Politinės kampanijos dalyviai

A – atstovaujamasis politinės kampanijos dalyvis.
S – savarankiškas politinės kampanijos dalyvis.

Savarankiškų dalyvių skaičius:  493
Atstovaujamųjų dalyvių skaičius:  562

1. Darbo partijos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas SAULIUS BUCEVIČIUS (S)
2. Darbo partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas SIGYTAS KLIMAS (S)
3. Darbo partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas KĘSTUTIS DAUKŠYS (S)
4. Darbo partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas RIČARDAS SARGŪNAS (S)
5. Darbo partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas GINTARAS TAMOŠIŪNAS (S)
6. Darbo partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas RIMANTAS TROTA (S)
7. Darbo partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas MINDAUGAS KIESAS (S)
8. Darbo partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas RAIMUNDAS PALIUKAS (S)
9. Darbo partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas RITAS VAIGINAS (S)
10. Darbo partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas MEČISLOVAS ZASČIURINSKAS (S)
11. Darbo partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas GEDIMINAS GRIGAS (S)
12. Darbo partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas MARIJUS VELIČKA (S)
13. Darbo partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas BENAS ŠIMKUS (S)
14. Darbo partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas RAIMUNDAS MARKAUSKAS (S)
15. Darbo partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ARTŪRAS PAULAUSKAS (S)
16. Darbo partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė ANDŽELA ŠAKINIENĖ (S)
17. Darbo partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ŠARŪNAS BIRUTIS (S)
18. Darbo partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas SAULIUS JAKIMAVIČIUS (S)
19. Darbo partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas ROBERTAS RAIMUNDAS IŠGANAITIS (S)
20. Darbo partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas EDMUNDAS VAITEKŪNAS (S)
21. Darbo partijos Kaišiadorių - Elektrėnų apygardoje Nr. 59 kandidatas STANISLOVAS TOMAS (S)
22. Darbo partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas RYTIS ŠATKAUSKAS (S)
23. Darbo partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas VALDAS SKARBALIUS (S)
24. Darbo partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas VYDAS GEDVILAS (S)
25. Darbo partijos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ANTANAS MAKAREVIČIUS (S)
26. Darbo partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė VIRGINIJA BALTRAITIENĖ (S)
27. Darbo partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas BORISAS MARKULIS (S)
28. Darbo partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas GIEDRIUS MOZŪRAITIS (S)
29. Darbo partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas ARŪNAS BACEVIČIUS (S)
30. Darbo partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas JONAS PINSKUS (S)
31. Darbo partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ARŪNAS LUKOŠEVIČIUS (S)
32. Darbo partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė BIRUTĖ BOREIKINA (S)
33. Darbo partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas ROMAS VENCLOVAS (S)
34. Darbo partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas PETRAS ČIMBARAS (S)
35. Darbo partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė JOLANTA GAUDUTIENĖ (S)
36. Darbo partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas SERGEJ URSUL (S)
37. Darbo partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas PETRAS NARKEVIČIUS (S)
38. Darbo partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė GENOVEITA KRASAUSKIENĖ (S)
39. Darbo partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VIGILIJUS JUKNA (S)
40. Darbo partijos Panemunės apygardoje Nr. 18 kandidatė DŽENETA TOLIŠAUSKIENĖ (S)
41. Darbo partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas VYTAUTAS LIEPA (S)
42. Darbo partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas MINDAUGAS JURČIUS (S)
43. Darbo partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė ŽANETA SIMANAVIČIENĖ (S)
44. Darbo partijos Prienų-Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė RIMA ZABLACKIENĖ (S)
45. Darbo partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė ZITA ŽVIKIENĖ (S)
46. Darbo partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas DARIUS ULICKAS (S)
47. Darbo partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ALOYZAS JOČYS (S)
48. Darbo partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė DANGUOLĖ MARTINKIENĖ (S)
49. Darbo partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė NIJOLĖ JAGELAVIČIENĖ (S)
50. Darbo partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė AUDRONĖ PITRĖNIENĖ (S)
51. Darbo partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė ALGIMANTA PABEDINSKIENĖ (S)
52. Darbo partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas GINTAUTAS KNIUKŠTA (S)
53. Darbo partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas VYTAUTAS GRICIUS (S)
54. Darbo partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė INGRIDA VENCIUVIENĖ (S)
55. Darbo partijos Šilainių apygardoje Nr. 11 kandidatas SAULIUS GIRDAUSKAS (S)
56. Darbo partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas VITAS JAŠKAUSKAS (S)
57. Darbo partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas SAULIUS STANKEVIČIUS (S)
58. Darbo partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė ŽIVILĖ PINSKUVIENĖ (S)
59. Darbo partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas VAIDOTAS GLOBYS (S)
60. Darbo partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VALENTINAS BUKAUSKAS (S)
61. Darbo partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė DANGUTĖ MIKUTIENĖ (S)
62. Darbo partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė LORETA GRAUŽINIENĖ (S)
63. Darbo partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas EGIDIJUS GOVEDAS (S)
64. Darbo partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas ALFONSAS PETRAUSKAS (S)
65. Darbo partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas GEDIMINAS JAKAVONIS (S)
66. Darbo partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė VILIJA FILIPOVIČIENĖ (S)
67. Darbo partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė MINGAILĖ BINKAUSKAITĖ (S)
68. Darbo partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas RIMVYDAS PODOLSKIS (S)
69. Darbo partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė ANŽELIKA BANEVIČIENĖ (S)
70. Darbo partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas GEDIMINAS DALINKEVIČIUS (S)
71. Praradęs statusą. Darbo partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas GIEDRIUS ABROMAVIČIUS (S)
72. DARBO PARTIJA (S)
73. DEMOKRATINĖ DARBO IR VIENYBĖS PARTIJA (S)
74. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė DAIVA AUGUSTINIENĖ (A)
75. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas MARIUS MACKEVIČIUS (A)
76. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė NIJOLĖ VIŠKELIENĖ (A)
77. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė AURELIJA KAIRIENĖ (A)
78. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė VALENTINA IVANOVA (A)
79. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė JOLITA BAGOČIŪTĖ (A)
80. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VILMANTAS MOCERENKO (A)
81. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas DALIUS MICKUS (A)
82. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė DALIA RAMOŠKAITĖ (A)
83. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatė RITA RIMŠIENĖ (A)
84. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė REGINA MIKALAUSKIENĖ (A)
85. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas EDGARAS ŽUKAUSKAS (A)
86. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ALGIRDAS ČEPONIS (A)
87. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RASA KISELIOVA (A)
88. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas JONAS REKEŠIUS (A)
89. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė SVETLANA MARTINKO (A)
90. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė KRISTINA BRAZAUSKIENĖ (A)
91. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas GIEDRIUS PAVILIONIS (A)
92. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas AUDRIUS JASIONIS (A)
93. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas GINTAUTAS DAČIOLA (A)
94. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas DARIUS KRUKONIS (A)
95. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė JURGA ŠIUGŽDINYTĖ (A)
96. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė NADEŽDA VIŠKELIENĖ (A)
97. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė ANŽELIKA JANKOVSKAJA (A)
98. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatė AISTĖ BAUTRĖNAITĖ (A)
99. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas AIVARAS GEČAS (A)
100. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VIRGINIJUS SUNGAILA (A)
101. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas TADEUŠ POLITO (A)
102. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas GEDIMINAS PELĖDŽIUS (A)
103. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas VIAČESLAV JANKELEVIČ (A)
104. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė DIANA ASTRAUSKIENĖ (A)
105. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė VILMA KVIETKAUSKIENĖ (A)
106. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė VIRGINIJA STANIONIENĖ (A)
107. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatė LAIMA SAKALIENĖ (A)
108. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė LARISA VALAITIENĖ (A)
109. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė INGRIDA VAICIKEVIČIENĖ (A)
110. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas PRANAS VIDUOLIS (A)
111. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARKADIJUS KISELIOVAS (A)
112. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas GINTARAS GURČINAS (A)
113. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas MINDAUGAS ZDANEVIČIUS (A)
114. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė AUDRA UŽUPIENĖ (A)
115. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė JOLITA ALEKSEJŪNIENĖ (A)
116. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė RENATA MACIENĖ (A)
117. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė ELENA MACAITĖ (A)
118. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė MAGDELENA AUŠKALNIENĖ (A)
119. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė AUŠRINĖ MAIŽIEŠIENĖ (A)
120. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas EDAS MATULIS (A)
121. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas GINTARAS SABECKIS (A)
122. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė GIEDRĖ GEČAITĖ (A)
123. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas TOMAS GRIGALAITIS (A)
124. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatė RIMA PAULAUSKAITĖ (A)
125. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė ŽYDRŪNĖ SURVILIENĖ (A)
126. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė VIKTORIJA BALLACK (A)
127. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas KĘSTUTIS MAČĖNAS (A)
128. Demokratinės darbo ir vienybės partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas RIMANTAS JUREVIČIUS (A)
129. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas TOMAS KAZAKEVIČIUS (A)
130. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas AIDAS RAKŠTYS (A)
131. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas VIDMANTAS ŠVAŽAS (A)
132. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas JONAS KAMINSKAS (A)
133. Praradęs statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ŽILVINAS PRALEIKA (A)
134. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė RASA PRASPALIAUSKIENĖ (A)
135. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė VIKTORIJA PRALEIKIENĖ (A)
136. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė VIRGINIJA STONIENĖ (A)
137. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė DAIVA POVILAITIENĖ (A)
138. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatė GENĖ GUMBELEVIČIENĖ (A)
139. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė VILIJA RAKŠTIENĖ (A)
140. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatė ANGELĖ DUMČIENĖ (A)
141. Praradusi statusą Demokratinės darbo ir vienybės partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė MILDA KARAPETROVA (A)
142. "Drąsos kelias" politinės partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas LINAS PETRONIS (S)
143. "Drąsos kelias" politinės partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė RASMA BUZIENĖ (S)
144. "Drąsos kelias" politinės partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė AURELIJA STANCIKIENĖ (S)
145. "Drąsos kelias" politinės partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė RITA JUSIENĖ (S)
146. "Drąsos kelias" politinės partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas PAULIUS VINKLERIS (S)
147. "Drąsos kelias" politinės partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas TAUTRIMAS JANUŠEVIČIUS (S)
148. "Drąsos kelias" politinės partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas GINTARAS DRUČKUS (S)
149. "Drąsos kelias" politinės partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas SAULIUS STOMA (S)
150. "Drąsos kelias" politinės partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas AURIMAS RADKEVIČIUS (S)
151. "Drąsos kelias" politinės partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas VYTAUTAS KUKLYS (S)
152. "Drąsos kelias" politinės partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatė BIRUTĖ VAIKŠNORAITĖ (S)
153. "Drąsos kelias" politinės partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas DAUGARDAS GRUODIS (S)
154. "Drąsos kelias" politinės partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas EGIDIJUS SKARBALIUS (S)
155. "Drąsos kelias" politinės partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas SIGITAS MARTINAVIČIUS (S)
156. "Drąsos kelias" politinės partijos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas JUOZAS VALIUŠAITIS (S)
157. "Drąsos kelias" politinės partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas VYTAUTAS ANTANAS MATULEVIČIUS (S)
158. "Drąsos kelias" politinės partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas LINAS LABAČIAUSKAS (S)
159. "Drąsos kelias" politinės partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas STASYS BRUNDZA (S)
160. "Drąsos kelias" politinės partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė INGA RAKAUSKIENĖ (S)
161. "Drąsos kelias" politinės partijos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė AUDRONĖ SKUČIENĖ (S)
162. "Drąsos kelias" politinės partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas ALGIRDAS KARČIAUSKAS (S)
163. "Drąsos kelias" politinės partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas SAULIUS VAIKŠNORAS (S)
164. "Drąsos kelias" politinės partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas VYTAUTAS BUDNIKAS (S)
165. "Drąsos kelias" politinės partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas JONAS RAMONAS (S)
