Politinės kampanijos dalyviai

1. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė DAIVA AUGUSTINIENĖ (A)
2. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas MARIUS MACKEVIČIUS (A)
3. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė NIJOLĖ VIŠKELIENĖ (A)
4. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė AURELIJA KAIRIENĖ (A)
5. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė VALENTINA IVANOVA (A)
6. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė JOLITA BAGOČIŪTĖ (A)
7. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VILMANTAS MOCERENKO (A)
8. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas DALIUS MICKUS (A)
9. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė DALIA RAMOŠKAITĖ (A)
10. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatė RITA RIMŠIENĖ (A)
11. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė REGINA MIKALAUSKIENĖ (A)
12. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas EDGARAS ŽUKAUSKAS (A)
13. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ALGIRDAS ČEPONIS (A)
14. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RASA KISELIOVA (A)
15. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas JONAS REKEŠIUS (A)
16. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė SVETLANA MARTINKO (A)
17. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė KRISTINA BRAZAUSKIENĖ (A)
18. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas GIEDRIUS PAVILIONIS (A)
19. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas AUDRIUS JASIONIS (A)
20. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas GINTAUTAS DAČIOLA (A)
21. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas DARIUS KRUKONIS (A)
22. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė JURGA ŠIUGŽDINYTĖ (A)
23. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė NADEŽDA VIŠKELIENĖ (A)
24. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė ANŽELIKA JANKOVSKAJA (A)
25. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatė AISTĖ BAUTRĖNAITĖ (A)
26. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas AIVARAS GEČAS (A)
27. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VIRGINIJUS SUNGAILA (A)
28. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas TADEUŠ POLITO (A)
29. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas GEDIMINAS PELĖDŽIUS (A)
30. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas VIAČESLAV JANKELEVIČ (A)
31. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DIANA ASTRAUSKIENĖ (A)
32. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė VILMA KVIETKAUSKIENĖ (A)
33. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė VIRGINIJA STANIONIENĖ (A)
34. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatė LAIMA SAKALIENĖ (A)
35. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė LARISA VALAITIENĖ (A)
36. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė INGRIDA VAICIKEVIČIENĖ (A)
37. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas PRANAS VIDUOLIS (A)
38. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARKADIJUS KISELIOVAS (A)
39. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas GINTARAS GURČINAS (A)
40. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas MINDAUGAS ZDANEVIČIUS (A)
41. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė AUDRA UŽUPIENĖ (A)
42. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė JOLITA ALEKSEJŪNIENĖ (A)
43. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė RENATA MACIENĖ (A)
44. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė ELENA MACAITĖ (A)
45. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė MAGDELENA AUŠKALNIENĖ (A)
46. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė AUŠRINĖ MAIŽIEŠIENĖ (A)
47. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas EDAS MATULIS (A)
48. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas GINTARAS SABECKIS (A)
49. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė GIEDRĖ GEČAITĖ (A)
50. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas TOMAS GRIGALAITIS (A)
51. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatė RIMA PAULAUSKAITĖ (A)
52. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė ŽYDRŪNĖ SURVILIENĖ (A)
53. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė VIKTORIJA BALLACK (A)
54. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas KĘSTUTIS MAČĖNAS (A)
55. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas RIMANTAS JUREVIČIUS (A)
56. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas TOMAS KAZAKEVIČIUS (A)
57. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas AIDAS RAKŠTYS (A)
58. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas VIDMANTAS ŠVAŽAS (A)
59. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas JONAS KAMINSKAS (A)
60. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ŽILVINAS PRALEIKA (A)
61. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė RASA PRASPALIAUSKIENĖ (A)
62. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė VIKTORIJA PRALEIKIENĖ (A)
63. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė VIRGINIJA STONIENĖ (A)
64. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė DAIVA POVILAITIENĖ (A)
65. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatė GENĖ GUMBELEVIČIENĖ (A)
66. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė VILIJA RAKŠTIENĖ (A)
67. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė ANGELĖ DUMČIENĖ (A)
68. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė MILDA KARAPETROVA (A)
69. "Drąsos kelias" politinės partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ZENONAS ŽYMANČIUS (A)
70. "Drąsos kelias" politinės partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė ALĖ JURGAITIENĖ (A)
71. "Drąsos kelias" politinės partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas JURGIS ZABILIUS (A)
72. "Drąsos kelias" politinės partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė IRENA MALINAUSKIENĖ (A)
73. "Drąsos kelias" politinės partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VAIDAS REPEČKA (A)
74. "Drąsos kelias" politinės partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas DAINIUS DANILEVIČIUS (A)
75. "Drąsos kelias" politinės partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė ERIKA DRUNGYTĖ (A)
76. "Drąsos kelias" politinės partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas JONAS ZAJANČKAUSKAS (A)
