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė BIRUTĖ PETRIKYTĖ (S)
334. Respublikonų partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas PAULIUS ZABIELSKAS (S)
335. Respublikonų partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas JANAS JUREVIČIUS (S)
336. Respublikonų partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė ILONA POPLAVSKAJA (S)
337. Respublikonų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RIMANTAS NARKŪNAS (S)
338. Respublikonų partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė DAINA LINGIENĖ (S)
339. Respublikonų partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė DALĖ POŠKIENĖ (S)
340. Respublikonų partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė NIJOLĖ JURKUVIENĖ (S)
341. Respublikonų partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas REMIGIJUS KIAULĖNAS (S)
342. Respublikonų partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARTŪRAS POVILAITIS (S)
343. Respublikonų partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė GRAŽINA BOGDANSKIENĖ (S)
344. Respublikonų partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas LAIMIS BIKAUSKAS (S)
345. Respublikonų partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė ZITA KLIKNIENĖ (S)
346. Respublikonų partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė VILMA GECEVIČIŪTĖ (S)
347. Respublikonų partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ALVYDAS AUGUSTINAITIS (S)
348. Respublikonų partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas EDIS BUDGINAS (S)
349. Respublikonų partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas ANDRIUS NOREIKA (S)
350. Respublikonų partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas RAIMUNDAS MORKŪNAS (S)
351. Respublikonų partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas JUOZAS DINGELIS (S)
352. Respublikonų partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas TOMAS SALIAMONAS (S)
353. Respublikonų partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas MINDAUGAS KARLONAS (S)
354. Respublikonų partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JONAS SADOVSKIS (S)
355. Respublikonų partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė SANDRA ADOMAITIENĖ (S)
356. Respublikonų partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė AUŠRA ABRAMAVIČIENĖ (S)
357. SOCIALISTINIS LIAUDIES FRONTAS (S)
358. Tautinės partijos Lietuvos kelias Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas DANGIRDAS MIKŠYS (S)
359. TAUTININKŲ SĄJUNGA (S)
360. Tautininkų sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė VAIVA ŽUKIENĖ (S)
361. Tautininkų sąjungos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas MINDAUGAS ŠIMKŪNAS (S)
362. Tautininkų sąjungos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas VALENTINAS GYLYS (S)
363. Tautininkų sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas LAIMUTIS VASILEVIČIUS (S)
364. Tautininkų sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas SKIRMANTAS ŠALUČKA (S)
365. Tautininkų sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas GINTARAS SONGAILA (S)
366. Tautininkų sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas ALVYDAS BUTKUS (S)
367. Tautininkų sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė AUDRONĖ ČEKAUSKIENĖ (S)
368. Tautininkų sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas JULIUS PANKA (S)
369. TAUTOS VIENYBĖS SĄJUNGA (S)
370. TĖVYNĖS SĄJUNGA-LIETUVOS KRIKŠČIONYS DEMOKRATAI (S)
371. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas ARTŪRAS LISTAVIČIUS (S)
372. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas RYTAS KUPČINSKAS (S)
373. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė AUKSUTĖ RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ (S)
374. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas JONAS ŠIMĖNAS (S)
375. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas ANDRIUS KUBILIUS (S)
376. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas PETRAS LUOMANAS (S)
377. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas EGIDIJUS VAREIKIS (S)
378. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas EVALDAS JURKEVIČIUS (S)
379. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas DALIUS BITAITIS (S)
380. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė VINCĖ VAIDEVUTĖ MARGEVIČIENĖ (S)
381. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas KAZIMIERAS KUZMINSKAS (S)
382. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas GINTAUTAS LUKOŠAITIS (S)
383. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas GEDIMINAS KRASAUSKAS (S)
384. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas DAINIUS KREIVYS (S)
385. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė AGNĖ BILOTAITĖ (S)
386. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas JONAS DIENINIS (S)
387. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VYTAUTAS VENCKŪNAS (S)
388. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas VIRGINIJUS VALENTINAVIČIUS (S)
389. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas PAULIUS SAUDARGAS (S)
390. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas RAMŪNAS KARTENIS (S)
391. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ARIMANTAS DUMČIUS (S)
392. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė DANUTĖ BEKINTIENĖ (S)
393. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas JUSTINAS URBANAVIČIUS (S)
394. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas DONATAS JANKAUSKAS (S)
395. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas KĘSTUTIS DANIELIUS RIMKEVIČIUS (S)
396. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas KĘSTUTIS MASIULIS (S)
397. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas VAIDOTAS BACEVIČIUS (S)
398. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdijų-Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas VAIDAS ŠALAŠEVIČIUS (S)
399. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ALGIS STRELČIŪNAS (S)
400. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ARVYDAS VIDŽIŪNAS (S)
401. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas NERIJUS ČAPAS (S)
402. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė LINA RIMKIENĖ (S)
403. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas VALENTINAS STUNDYS (S)
404. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė IRENA DEGUTIENĖ (S)
405. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas EMANUELIS ZINGERIS (S)
406. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas JULIUS DAUTARTAS (S)
407. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas PRANAS ŽEIMYS (S)
408. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas JONAS JURGELIŪNAS (S)
409. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė VIDA MARIJA ČIGRIEJIENĖ (S)
410. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ANTANAS MATULAS (S)
411. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės-Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas JURGIS RAZMA (S)
412. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas KAZYS STARKEVIČIUS (S)
413. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Prienų-Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas SERGEJUS JOVAIŠA (S)
414. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas VYTAUTAS JUOZAPAITIS (S)
415. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ŽILVINAS LELEIVA (S)
416. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ALGIS KAZULĖNAS (S)
417. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas TOMAS PETREIKIS (S)
418. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas ARVYDAS ANUŠAUSKAS (S)
419. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas GEDIMINAS ANUŽIS (S)
420. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas MINDAUGAS KUKLIERIUS (S)
421. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas ALGIRDAS KLIMAITIS (S)
422. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas AUDRONIUS AŽUBALIS (S)
423. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas ERNESTAS JUŠKA (S)
424. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RIMANTAS JONAS DAGYS (S)
425. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilalės-Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas JONAS GUDAUSKAS (S)
426. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų-Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė VIOLETA PODOLSKAITĖ (S)
427. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas STASYS ŠEDBARAS (S)
428. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė VILMA SAVICKIENĖ (S)
429. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Trakų-Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas VIDAS URBONAVIČIUS (S)
430. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė JANINA GALIAUSKIENĖ (S)
431. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas EDMUNDAS PUPINIS (S)
432. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas VITAS MATUZAS (S)
433. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas LIUTAURAS KAZLAVICKAS (S)
434. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas RIMVYDAS ŽIEMYS (S)
435. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas VIDMANTAS ŽILIUS (S)
436. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas LAURYNAS KASČIŪNAS (S)
437. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ROKAS ŽILINSKAS (S)
438. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė RASA JUKNEVIČIENĖ (S)
439. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė VILIJA ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ (S)
440. ŽEMAIČIŲ PARTIJA (S)
441. Žemaičių partijos kandidatas Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 ROMUALDAS ŠLIOGERIS (S)
442. Žemaičių partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas ALVYDAS JOKŠAS (S)
Pretendentai į kandidatus
443. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 MARTYNAS NAGEVIČIUS (S)
444. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 LEONAS ABROMAITIS (S)
445. Išsikėlęs Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas GEDIMINAS NAVAITIS (S)
446. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 ARTŪRAS VIRŠUTA (S)
447. Išsikėlęs Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas LINAS BALSYS (S)
448. Išsikėlęs Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas JONAS NORKUS (S)
449. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 RENALDAS ŠČIGLINSKAS (S)
450. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 POVILAS DIEVAITIS (S)
451. Išsikėlęs Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas EDVARDAS SATKEVIČIUS (S)
452. Išsikėlęs Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ŽILVINAS ŠUMSKIS (S)
453. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 ANTANAS VISOCKIS (S)
454. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 SAULIUS VYTAS PIKŠRYS (S)
455. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 ARTŪRAS TAMKUTONIS (S)
456. Išsikėlęs Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas NAGLIS PUTEIKIS (S)
457. Praradusi statusą. Pretendentė į kandidatus Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 ASTA BAUKUTĖ (S)
458. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 JONAS JANKAUSKAS (S)
459. Išsikėlęs Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ŠARŪNAS NAVICKIS (S)
460. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 EITVYDAS VAIDAUGAS (S)
461. Išsikėlusi Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė LIGITA GIRSKIENĖ (S)
462. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 GINTAUTAS MIELEIKA (S)
463. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 GEDIMINAS PAPLAUSKAS (S)
464. Išsikėlęs Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas GEDIMINAS POCIUS (S)
465. Išsikėlęs Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas EVALDAS LEMENTAUSKAS (S)
466. Išsikėlęs Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ANDRIUS ŠEDŽIUS (S)
467. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 KĘSTUTIS LUKOŠEVIČIUS (S)
468. Išsikėlusi Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatė IRENA ČEILITKIENĖ (S)
469. Išsikėlęs Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas VITALIJUS SATKEVIČIUS (S)
470. Išsikėlęs Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas POVILAS URBŠYS (S)
471. Išsikėlęs Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas ALGIMANTAS BIRBILAS (S)
472. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 AIVARS CITRONS (S)
473. Išsikėlęs Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas MANTAS LELIUKAS (S)
474. Išsikėlęs Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas JUOZAS SKESTENIS (S)
475. Išsikėlusi Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė NIJOLĖ KATKIENĖ (S)
476. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 VYTAUTAS JUCIUS (S)
477. Praradusi statusą.Pretendentė į kandidatus Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 DONALDA MEIŽELYTĖ (S)
478. Išsikėlęs Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas KĘSTUTIS RUPULEVIČIUS (S)
479. Išsikėlęs Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas STANISLOVAS GIEDRAITIS (S)
480. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 LAURYNAS JONAUSKAS (S)
481. Išsikėlusi Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė DAIVA ŠIDEIKIENĖ (S)
482. Išsikėlusi Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė VIDA AČIENĖ (S)
483. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 DARIUS PETRAUSKAS (S)
484. Išsikėlusi Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė LAIMUTĖ ŠLAMIENĖ (S)
485. Išsikėlęs Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas STASYS TUMĖNAS (S)
486. Išsikėlęs Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas JUOZAS UŽKURĖLIS (S)
487. Išsikėlęs Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VIKTORAS JENCIUS (S)
488. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 VYTAUTAS MALACHAUSKAS (S)
489. Išsikėlęs Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas MINDAUGAS KLUONIS (S)
490. Išsikėlęs Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VYTAUTAS ZIMINSKAS (S)
491. Išsikėlęs Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ANDRIUS PALIONIS (S)
492. Išsikėlęs Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIRDAS BAGUŠINSKAS (S)
493. Išsikėlęs Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas GINTARAS SALDŽIŪNAS (S)