166. "Drąsos kelias" politinės partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas EGIDIJUS RUMŠA (S)
167. "Drąsos kelias" politinės partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė AURELIJA GURSKIENĖ (S)
168. "Drąsos kelias" politinės partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė NERINGA VENCKIENĖ (S)
169. "Drąsos kelias" politinės partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ROLANDAS BORAVSKIS (S)
170. "Drąsos kelias" politinės partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas TOMAS VILUCKAS (S)
171. "Drąsos kelias" politinės partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas EGIDIJUS BALTUŠIS (S)
172. "Drąsos kelias" politinės partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas JONAS VARKALA (S)
173. "Drąsos kelias" politinės partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas RYTIS SALADŽIUS (S)
174. "Drąsos kelias" politinės partijos Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė INGA STEPUKONIENĖ (S)
175. "Drąsos kelias" politinės partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ARIMANTAS RAČKAUSKAS (S)
176. "Drąsos kelias" politinės partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė IRENA VASINAUSKAITĖ (S)
177. "Drąsos kelias" politinės partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas JONAS DAPŠAUSKAS (S)
178. "Drąsos kelias" politinės partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė JUSTĖ MILUŠAUSKIENĖ (S)
179. "Drąsos kelias" politinės partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas DONATAS STAKIŠAITIS (S)
180. "Drąsos kelias" politinės partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas VALDAS VASILIAUSKAS (S)
181. "Drąsos kelias" politinės partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas ARŪNAS JUŠKA (S)
182. "Drąsos kelias" politinės partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas SAULIUS JUODZEVIČIUS (S)
183. "Drąsos kelias" politinės partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ANTANAS BUROKAS (S)
184. "Drąsos kelias" politinės partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VYTAUTAS PEČIŪRA (S)
185. "Drąsos kelias" politinės partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas ARTŪRAS RATKUS (S)
186. "Drąsos kelias" politinės partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė EVELINA PALTANAVIČIŪTĖ-MATJOŠAITIENĖ (S)
187. "Drąsos kelias" politinės partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VIRGILIJUS PETRAS MATULA (S)
188. "Drąsos kelias" politinės partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas ALGIRDAS VACLOVAS PATACKAS (S)
189. Praradęs statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas AUDRIUS NAKAS (S)
190. Praradęs statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RAIMUNDAS ČIEGIS (S)
191. Praradęs statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas AURIMAS DRIŽIUS (S)
192. "DRĄSOS KELIAS" POLITINĖ PARTIJA(S)
193. "Drąsos kelias" politinės partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ZENONAS ŽYMANČIUS (A)
194. "Drąsos kelias" politinės partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė ALĖ JURGAITIENĖ (A)
195. "Drąsos kelias" politinės partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas JURGIS ZABILIUS (A)
196. "Drąsos kelias" politinės partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė IRENA MALINAUSKIENĖ (A)
197. "Drąsos kelias" politinės partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VAIDAS REPEČKA (A)
198. "Drąsos kelias" politinės partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas DAINIUS DANILEVIČIUS (A)
199. "Drąsos kelias" politinės partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė ERIKA DRUNGYTĖ (A)
200. "Drąsos kelias" politinės partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas JONAS ZAJANČKAUSKAS (A)
201. "Drąsos kelias" politinės partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas ŽILVINAS MACIJAUSKAS (A)
202. "Drąsos kelias" politinės partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė TATJANA ŽGUNOVA (A)
203. "Drąsos kelias" politinės partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė EGLĖ MIRONČIKIENĖ (A)
204. "Drąsos kelias" politinės partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė LORETA STEPONAITYTĖ (A)
205. "Drąsos kelias" politinės partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas VYGINTAS VILUTIS (A)
206. "Drąsos kelias" politinės partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas RYŠARD MACEIKIANEC (A)
207. "Drąsos kelias" politinės partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas JULIUS GIRDVAINIS (A)
208. Praradusi statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė PALMIRA RUDALEVIČIENĖ (A)
209. Praradusi statusą "Drąsos kelias" politinės partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatė ALDONA KAZIMIERA TUNIK (A)
210. EMIGRANTŲ PARTIJA (S)
211. Emigrantų partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas GEDIMINAS NAUČIUS (A)
212. Emigrantų partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas REDAS KIMANTAS (A)
213. Emigrantų partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas JUOZAS MURAUSKAS (A)
214. Emigrantų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas ANTANAS PAULIUKAS (A)
215. Emigrantų partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas RIMANTAS ŽILIONIS (A)
216. Emigrantų partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ANDRIUS KASPARAVIČIUS (A)
217. KOVOTOJŲ UŽ LIETUVĄ SĄJUNGA (S)
218. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas RAIMONDAS VALDAS NEKROŠIUS (A)
219. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas TIRKIŠAS AMANOVAS (A)
220. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas VYTAUTAS ŠUSTAUSKAS (A)
221. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas VALERIJUS JEGANIANAS (A)
222. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas GEDIMINAS SADAUSKAS (A)
223. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas VISVALDAS MARIJUS MAŽONAS (A)
224. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas SAULIUS OŽELIS (A)
225. Kovotojų už Lietuvą sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas JURIJUS SUBOTINAS (A)
226. KRIKŠČIONIŲ PARTIJA (S)
227. Krikščionių partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatė SIGITA SIAURAITIENĖ (A)
228. Krikščionių partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė STASĖ KASPARAVIČIENĖ (A)
229. Krikščionių partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas VYTAUTAS BENIUŠIS (A)
230. Krikščionių partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė LAURA MACKEVIČIENĖ (A)
231. Krikščionių partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė FAUSTA SMOLENSKIENĖ (A)
232. Krikščionių partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė AUDRONĖ BARAUSKIENĖ (A)
233. Krikščionių partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas STASYS VALIUKAS (A)
234. Krikščionių partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė ERNESTA RANUSIENĖ (A)
235. Krikščionių partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas EDVINAS SKIRGAILA (A)
236. Krikščionių partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė GENOVAITĖ MIGLĖ ANDRULIENĖ (A)
237. Krikščionių partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas PETRAS MALDONIS (A)
238. Krikščionių partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė RŪTA JACEVIČIENĖ (A)
239. Krikščionių partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas ANTANAS JASAS (A)