77. "Drąsos kelias" politinės partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas ŽILVINAS MACIJAUSKAS (A)
78. "Drąsos kelias" politinės partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė TATJANA ŽGUNOVA (A)
79. "Drąsos kelias" politinės partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė EGLĖ MIRONČIKIENĖ (A)
80. "Drąsos kelias" politinės partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė LORETA STEPONAITYTĖ (A)
81. "Drąsos kelias" politinės partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas VYGINTAS VILUTIS (A)
82. "Drąsos kelias" politinės partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas RYŠARD MACEIKIANEC (A)
83. "Drąsos kelias" politinės partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas JULIUS GIRDVAINIS (A)
84. Praradusi statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė PALMIRA RUDALEVIČIENĖ (A)
85. Praradusi statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatė ALDONA KAZIMIERA TUNIK (A)
86. Emigrantų partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas GEDIMINAS NAUČIUS (A)
87. Emigrantų partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas REDAS KIMANTAS (A)
88. Emigrantų partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas JUOZAS MURAUSKAS (A)
89. Emigrantų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ANTANAS PAULIUKAS (A)
90. Emigrantų partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas RIMANTAS ŽILIONIS (A)
91. Emigrantų partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ANDRIUS KASPARAVIČIUS (A)
92. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas RAIMONDAS VALDAS NEKROŠIUS (A)
93. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas TIRKIŠAS AMANOVAS (A)
94. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas VYTAUTAS ŠUSTAUSKAS (A)
95. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas VALERIJUS JEGANIANAS (A)
96. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas GEDIMINAS SADAUSKAS (A)
97. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas VISVALDAS MARIJUS MAŽONAS (A)
98. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas SAULIUS OŽELIS (A)
99. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas JURIJUS SUBOTINAS (A)
100. Krikščionių partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatė SIGITA SIAURAITIENĖ (A)
101. Krikščionių partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė STASĖ KASPARAVIČIENĖ (A)
102. Krikščionių partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas VYTAUTAS BENIUŠIS (A)
103. Krikščionių partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė LAURA MACKEVIČIENĖ (A)
104. Krikščionių partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė FAUSTA SMOLENSKIENĖ (A)
105. Krikščionių partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė AUDRONĖ BARAUSKIENĖ (A)
106. Krikščionių partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas STASYS VALIUKAS (A)
107. Krikščionių partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė ERNESTA RANUSIENĖ (A)
108. Krikščionių partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas EDVINAS SKIRGAILA (A)
109. Krikščionių partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė GENOVAITĖ MIGLĖ ANDRULIENĖ (A)
110. Krikščionių partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas PETRAS MALDONIS (A)
111. Krikščionių partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė RŪTA JACEVIČIENĖ (A)
112. Krikščionių partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas ANTANAS JASAS (A)
113. Krikščionių partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas JURIJ EKHARDT (A)
114. Krikščionių partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas ROLANDAS MERKELIS (A)
115. Krikščionių partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė RŪTA JANKAUSKIENĖ (A)
116. Krikščionių partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas AIDAS ČĖSNA (A)
117. Krikščionių partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė DAIVA SAJEK (A)
118. Krikščionių partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas JUOZAS VASILIAUSKAS (A)
119. Krikščionių partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė RITA ŠEIGIENĖ (A)
120. Krikščionių partijos Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė ANŽELIKA JURAŠŪNIENĖ (A)
121. Krikščionių partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas ARVYDAS GRIGAITIS (A)
122. Krikščionių partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė ASTA GALBUOGIENĖ (A)
123. Krikščionių partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas VIDMANTAS ŽIEMELIS (A)
124. Krikščionių partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ALVYDAS KIRKLIAUSKAS (A)
125. Krikščionių partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas GINTARAS BERŽANSKIS (A)
126. Krikščionių partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė DALIA KOTRYNA ŽALĖNAITĖ (A)
127. Krikščionių partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas DARIUS GRIGALIONIS (A)
128. Krikščionių partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas KĘSTUTIS MALINAUSKAS (A)
129. Krikščionių partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas ARTŪRAS TAMKUTONIS (A)
130. Krikščionių partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatė DAIVA PETRAITIENĖ (A)
131. Krikščionių partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas PETRAS BEINORAS (A)
132. Krikščionių partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas ALGIMANTAS JASIULIONIS (A)
133. Krikščionių partijos Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė RASA JUOCEVIČIENĖ (A)
134. Krikščionių partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė EGLĖ VOLUNGEVIČIŪTĖ (A)
135. Krikščionių partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VYTAUTAS ŠUNSKIS (A)
136. Krikščionių partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė ASTA NAZAROVIENĖ (A)
137. Krikščionių partijos Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė SONATA BRUŽAITĖ (A)
138. Krikščionių partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė RITA LIAUDANSKIENĖ (A)
139. Krikščionių partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas EUGENIJUS DEGUTIS (A)
140. Krikščionių partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas JONAS NAUJALIS (A)
141. Krikščionių partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas GEDIMINAS VAGNORIUS (A)