240. Krikščionių partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas JURIJ EKHARDT (A)
241. Krikščionių partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas ROLANDAS MERKELIS (A)
242. Krikščionių partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė RŪTA JANKAUSKIENĖ (A)
243. Krikščionių partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas AIDAS ČĖSNA (A)
244. Krikščionių partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė DAIVA SAJEK (A)
245. Krikščionių partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas JUOZAS VASILIAUSKAS (A)
246. Krikščionių partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė RITA ŠEIGIENĖ (A)
247. Krikščionių partijos Kauno kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė ANŽELIKA JURAŠŪNIENĖ (A)
248. Krikščionių partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas ARVYDAS GRIGAITIS (A)
249. Krikščionių partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė ASTA GALBUOGIENĖ (A)
250. Krikščionių partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas VIDMANTAS ŽIEMELIS (A)
251. Krikščionių partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ALVYDAS KIRKLIAUSKAS (A)
252. Krikščionių partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas GINTARAS BERŽANSKIS (A)
253. Krikščionių partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė DALIA KOTRYNA ŽALĖNAITĖ (A)
254. Krikščionių partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas DARIUS GRIGALIONIS (A)
255. Krikščionių partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas KĘSTUTIS MALINAUSKAS (A)
256. Krikščionių partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas ARTŪRAS TAMKUTONIS (A)
257. Krikščionių partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatė DAIVA PETRAITIENĖ (A)
258. Krikščionių partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas PETRAS BEINORAS (A)
259. Krikščionių partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas ALGIMANTAS JASIULIONIS (A)
260. Krikščionių partijos Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė RASA JUOCEVIČIENĖ (A)
261. Krikščionių partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė EGLĖ VOLUNGEVIČIŪTĖ (A)
262. Krikščionių partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VYTAUTAS ŠUNSKIS (A)
263. Krikščionių partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatė ASTA NAZAROVIENĖ (A)
264. Krikščionių partijos Šiaulių kaimiškoji rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė SONATA BRUŽAITĖ (A)
265. Krikščionių partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė RITA LIAUDANSKIENĖ (A)
266. Krikščionių partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas EUGENIJUS DEGUTIS (A)
267. Krikščionių partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas JONAS NAUJALIS (A)
268. Krikščionių partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas GEDIMINAS VAGNORIUS (A)
269. Krikščionių partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė ILONA OGURCOVA (A)
270. Krikščionių partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė REMIGIJA KRUPODRA (A)
271. Krikščionių partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ARVYDAS ŠALTENIS (A)
272. Krikščionių partijos Vakarinė rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas NERIJUS BUDREIKA (A)
273. Krikščionių partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas GEDIMINAS ALEKSONIS (A)
274. Krikščionių partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė JURGITA ŽALIABARŠTYTĖ (A)
275. Krikščionių partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ROMUALDAS TRIMONIS (A)
276. Krikščionių partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas GEDIMINAS RAUDONIS (A)
277. Krikščionių partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas RAIMONDAS BENUŠIS (A)
278. Liberalų ir centro sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas APOLINARAS NICIUS (S)
279. Liberalų ir centro sąjungos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas ARTŪRAS TEPELYS (S)
280. Liberalų ir centro sąjungos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė NIJOLĖ MAKŠTUTIENĖ (S)
281. Liberalų ir centro sąjungos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatė JŪRATĖ GRICIŪTĖ (S)
282. Liberalų ir centro sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas GINTAUTAS BABRAVIČIUS (S)
283. Liberalų ir centro sąjungos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas GEDIMINAS KAZLAUSKAS (S)
284. Liberalų ir centro sąjungos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas VINCAS LAURUTIS (S)
285. Liberalų ir centro sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ANDRIUS BURBA (S)
286. Liberalų ir centro sąjungos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas ALGIRDAS KIZNIS (S)
287. Liberalų ir centro sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas JONAS JUČAS (S)
288. Liberalų ir centro sąjungos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas MINDAUGAS ŠIVICKAS (S)
289. Liberalų ir centro sąjungos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas KĘSTUTIS NAVICKAS (S)
290. Liberalų ir centro sąjungos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas RIMANTAS TARAŠKEVIČIUS (S)
291. Liberalų ir centro sąjungos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ANTANAS NEDZINSKAS (S)
292. Liberalų ir centro sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas RAIMONDAS ŠUKYS (S)
293. Liberalų ir centro sąjungos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas AIVARAS VASYLIUS (S)
294. Liberalų ir centro sąjungos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas KĘSTUTIS TRAPIKAS (S)
295. Liberalų ir centro sąjungos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas SIGITAS ŠIUPŠINSKAS (S)
296. Liberalų ir centro sąjungos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas SAULIUS LAPĖNAS (S)
297. Liberalų ir centro sąjungos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas RIMANTAS REMEIKA (S)
298. Liberalų ir centro sąjungos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas KĘSTUTIS VAITUKAITIS (S)
299. Liberalų ir centro sąjungos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas VYTAUTAS ŠIMKUS (S)
300. Liberalų ir centro sąjungos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas MANTAS PANAVAS (S)
301. Liberalų ir centro sąjungos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas GRAŽVYDAS GULBINSKAS (S)
302. Liberalų ir centro sąjungos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ARŪNAS STAŠAITIS (S)
303. Liberalų ir centro sąjungos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas SAULIUS GRINKEVIČIUS (S)
304. Liberalų ir centro sąjungos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas KĘSTUTIS BILIUS (S)
305. Liberalų ir centro sąjungos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas JURIJUS PETROVAS (S)
306. Liberalų ir centro sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas VALDAS PETRAS MIKELIONIS (S)
307. Liberalų ir centro sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas VIDMANTAS PLEČKAITIS (S)
308. Liberalų ir centro sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VYGANTAS GROSS (S)
309. Liberalų ir centro sąjungos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas RIMANTAS KLIPČIUS (S)
310. Liberalų ir centro sąjungos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas VYTAUTAS BOGUŠIS (S)
311. Liberalų ir centro sąjungos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ARTŪRAS MELIANAS (S)
312. Liberalų ir centro sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VINCAS BABILIUS (S)
313. Liberalų ir centro sąjungos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas RAIMUNDAS PALAITIS (S)
314. Liberalų ir centro sąjungos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VOLDEMARAS BANDŽIUKAS (S)
315. Liberalų ir centro sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas LAIMONAS PAURA (S)
316. Liberalų ir centro sąjungos Pasvalio-Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas MINDAUGAS LADIGA (S)
317. Liberalų ir centro sąjungos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas AUDRIUS KLIŠONIS (S)
318. Liberalų ir centro sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas PRANAS PAŠKEVIČIUS (S)
319. Liberalų ir centro sąjungos Prienų-Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ALGIS MARCINKEVIČIUS (S)
320. Liberalų ir centro sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas GINTAUTAS REKERTA (S)
321. Liberalų ir centro sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas DEIVIDAS STAPONKUS (S)
322. Liberalų ir centro sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė NORA RIBOKIENĖ (S)
323. Liberalų ir centro sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė IRENA SIMUTIENĖ (S)
324. Liberalų ir centro sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė ADOLFINA BLAUZDŽIŪNIENĖ (S)
325. Liberalų ir centro sąjungos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas KĘSTUTIS SMIRNOVAS (S)
326. Liberalų ir centro sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas REGIMANTAS ČIUPAILA (S)
327. Liberalų ir centro sąjungos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas RIMVYDAS TAMULAITIS (S)
328. Liberalų ir centro sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas ROBERTAS STANIONIS (S)
329. Liberalų ir centro sąjungos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas KĘSTUTIS VILNIŠKIS (S)
330. Liberalų ir centro sąjungos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas ARŪNAS VALINSKAS (S)
331. Liberalų ir centro sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas KĘSTUTIS PAKALNIS (S)
332. Liberalų ir centro sąjungos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas LINAS JANUŠONIS (S)
333. Liberalų ir centro sąjungos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas DEIVYDAS RUBEŽIUS (S)
334. Liberalų ir centro sąjungos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas JONAS LIESYS (S)
335. Liberalų ir centro sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė VAIDA KATINAITĖ (S)
336. Liberalų ir centro sąjungos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatė ARŪNĖ STIRBLYTĖ (S)
337. Liberalų ir centro sąjungos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas RIMANTAS RADŽIUS (S)
338. Liberalų ir centro sąjungos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JONAS KIETAVIČIUS (S)
339. Liberalų ir centro sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė DALIA ŠTRAUPAITĖ (S)
340. Liberalų ir centro sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas VIDAS RYBELIS (S)
341. Liberalų ir centro sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ALGIS ČAPLIKAS (S)
342. Praradęs statusą. Liberalų ir centro sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas VYTAUTAS ALEKSAS LAZINKA (S)
343. LIBERALŲ IR CENTRO SĄJUNGA (S)
344. Liberalų ir centro sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė JURGITA GINTAUTAITĖ (A)
345. Liberalų ir centro sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas TOMAS KARUŽAS (A)
346. Liberalų ir centro sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ARVYDAS ŽILINSKAS (A)
347. Liberalų ir centro sąjungos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ŽYDRŪNAS GRENCEVIČIUS (A)
348. Liberalų ir centro sąjungos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatė EDITA STUNDŽAITĖ (A)
349. Liberalų ir centro sąjungos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas GEDIMINAS JEGELEVIČIUS (A)
350. Liberalų ir centro sąjungos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė EGLĖ MANKEVIČIENĖ (A)
351. LIETUVOS CENTRO PARTIJA (S)
352. Lietuvos centro partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas VLADAS BURAGAS (A)
353. Lietuvos centro partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas MINDAUGAS KRENCIUS (A)
354. Lietuvos centro partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas ALVYDAS MEDALINSKAS (A)
355. Lietuvos centro partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas TOMAS BIKELIS (A)
356. Lietuvos centro partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas NERIJUS STASIULIS (A)
357. Lietuvos centro partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ALVYDAS VALEIŠA (A)
358. Lietuvos centro partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIMANTAS ARNASTAUSKAS (A)
359. LIETUVOS LENKŲ RINKIMŲ AKCIJA (S)
360. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas TADEUŠ ALIANCEVIČ (A)
361. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas TADEUŠ LAVRYNOVIČ (A)
362. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė ALMA BAGDONAVIČIENĖ (A)
363. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė TAMARA LOCHANKINA (A)
364. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas EDMUND ŠOT (A)
365. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ALEKSANDR FIODOROV (A)
366. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VLADIMIR VLASOV (A)
367. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas SERGEJ BONDAR (A)
368. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas GŽEGOŽ SAKSON (A)
369. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas VACLAV VILKOIT (A)
370. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RITA RENKAUSKIENĖ (A)
371. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė SOFIJA MATAREVIČ (A)
372. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė TERESA SOLOVJOVA (A)
373. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas HENRICH PEŠKO (A)
374. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė VANDA KRAVČIONOK (A)
375. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė LEONIJA PETRAUSKAITĖ (A)
376. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė LAIMUTĖ BURBIENĖ (A)
377. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė VIKTORIJA DAILYDIENĖ (A)
378. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė ROMUALDA POŠEVECKAJA (A)
379. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ALEKSANDR MICHAILOV (A)
380. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas ZBIGNEV JEDINSKIJ (A)
381. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė IRINA ROZOVA (A)
382. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas TADEUŠ ANDŽEJEVSKI (A)
383. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė JULIJA PLIUTIENĖ (A)
384. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas VADIM BARANOVSKIJ (A)
385. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas DMITRIJ GNEUŠEV (A)
386. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas AUDRIUS ONAITIS (A)
387. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas JUZEF KVETKOVSKIJ (A)
388. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ZBIGNIEV MACIEJEVSKI (A)
389. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RIČARDAS JANKAUSKAS (A)
390. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė RITA TAMAŠUNIENĖ (A)
391. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas JAROSLAV KAMINSKI (A)
392. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas JAN TOMAŠEVIČ (A)
393. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ZDZISLAV PALEVIČ (A)
394. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas LEONARD TALMONT (A)
395. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JAROSLAV NARKEVIČ (A)
396. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas RIMANTAS KUMPIS (A)
397. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė ZOFIJA PILYPIENĖ (A)
398. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė RENATA CYTACKA (A)
399. Praradusi statusą. LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA (S)
400. LIETUVOS PENSININKŲ PARTIJA (S)
401. Lietuvos pensininkų partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė ALDONA IVOŠKIENĖ (A)
402. Lietuvos pensininkų partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VALENTIN STEPANOV (A)
403. Lietuvos pensininkų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatė GINTARĖ VALSKIENĖ (A)
404. Lietuvos pensininkų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas VYTAUTAS ČEREŠKA (A)
405. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ARTŪRAS ŠULCAS (S)
406. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas RIMANTAS MIKAITIS (S)
407. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas ERIKAS TAMAŠAUSKAS (S)
408. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas AUDRIUS VAIŠVILA (S)
409. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė DIANA STANKAITIENĖ (S)
410. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas ALGIRDAS RADUŠYS (S)
411. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas GINTARAS STEPONAVIČIUS (S)
412. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ELIGIJUS MASIULIS (S)
413. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė ALINA VELYKIENĖ (S)
414. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas PETRAS AUŠTREVIČIUS (S)
415. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ARŪNAS ŠTARAS (S)
416. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas SIGITAS ŠLIAŽAS (S)
417. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ŠARŪNAS GUSTAINIS (S)
418. LIETUVOS RESPUBLIKOS LIBERALŲ SĄJŪDIS (S)
419. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė JOLANTA ADA JANUITIENĖ (A)
420. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatė ONA BALŽEKIENĖ (A)
421. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas ARVYDAS ŠVIRMICKAS (A)
422. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas KĘSTUTIS TUBIS (A)
423. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas MINDAUGAS LAPINSKAS (A)
424. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas DALIUS DIRSĖ (A)
425. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas DARIUS KRIŠTAPONIS (A)
426. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas KĘSTUTIS SLAVINSKAS (A)
427. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė VIKTORIJA ČMILYTĖ (A)
428. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas VYTAUTAS ZUBRAS (A)
429. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė DALIA KUODYTĖ (A)
430. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas REMIGIJUS OSAUSKAS (A)
431. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatė KRISTINA MAŠIRKIENĖ (A)
432. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas LINAS KVEDARAVIČIUS (A)
433. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas SKIRMANTAS TUMELIS (A)
434. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas SIMONAS KAIRYS (A)
435. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė ILONA GRIGARAVIČIENĖ (A)
436. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė DALYTĖ RUDZEVIČIENĖ (A)
437. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas GINTAUTAS KRILAVIČIUS (A)
438. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas PAULIUS KIZERSKIS (A)
439. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas ALGIS PETRAS KRUTKEVIČIUS (A)
440. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas ALMANTAS SKRUIBYS (A)
441. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas GYTIS ANDRULIONIS (A)
442. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas GINTAUTAS STANKEVIČIUS (A)
443. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas VIRGILIJUS EIDIMTAS (A)
444. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas DANIELIUS VALIAUGA (A)
445. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas ARMINAS LYDEKA (A)
446. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ŠARŪNAS SKUČAS (A)
447. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RAIMUNDAS POVILONIS (A)
448. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VITALIJUS GAILIUS (A)
449. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė ADELĖ MAJAUSKIENĖ (A)
450. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ROMANAS ALGIMANTAS SEDLICKAS (A)
451. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatė JURGITA CHOROMANSKYTĖ (A)
452. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas JUSTINAS KRĖPŠTA (A)
453. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė MARYTĖ GUDONYTĖ (A)
454. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas BENEDIKTAS KRASNIAUSKAS (A)
455. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas MODESTAS KLIKNA (A)
456. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ALGIMANTAS ŠABLINSKAS (A)
457. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas LAIMONTAS DINIUS (A)
458. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas STASYS VAINORAS (A)
459. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas BENJAMINAS MAŠALAITIS (A)
460. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas VYTAS LIUDŽIUS (A)
461. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas ALGIS MAČIULIS (A)
462. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ARTŪRAS KILTINAVIČIUS (A)
463. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas RAIMONDAS PLIKŠNYS (A)
464. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ARŪNAS MALIAUKA (A)
465. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas LINAS STANKUS (A)
466. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas PAULIUS RUMBUTIS (A)
467. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė RITA BALTADUONYTĖ-LEONIENĖ (A)
468. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė LINA SUKACKIENĖ (A)
469. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas MARIJUS KAUKĖNAS (A)
470. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas GINTARAS ŠILEIKIS (A)
471. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas ALGIS KAŠĖTA (A)
472. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas KĘSTUTIS AKRAMAS (A)
473. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas GINTARAS KRAUJUTIS (A)
474. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatė ALA DEKAN (A)
475. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas TOMAS BARANOVAS (A)
476. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė DALIA TEIŠERSKYTĖ (A)
477. Lietuvos socialdemokratų partijos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė ZOFIJA PAULIKIENĖ (S)
478. Lietuvos socialdemokratų partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas STEPONAS VAIČIKAUSKAS (S)
479. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas JULIUS SABATAUSKAS (S)
480. Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ALVYDAS ŽALA (S)
481. Lietuvos socialdemokratų partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas JURAS POŽELA (S)
482. Lietuvos socialdemokratų partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas DOMAS PETRULIS (S)
483. Lietuvos socialdemokratų partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas EDVARDAS ŽAKARIS (S)
484. Lietuvos socialdemokratų partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė IRENA ŠIAULIENĖ (S)