142. Krikščionių partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė ILONA OGURCOVA (A)
143. Krikščionių partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė REMIGIJA KRUPODRA (A)
144. Krikščionių partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ARVYDAS ŠALTENIS (A)
145. Krikščionių partijos Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas NERIJUS BUDREIKA (A)
146. Krikščionių partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas GEDIMINAS ALEKSONIS (A)
147. Krikščionių partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė JURGITA ŽALIABARŠTYTĖ (A)
148. Krikščionių partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ROMUALDAS TRIMONIS (A)
149. Krikščionių partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas GEDIMINAS RAUDONIS (A)
150. Krikščionių partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas RAIMONDAS BENUŠIS (A)
151. Liberalų ir centro sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė JURGITA GINTAUTAITĖ (A)
152. Liberalų ir centro sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas TOMAS KARUŽAS (A)
153. Liberalų ir centro sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ARVYDAS ŽILINSKAS (A)
154. Liberalų ir centro sąjungos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ŽYDRŪNAS GRENCEVIČIUS (A)
155. Liberalų ir centro sąjungos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatė EDITA STUNDŽAITĖ (A)
156. Liberalų ir centro sąjungos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas GEDIMINAS JEGELEVIČIUS (A)
157. Liberalų ir centro sąjungos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė EGLĖ MANKEVIČIENĖ (A)
158. Lietuvos centro partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas VLADAS BURAGAS (A)
159. Lietuvos centro partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas MINDAUGAS KRENCIUS (A)
160. Lietuvos centro partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas ALVYDAS MEDALINSKAS (A)
161. Lietuvos centro partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas TOMAS BIKELIS (A)
162. Lietuvos centro partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas NERIJUS STASIULIS (A)
163. Lietuvos centro partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ALVYDAS VALEIŠA (A)
164. Lietuvos centro partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIMANTAS ARNASTAUSKAS (A)
165. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas TADEUŠ ALIANCEVIČ (A)
166. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas TADEUŠ LAVRYNOVIČ (A)
167. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė ALMA BAGDONAVIČIENĖ (A)
168. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė TAMARA LOCHANKINA (A)
169. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas EDMUND ŠOT (A)
170. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ALEKSANDR FIODOROV (A)
171. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VLADIMIR VLASOV (A)
172. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas SERGEJ BONDAR (A)
173. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas GŽEGOŽ SAKSON (A)
174. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas VACLAV VILKOIT (A)
175. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RITA RENKAUSKIENĖ (A)
176. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė SOFIJA MATAREVIČ (A)
177. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė TERESA SOLOVJOVA (A)
178. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas HENRICH PEŠKO (A)
179. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė VANDA KRAVČIONOK (A)
180. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė LEONIJA PETRAUSKAITĖ (A)
181. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė LAIMUTĖ BURBIENĖ (A)
182. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė VIKTORIJA DAILYDIENĖ (A)
183. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė ROMUALDA POŠEVECKAJA (A)
184. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ALEKSANDR MICHAILOV (A)
185. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas ZBIGNEV JEDINSKIJ (A)
186. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė IRINA ROZOVA (A)
187. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas TADEUŠ ANDŽEJEVSKI (A)
188. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė JULIJA PLIUTIENĖ (A)
189. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas VADIM BARANOVSKIJ (A)
190. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas DMITRIJ GNEUŠEV (A)
191. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas AUDRIUS ONAITIS (A)
192. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas JUZEF KVETKOVSKIJ (A)
193. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ZBIGNIEV MACIEJEVSKI (A)
194. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RIČARDAS JANKAUSKAS (A)
195. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė RITA TAMAŠUNIENĖ (A)
196. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas JAROSLAV KAMINSKI (A)
197. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas JAN TOMAŠEVIČ (A)
198. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ZDZISLAV PALEVIČ (A)
199. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas LEONARD TALMONT (A)
200. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JAROSLAV NARKEVIČ (A)
201. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas RIMANTAS KUMPIS (A)
202. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė ZOFIJA PILYPIENĖ (A)
203. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė RENATA CYTACKA (A)
204. Lietuvos pensininkų partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė ALDONA IVOŠKIENĖ (A)
205. Lietuvos pensininkų partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VALENTIN STEPANOV (A)
206. Lietuvos pensininkų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatė GINTARĖ VALSKIENĖ (A)
207. Lietuvos pensininkų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VYTAUTAS ČEREŠKA (A)
208. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė JOLANTA ADA JANUITIENĖ (A)
209. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatė ONA BALŽEKIENĖ (A)
210. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas ARVYDAS ŠVIRMICKAS (A)
211. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas KĘSTUTIS TUBIS (A)
212. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas MINDAUGAS LAPINSKAS (A)
213. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas DALIUS DIRSĖ (A)
214. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas DARIUS KRIŠTAPONIS (A)
215. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas KĘSTUTIS SLAVINSKAS (A)
216. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė VIKTORIJA ČMILYTĖ (A)
217. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas VYTAUTAS ZUBRAS (A)
218. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė DALIA KUODYTĖ (A)
219. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas REMIGIJUS OSAUSKAS (A)
220. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatė KRISTINA MAŠIRKIENĖ (A)
221. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas LINAS KVEDARAVIČIUS (A)
222. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas SKIRMANTAS TUMELIS (A)
223. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas SIMONAS KAIRYS (A)
224. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė ILONA GRIGARAVIČIENĖ (A)
225. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė DALYTĖ RUDZEVIČIENĖ (A)
226. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas GINTAUTAS KRILAVIČIUS (A)
227. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas PAULIUS KIZERSKIS (A)
228. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas ALGIS PETRAS KRUTKEVIČIUS (A)
229. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas ALMANTAS SKRUIBYS (A)
230. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas GYTIS ANDRULIONIS (A)
231. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas GINTAUTAS STANKEVIČIUS (A)
232. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VIRGILIJUS EIDIMTAS (A)
233. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas DANIELIUS VALIAUGA (A)
234. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas ARMINAS LYDEKA (A)
235. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ŠARŪNAS SKUČAS (A)
236. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RAIMUNDAS POVILONIS (A)
237. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VITALIJUS GAILIUS (A)
238. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė ADELĖ MAJAUSKIENĖ (A)
239. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ROMANAS ALGIMANTAS SEDLICKAS (A)
240. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatė JURGITA CHOROMANSKYTĖ (A)
241. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas JUSTINAS KRĖPŠTA (A)
242. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė MARYTĖ GUDONYTĖ (A)
243. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas BENEDIKTAS KRASNIAUSKAS (A)
244. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas MODESTAS KLIKNA (A)
245. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ALGIMANTAS ŠABLINSKAS (A)
246. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas LAIMONTAS DINIUS (A)
247. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas STASYS VAINORAS (A)
248. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas BENJAMINAS MAŠALAITIS (A)
249. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas VYTAS LIUDŽIUS (A)
250. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas ALGIS MAČIULIS (A)
251. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ARTŪRAS KILTINAVIČIUS (A)
252. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas RAIMONDAS PLIKŠNYS (A)
253. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ARŪNAS MALIAUKA (A)
254. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas LINAS STANKUS (A)
255. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas PAULIUS RUMBUTIS (A)
256. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė RITA BALTADUONYTĖ-LEONIENĖ (A)
257. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė LINA SUKACKIENĖ (A)
258. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas MARIJUS KAUKĖNAS (A)
259. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas GINTARAS ŠILEIKIS (A)
260. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ALGIS KAŠĖTA (A)
261. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas KĘSTUTIS AKRAMAS (A)
262. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas GINTARAS KRAUJUTIS (A)
263. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė ALA DEKAN (A)
264. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas TOMAS BARANOVAS (A)
265. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė DALIA TEIŠERSKYTĖ (A)
266. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė NIJOLĖ VILIENĖ (A)
267. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas TOMAS BAKUČIONIS (A)
268. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas EDVARDAS KUVIKAS (A)
269. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė VIOLETA LINKIENĖ (A)
270. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas JONAS VALATKA (A)
271. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas ANTANAS AUGŪNAS (A)
272. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas GYTIS JACKŪNAS (A)
273. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas GEDIMINAS AKELAITIS (A)
274. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas PRANAS NOREIKA (A)
275. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas DAINIUS PETRAS PAUKŠTĖ (A)
276. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas EGIDIJUS VISOCKAS (A)
277. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARVYDAS AKSTINAVIČIUS (A)
278. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas KĘSTUTIS DVARŽECKIS (A)
279. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas ALVYDAS DIRSĖ (A)
280. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas LIUDAS BRADAUSKAS (A)
281. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas VALIUS ĄŽUOLAS (A)
282. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas TOMAS MONTVILA (A)
283. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas REMIGIJUS PELENIS (A)
284. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas VIDMANTAS PALIULIS (A)
285. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas AURIMAS PAULIUS GIRČYS (A)
286. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas REMIGIJUS VILYS (A)
287. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė VAIDA KAVALIAUSKAITĖ (A)
288. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ALGIMANTAS JARUKAITIS (A)
289. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė NIJOLĖ ŠATIENĖ (A)
290. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas TOMAS KAŽEMĖKAS (A)
291. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas MINDAUGAS ALIŠAUSKAS (A)
292. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VYTAUTAS SLABYS (A)
293. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas VYTAUTAS VALEVIČIUS (A)
294. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas VYTAUTAS MIKELIONIS (A)
295. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ANDRIUS MULEVIČIUS (A)
296. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas RENATAS BERNIKAS (A)
297. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatė GERDA VILIMAITĖ (A)
298. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė VIRGINIJA VINGRIENĖ (A)
299. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas MARIJONAS MITKUS (A)
300. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas MANTAS FELNERIS (A)
301. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė VIRGINIJA APANAVIČIENĖ (A)
302. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas KAZIMIERAS NAUSĖDA (A)
303. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė VALĖ MACIJAUSKIENĖ (A)
304. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas IZIDORIUS ŠIMKUS (A)
305. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas DAINIUS KEPENIS (A)
306. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė OKSANA ROKAŠEVIČ (A)
307. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas KĘSTUTIS MAŽEIKA (A)
308. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas GINTAUTAS MIELEIKA (A)
309. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas APOLINARAS STONKUS (A)
310. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė LAIMA ŠALKAUSKIENĖ (A)
311. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas VITALIJUS BALKUS (A)
312. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas JUZEF TOMAŠEVIČ-JAKOVIČ (A)
313. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė GEMA UMBRASIENĖ (A)
314. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas ERNESTAS LUČAUSKAS (A)
315. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas GEDIMINAS GRYBĖ (A)
316. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas REMIGIJUS ZELVARAS (A)
317. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas PRANCIŠKUS ALFREDAS ŠLIUŽAS (A)
318. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas ANDRIEJUS STANČIKAS (A)
319. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė JOLITA BIELSKIENĖ (A)
320. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ARTŪRAS RAULIČKIS (A)
321. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas HAROLDAS SANIUKAS (A)
322. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas VALDAS VAITIŠKIS (A)
323. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas JUSTINAS NAVIKAS (A)
324. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė RAIMONDA SUTKAITIENĖ (A)
325. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ANDREJUS GAIDAMAVIČIUS (A)
326. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė RIMA BAŠKIENĖ (A)
327. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė LINA NEMEIKŠIENĖ (A)
328. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė TERESĖ JANKAUSKIENĖ (A)
329. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas BRONIUS MARKAUSKAS (A)
330. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ČESLAV JAKOVIČ (A)
331. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatė AUŠRINĖ NORKIENĖ (A)
332. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VYTAUTAS RAKICKAS (A)
333. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas ALBINAS MORKŪNAS (A)
334. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė DANUTĖ UŽKURĖLYTĖ (A)
335. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VLADAS VITAS (A)
336. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas ROLANDAS RUTĖ (A)
337. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatė BIRUTĖ KAKTYTĖ (A)
338. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas JUOZAS DAUTARTAS (A)
339. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas ARŪNAS JOKUBAUSKAS (A)
340. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas TOMAS TOMILINAS (A)
341. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas GINTARIS PETRĖNAS (A)
342. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė ELIDA DUBINSKYTĖ-ŠIMAITĖ (A)
343. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ARMINAS MOCKEVIČIUS (A)
344. Lietuvos žmonių partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas VITOLDAS MASALSKIS (A)
345. Lietuvos žmonių partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė INDRĖ JANKAUSKIENĖ (A)
346. Lietuvos žmonių partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė JOLITA TUROVAITĖ KAIRIENĖ (A)
347. Lietuvos žmonių partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė JOANA ŠIMANAUSKIENĖ (A)
348. Lietuvos žmonių partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas EMILIS MIKELĖNAS (A)
349. Lietuvos žmonių partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas GIEDRIUS GRIGALIUS (A)
350. Lietuvos žmonių partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė EMILIJA PALUBINSKIENĖ (A)
351. Lietuvos žmonių partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė ANGELINA LABANAUSKIENĖ (A)
352. Lietuvos žmonių partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė KRISTINA LEONAVIČIENĖ (A)
353. Lietuvos žmonių partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas SIGITAS VAIŠNORAS (A)
354. Lietuvos žmonių partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas ROBERTAS KASPEROVIČIUS (A)
355. Lietuvos žmonių partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ROBERTAS PRANCKŪNAS (A)
356. Lietuvos žmonių partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė ALA GUSEVA (A)
357. Lietuvos žmonių partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas ALGIRDAS KAZILIONIS (A)
358. Lietuvos žmonių partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas ANATOLIJUS ČUPKOVAS (A)
359. Lietuvos žmonių partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VALDAS VARNAS (A)
360. Lietuvos žmonių partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas JONAS ŠČEPONIS (A)
361. Lietuvos žmonių partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas VYTAUTAS ALEKSAS LAZINKA (A)
362. Lietuvos žmonių partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas VIDMANTAS ŽEMAITIS (A)
363. Lietuvos žmonių partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas REMIGIJUS SABALIAUSKAS (A)
364. Praradęs statusą Lietuvos žmonių partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RAMŪNAS KAZLAUSKAS (A)
365. Partijos Tvarka ir teisingumas Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas RAIMONDAS BITINAS (A)
366. Partijos Tvarka ir teisingumas Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas VYGAUDAS MOLIS (A)
367. Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas GINTARAS ŠURKUS (A)
368. Partijos Tvarka ir teisingumas Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas VYTAUTAS GALVONAS (A)
369. Partijos Tvarka ir teisingumas Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas KAZYS ZULONAS (A)
370. Partijos Tvarka ir teisingumas Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė DALIA GRIGALIŪNIENĖ (A)
371. Partijos Tvarka ir teisingumas Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas TOMAS JAKAVIČIUS (A)
372. Partijos Tvarka ir teisingumas Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė NATALJA ISTOMINA (A)
373. Partijos Tvarka ir teisingumas Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas MARIUS JUKONIS (A)
374. Partijos Tvarka ir teisingumas Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas DONATAS SENIKAS (A)
375. Partijos Tvarka ir teisingumas Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatė SONATA RUDŽIANSKIENĖ (A)
376. Partijos Tvarka ir teisingumas Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VALENTINAS MAZURONIS (A)
377. Partijos Tvarka ir teisingumas Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė LINA ŠUKYTĖ (A)
378. Partijos Tvarka ir teisingumas Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ALMANTAS JAKIMAVIČIUS (A)
379. Partijos Tvarka ir teisingumas Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas DAILIS ALFONSAS BARAKAUSKAS (A)
380. Partijos Tvarka ir teisingumas Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas PETRAS GRAŽULIS (A)
381. Partijos Tvarka ir teisingumas Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė LETA KALINAUSKAITĖ (A)
382. Partijos Tvarka ir teisingumas Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RITA LATVIŪNIENĖ (A)
383. Partijos Tvarka ir teisingumas Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas ANDRIUS MAZURONIS (A)
384. Partijos Tvarka ir teisingumas Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas ALGIMANTAS JUOCEVIČIUS (A)
385. Partijos Tvarka ir teisingumas Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas ALGIMANTAS ADOMAITIS (A)
386. Partijos Tvarka ir teisingumas Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas GINTAUTAS LABANAUSKAS (A)
387. Partijos Tvarka ir teisingumas Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas ALMANTAS PETKUS (A)
388. Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė LIVETA KAZLAUSKIENĖ (A)
389. Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ALGIRDAS ŽANDARAS (A)
390. Partijos Tvarka ir teisingumas Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė KRISTINA KRUPAVIČIENĖ (A)
391. Partijos Tvarka ir teisingumas Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas PETRAS BERESNEVIČIUS (A)
392. Partijos Tvarka ir teisingumas Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė JOLITA VAICKIENĖ (A)
393. Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas DONATAS MIZARAS (A)
394. Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ALGIRDAS GENEVIČIUS (A)
395. Partijos Tvarka ir teisingumas Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ROLANDAS JONIKAITIS (A)
396. Partijos Tvarka ir teisingumas Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ARTŪRAS RAZBADAUSKAS (A)
397. Partijos Tvarka ir teisingumas Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas KĘSTUTIS BARTKEVIČIUS (A)
398. Partijos Tvarka ir teisingumas Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė RASA LUCINAVIČIENĖ (A)
399. Partijos Tvarka ir teisingumas Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė LIUCIJA BORUSEVIČIENĖ (A)
400. Partijos Tvarka ir teisingumas Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas BRONIUS CICĖNAS (A)
401. Partijos Tvarka ir teisingumas Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė KRISTINA VAREIKIENĖ (A)
402. Partijos Tvarka ir teisingumas Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas PRANAS NORVILAS (A)
403. Partijos Tvarka ir teisingumas Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatė EDITA RUDIENĖ (A)
404. Partijos Tvarka ir teisingumas Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas RIMAS ANTANAS RUČYS (A)
405. Partijos Tvarka ir teisingumas Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas VIDAS ANILIONIS (A)
406. Partijos Tvarka ir teisingumas Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas ALBINAS KLIMAS (A)
407. Partijos Tvarka ir teisingumas Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas ARTŪRAS ORLAUSKAS (A)
408. Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas VYTAUTAS KAMBLEVIČIUS (A)
409. Partijos Tvarka ir teisingumas Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė AUDRONĖ BERESNEVIČIENĖ (A)
410. Partijos Tvarka ir teisingumas Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas EGIDIJUS VILIMAS (A)
411. Partijos Tvarka ir teisingumas Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė DAIVA MATONIENĖ (A)
412. Partijos Tvarka ir teisingumas Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė RAIMONDA KAROSAITĖ (A)
413. Partijos Tvarka ir teisingumas Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė ALDONA STAPONKIENĖ (A)
414. Partijos Tvarka ir teisingumas Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VINCAS PLIKAITIS (A)
415. Partijos Tvarka ir teisingumas Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė ONA VALIUKEVIČIŪTĖ (A)
416. Partijos Tvarka ir teisingumas Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas GEDIMINAS RUDŽIONIS (A)
417. Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas VIDMANTAS JAPERTAS (A)
418. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė LORETA KEKIENĖ (A)
419. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas REMIGIJUS ŽEMAITAITIS (A)
420. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas KĘSTAS KOMSKIS (A)
421. Partijos Tvarka ir teisingumas Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas KĘSTUTIS JASEVIČIUS (A)
422. Partijos Tvarka ir teisingumas Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas EGIDIJUS KLUMBYS (A)
423. Partijos Tvarka ir teisingumas Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė IRENA SKERNEVIČIŪTĖ (A)
424. Partijos Tvarka ir teisingumas Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas DANAS DAMBRAUSKAS (A)
425. Partijos Tvarka ir teisingumas Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas JULIUS VESELKA (A)
426. Partijos Tvarka ir teisingumas Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas OSVALDAS KATINAS (A)
427. Partijos Tvarka ir teisingumas Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas SIGITAS ČINGA (A)
428. Partijos Tvarka ir teisingumas Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas MARIUS JUŠKEVIČIUS (A)
429. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė ONA GIEDRIENĖ (A)
430. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas FRANC JAKUBOVSKIJ (A)
431. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ALEKSANDER POPLAVSKI (A)
432. Partijos Tvarka ir teisingumas Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ALGIMANTAS DUMBRAVA (A)
433. Partijos Tvarka ir teisingumas Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė AUŠRA RUČIENĖ (A)
434. Partijos Tvarka ir teisingumas Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas RAMOJUS GIRINSKAS (A)
435. Praradęs statusą Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas REMIGIJUS AČAS (A)
436. Politinės partijos "Lietuvos sąrašas" Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas LIUDVIKAS JAKIMAVIČIUS (A)
437. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas GINTARAS ČEKAUSKAS (A)
438. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė JOANA TAMKEVIČIŪTĖ (A)
439. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas LAURYNAS OKOCKIS (A)
440. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas GINTAUTAS SODAITIS (A)
441. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė MARIJA TAMKEVIČIŪTĖ (A)
442. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas ARTŪRAS VAŠKEVIČIUS (A)
443. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatė JŪRATĖ MATEKONIENĖ (A)
444. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas JONAS KUKLYS (A)
445. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ROSVALDAS GORBAČIOVAS (A)
446. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas MARTYNAS NAGEVIČIUS (A)
447. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas TADAS LABUTIS (A)
448. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas KĘSTUTIS VAIŠVILA (A)
449. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas EDGARAS VALECKAS (A)
450. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas ŽYDRŪNAS SAVICKAS (A)
451. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas DONATAS VEČERSKIS (A)
452. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas SAULIUS SKAMBINAS (A)
453. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VIDMANTAS ŠIMKUS (A)
454. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas RIČARDAS JOVAIŠA (A)
455. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatė SNAIGĖ VALENTUKEVIČIENĖ (A)
456. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ŽILVINAS ŠILGALIS (A)
457. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė LORETA RUPEIKIENĖ (A)
458. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas MARIUS KLIPČIUS (A)
459. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė JOLITA PELECKIENĖ (A)
460. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas DONATAS RAMANAUSKAS (A)
461. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė RŪTA VANAGAITĖ (A)
462. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas PETRAS NAUSĖDA (A)
463. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas NERIJUS ŽILEVIČIUS (A)
464. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas LAIMAS DIENINIS (A)
465. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė BEATA LABUTYTĖ (A)
466. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė EGLĖ URBONIENĖ (A)
467. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas JONAS PŪKAS (A)
468. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas JONAS MARCINKUS (A)
469. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė JANĖ NARVILIENĖ (A)
470. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė ANGELĖ RUKŠTELIENĖ (A)
471. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas SAULIUS PAUKŠTYS (A)
472. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas GINTARAS ŽANDARAVIČIUS (A)
473. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas MARIUS STANKEVIČIUS (A)
474. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė AUDRONĖ MALŪKIENĖ (A)
475. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė ZITA UŽLYTĖ (A)
476. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas MIROSLAVAS MONKEVIČIUS (A)
477. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ALEKSANDRAS BOJAROVAS (A)
478. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas GINTARAS SODEIKA (A)
479. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas ARAS KAIKARIS (A)
480. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas SAULIUS GEGIECKAS (A)
481. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas POVILAS MAČIULIS (A)
482. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ROBERTAS FILISTOVIČIUS (A)
483. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas BENAS RENATAS BALTUSIS (A)
484. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė REGINA ŠIMANAUSKIENĖ (A)
485. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas SAULIUS NARŪNAS (A)
486. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas DAIVIS SUTKEVIČIUS (A)
487. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas RIMAS STANKŪNAS (A)
488. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VIRGINIJUS LUKOŠIŪNAS (A)
489. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas EDMUNDAS BERNOTAS (A)
490. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė AGNĖ ZUOKIENĖ (A)
491. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas ANTANAS NAUJOKAS (A)
492. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas ARTURAS NEMURA (A)
493. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas EDGARAS STANIŠAUSKAS (A)
494. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas LIGITAS KERNAGIS (A)
495. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas AUDRIUS GOŠTAUTAS (A)
496. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas ELIGIJUS DZEŽULSKIS-DUONYS (A)
497. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė DANUTĖ BUDREIKAITĖ (A)
498. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas ARVYDAS JAKAS (A)
499. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ALFREDAS ASTIKAS (A)
500. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas JUOZAS JANKEVIČIUS (A)
501. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas LEONAS KĘSTUTIS DUNAUSKAS (A)
502. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė ZOFIJA ABECIŪNIENĖ (A)
503. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas SVAJŪNAS JUODKA (A)
504. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VIDUTIS BAREIKIS (A)
505. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas VAIDOTAS VAITKEVIČIUS (A)
506. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas VYTAUTAS KURPUVESAS (A)
507. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIMANTAS LIUBINSKAS (A)
508. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė JANINA ŠIMKUVIENĖ (A)
509. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas STANISLAV TARASEVIČ (A)
510. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ROLANDAS URNIEŽIUS (A)
511. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas DAINIUS VARNAS (A)
512. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas JONAS JUODKA (A)
513. Respublikonų partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RŪTA ZIENIENĖ (A)
514. Respublikonų partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė AUDRONĖ GIGIENĖ (A)
515. Respublikonų partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas DONATAS BARTKUS (A)
516. Respublikonų partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė EDITA NAVAKAUSKIENĖ (A)
517. Respublikonų partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas KAZYS VYTAUTAS LAURUŠEVIČIUS (A)
518. Respublikonų partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ARVYDAS RAKAUSKAS (A)
519. Respublikonų partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė ALINA LITVINOVIČ (A)
520. Socialistinio liaudies Fronto Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė AUDRONĖ MILTENIENĖ (A)
521. Socialistinio liaudies Fronto Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė NATALJA VIKTOROVA (A)
522. Socialistinio liaudies Fronto Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas VLADAS KASPARAVIČIUS (A)
523. Socialistinio liaudies Fronto Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė LAURA NIKIFOROVA (A)
524. Socialistinio liaudies Fronto Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas VYTAUTAS BERNATONIS (A)
525. Socialistinio liaudies Fronto Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas STASYS ŠADUIKIS (A)
526. Socialistinio liaudies Fronto Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas OLEGAS RATIUKAS (A)
527. Socialistinio liaudies Fronto Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ALGIRDAS PALECKIS (A)
528. Socialistinio liaudies Fronto Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas MINDAUGAS STAKVILEVIČIUS (A)
529. Socialistinio liaudies Fronto Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas EDIKAS JAGELAVIČIUS (A)
530. Socialistinio liaudies Fronto Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas GENRICH SARBAJ (A)
531. Tautininkų sąjungos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas TOMAS BARANAUSKAS (A)
532. Tautininkų sąjungos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas ČESLOVAS ŠLĖGAITIS (A)
533. Tautininkų sąjungos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas ANDRIUS JANKAUSKAS (A)
534. Tautininkų sąjungos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas MARIUS KUNDROTAS (A)
535. Tautininkų sąjungos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė REGINA MUSNECKIENĖ (A)
536. Tautininkų sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas KAZIMIERAS UOKA (A)
537. Tautininkų sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ALGIMANTAS ŠVANYS (A)
538. Tautininkų sąjungos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas JONAS VAIŠKŪNAS (A)
539. Tautininkų sąjungos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas DONATAS GOLUBEVAS (A)
540. Tautininkų sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas RIČARDAS ČEKUTIS (A)
541. Tautininkų sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas GINTARAS BINKAUSKAS (A)
542. Tautininkų sąjungos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė LAIMUTĖ DĖDINIENĖ (A)
543. Tautininkų sąjungos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas REIMUNDAS VARAPICKAS (A)
544. Tautininkų sąjungos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas DONATAS JANČARAS (A)
545. Tautininkų sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas ARŪNAS EIGIRDAS (A)
546. Tautininkų sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė TATJANA ŠČIURINA (A)
547. Tautos vienybės sąjungos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas ALBINAS KRUŠINSKAS (A)
548. Tautos vienybės sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ARTŪRAS ŽIGAS (A)
549. Tautos vienybės sąjungos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas ALGIMANTAS KIRKUTIS (A)
550. Tautos vienybės sąjungos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ALGIRDAS ČERNIAUSKAS (A)
551. Tautos vienybės sąjungos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė SANDRA ČESNULEVIČIŪTĖ (A)
552. Tautos vienybės sąjungos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas DARIJUS VENSKUS (A)
553. Tautos vienybės sąjungos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas VYTAUTAS ŠVANYS (A)
554. Tautos vienybės sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas ALGIRDAS VILIMAS (A)
555. Tautos vienybės sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė ZITA ORENTIENĖ (A)
556. Tautos vienybės sąjungos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas JONAS MAŽINTAS (A)
557. Tautos vienybės sąjungos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ANTANAS ČEBATARIŪNAS (A)
558. Tautos vienybės sąjungos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VACLOVAS RINGYS (A)
559. Tautos vienybės sąjungos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas RIMAS URBUS (A)
560. Tautos vienybės sąjungos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ALGIMANTAS MATULEVIČIUS (A)
561. Tautos vienybės sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas JONAS GRIŠKEVIČIUS (A)
562. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas EDVINAS KRUNGOLCAS (A)