485. Lietuvos socialdemokratų partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas ALEKSANDRAS ZELTINIS (S)
486. Lietuvos socialdemokratų partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė JŪRATĖ JUOZAITIENĖ (S)
487. Lietuvos socialdemokratų partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatė VIOLETA BOREIKIENĖ (S)
488. Lietuvos socialdemokratų partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VALERIJUS SIMULIK (S)
489. Lietuvos socialdemokratų partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas ALOYZAS KAŽDAILEVIČIUS (S)
490. Lietuvos socialdemokratų partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas VYDAS BARAVYKAS (S)
491. Lietuvos socialdemokratų partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė AUKSĖ KONTRIMIENĖ (S)
492. Lietuvos socialdemokratų partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas ANTANAS VALYS (S)
493. Lietuvos socialdemokratų partijos Ignalinos-Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas VILIUS CIBULSKAS (S)
494. Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas RIMANTAS SINKEVIČIUS (S)
495. Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko apygardoje Nr. 62 kandidatas BRONIUS PAUŽA (S)
496. Lietuvos socialdemokratų partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas GEDIMINAS KIRKILAS (S)
497. Lietuvos socialdemokratų partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas BRONIUS BRADAUSKAS (S)
498. Lietuvos socialdemokratų partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė ORINTA LEIPUTĖ (S)
499. Lietuvos socialdemokratų partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas JURGIS JURKEVIČIUS (S)
500. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė RAMINTA POPOVIENĖ (S)
501. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ANTANAS NESTECKIS (S)
502. Lietuvos socialdemokratų partijos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas KĘSTUTIS VIRBICKAS (S)
503. Lietuvos socialdemokratų partijos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė ALMA MONKAUSKAITĖ (S)
504. Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas DAINIUS BUDRYS (S)
505. Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė KRISTINA MIŠKINIENĖ (S)
506. Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ROMAS ADOMAVIČIUS (S)
507. Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ALBINAS MITRULEVIČIUS (S)
508. Lietuvos socialdemokratų partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė LILIJA PETRAITIENĖ (S)
509. Lietuvos socialdemokratų partijos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė LAIMA NAGIENĖ (S)
510. Lietuvos socialdemokratų partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas STASYS BAJERČIUS (S)
511. Lietuvos socialdemokratų partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas FAUSTAS LATĖNAS (S)
512. Lietuvos socialdemokratų partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė TATJANA RINKEVIČIENĖ (S)
513. Lietuvos socialdemokratų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė JANINA GAIDŽIŪNAITĖ (S)
514. Lietuvos socialdemokratų partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas DANAS PALUCKAS (S)
515. Lietuvos socialdemokratų partijos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas VYGANTAS SUDARIS (S)
516. Lietuvos socialdemokratų partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas EUGENIJUS KOVALKOVAS (S)
517. Lietuvos socialdemokratų partijos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ALFONSAS PULOKAS (S)
518. Lietuvos socialdemokratų partijos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas RIMANTAS VAITKUS (S)
519. Lietuvos socialdemokratų partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas DARIUS RAZMISLEVIČIUS (S)
520. Lietuvos socialdemokratų partijos Prienų-Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ALVYDAS VAICEKAUSKAS (S)
521. Lietuvos socialdemokratų partijos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas ALGIMANTAS SALAMAKINAS (S)
522. Lietuvos socialdemokratų partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas EDMUNDAS JONYLA (S)
523. Lietuvos socialdemokratų partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VYTAUTAS SAULIS (S)
524. Lietuvos socialdemokratų partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARVYDAS MOCKUS (S)
525. Lietuvos socialdemokratų partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė AUŠRINĖ MARIJA PAVILIONIENĖ (S)
526. Lietuvos socialdemokratų partijos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas BRONISLOVAS STASIULIS (S)
527. Lietuvos socialdemokratų partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas JUOZAS OLEKAS (S)
528. Lietuvos socialdemokratų partijos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas MINDAUGAS BASTYS (S)
529. Lietuvos socialdemokratų partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ALGIRDAS SYSAS (S)
530. Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas LINAS ANDRULIS (S)
531. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė BIRUTĖ VĖSAITĖ (S)
532. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ALBINAS EŽERSKIS (S)
533. Lietuvos socialdemokratų partijos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas ARTŪRAS SKARDŽIUS (S)
534. Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas JONAS BUDREVIČIUS (S)
535. Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas DARIUS PETROŠIUS (S)
536. Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VYTAUTAS KLEIVA (S)
537. Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė ASTA KANDRATAVIČIENĖ (S)
538. Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas ARŪNAS DUDĖNAS (S)
539. Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatė MILDA PETRAUSKIENĖ (S)
540. Lietuvos socialdemokratų partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas POVILAS VADOPOLAS (S)
541. Lietuvos socialdemokratų partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatė JŪRATĖ KULBERKIENĖ (S)
542. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIRDAS BUTKEVIČIUS (S)
543. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas DARIUS SKUSEVIČIUS (S)
544. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas VYTAUTAS BAKASĖNAS (S)
545. Lietuvos socialdemokratų partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas NIKOLAJUS GUSEVAS (S)
546. Lietuvos socialdemokratų partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė VILIJA VERTELIENĖ (S)
547. Lietuvos socialdemokratų partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas VYTENIS POVILAS ANDRIUKAITIS (S)
548. LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJA (S)
549. LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ SĄJUNGA (S)
550. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė NIJOLĖ VILIENĖ (A)
551. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas TOMAS BAKUČIONIS (A)
552. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas EDVARDAS KUVIKAS (A)
553. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatė VIOLETA LINKIENĖ (A)
554. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas JONAS VALATKA (A)
555. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas ANTANAS AUGŪNAS (A)
556. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas GYTIS JACKŪNAS (A)
557. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas GEDIMINAS AKELAITIS (A)
558. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas PRANAS NOREIKA (A)
559. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas DAINIUS PETRAS PAUKŠTĖ (A)
560. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas EGIDIJUS VISOCKAS (A)
561. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARVYDAS AKSTINAVIČIUS (A)
562. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas KĘSTUTIS DVARŽECKIS (A)
563. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas ALVYDAS DIRSĖ (A)
564. Lietuvos socialdemokratų sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas LIUDAS BRADAUSKAS (A)
565. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė MARIJONA LUKAŠEVIČIENĖ (S)
566. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas BRONISLOVAS LIUTKUS (S)
567. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas VIKTORAS PRANCKIETIS (S)
568. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas BENIUS RŪTELIONIS (S)
569. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatė LAIMUTĖ JANČIUKIENĖ (S)
570. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė DAIVA RIBIKAUSKIENĖ (S)
571. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas ADOMAS STATKUS (S)
572. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė RIMA RAUKTIENĖ (S)
573. LIETUVOS VALSTIEČIŲ IR ŽALIŲJŲ SĄJUNGA (S)
574. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas VALIUS ĄŽUOLAS (A)
575. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas TOMAS MONTVILA (A)
576. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas REMIGIJUS PELENIS (A)
577. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas VIDMANTAS PALIULIS (A)
578. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas AURIMAS PAULIUS GIRČYS (A)
579. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas REMIGIJUS VILYS (A)
580. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatė VAIDA KAVALIAUSKAITĖ (A)
581. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ALGIMANTAS JARUKAITIS (A)
582. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė NIJOLĖ ŠATIENĖ (A)
583. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas TOMAS KAŽEMĖKAS (A)
584. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas MINDAUGAS ALIŠAUSKAS (A)
585. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VYTAUTAS SLABYS (A)
586. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas VYTAUTAS VALEVIČIUS (A)
587. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas VYTAUTAS MIKELIONIS (A)
588. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ANDRIUS MULEVIČIUS (A)
589. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas RENATAS BERNIKAS (A)
590. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatė GERDA VILIMAITĖ (A)
591. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė VIRGINIJA VINGRIENĖ (A)
592. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas MARIJONAS MITKUS (A)
593. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas MANTAS FELNERIS (A)
594. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė VIRGINIJA APANAVIČIENĖ (A)
595. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas KAZIMIERAS NAUSĖDA (A)
596. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė VALĖ MACIJAUSKIENĖ (A)
597. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas IZIDORIUS ŠIMKUS (A)
598. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas DAINIUS KEPENIS (A)
599. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatė OKSANA ROKAŠEVIČ (A)
600. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas KĘSTUTIS MAŽEIKA (A)
601. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas GINTAUTAS MIELEIKA (A)
602. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas APOLINARAS STONKUS (A)
603. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė LAIMA ŠALKAUSKIENĖ (A)
604. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas VITALIJUS BALKUS (A)
605. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas JUZEF TOMAŠEVIČ-JAKOVIČ (A)
606. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė GEMA UMBRASIENĖ (A)
607. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas ERNESTAS LUČAUSKAS (A)
608. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas GEDIMINAS GRYBĖ (A)
609. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas REMIGIJUS ZELVARAS (A)
610. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas PRANCIŠKUS ALFREDAS ŠLIUŽAS (A)
611. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas ANDRIEJUS STANČIKAS (A)
612. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė JOLITA BIELSKIENĖ (A)
613. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ARTŪRAS RAULIČKIS (A)
614. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas HAROLDAS SANIUKAS (A)
615. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas VALDAS VAITIŠKIS (A)
616. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas JUSTINAS NAVIKAS (A)
617. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatė RAIMONDA SUTKAITIENĖ (A)
618. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas ANDREJUS GAIDAMAVIČIUS (A)
619. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė RIMA BAŠKIENĖ (A)
620. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė LINA NEMEIKŠIENĖ (A)
621. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė TERESĖ JANKAUSKIENĖ (A)
622. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas BRONIUS MARKAUSKAS (A)
623. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ČESLAV JAKOVIČ (A)
624. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatė AUŠRINĖ NORKIENĖ (A)
625. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VYTAUTAS RAKICKAS (A)
626. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas ALBINAS MORKŪNAS (A)
627. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė DANUTĖ UŽKURĖLYTĖ (A)
628. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VLADAS VITAS (A)
629. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas ROLANDAS RUTĖ (A)
630. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatė BIRUTĖ KAKTYTĖ (A)
631. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas JUOZAS DAUTARTAS (A)
632. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas ARŪNAS JOKUBAUSKAS (A)
633. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas TOMAS TOMILINAS (A)
634. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas GINTARIS PETRĖNAS (A)
635. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė ELIDA DUBINSKYTĖ-ŠIMAITĖ (A)
636. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas ARMINAS MOCKEVIČIUS (A)
637. Lietuvos žmonių partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė ALGIMANTA ŠČIGLINSKIENĖ (S)
638. Lietuvos žmonių partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ALGIMANTAS PAUKŠTAITIS (S)
639. Lietuvos žmonių partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VLADIMIRAS KORNIJEVSKIS (S)
640. Lietuvos žmonių partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas PETRAS VEŽBAVIČIUS (S)
641. Lietuvos žmonių partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė IRINA BUDAJEVA (S)
642. LIETUVOS ŽMONIŲ PARTIJA (S)
643. Lietuvos žmonių partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas VITOLDAS MASALSKIS (A)
644. Lietuvos žmonių partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė INDRĖ JANKAUSKIENĖ (A)
645. Lietuvos žmonių partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatė JOLITA TUROVAITĖ KAIRIENĖ (A)
646. Lietuvos žmonių partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė JOANA ŠIMANAUSKIENĖ (A)
647. Lietuvos žmonių partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas EMILIS MIKELĖNAS (A)
648. Lietuvos žmonių partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas GIEDRIUS GRIGALIUS (A)
649. Lietuvos žmonių partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatė EMILIJA PALUBINSKIENĖ (A)
650. Lietuvos žmonių partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė ANGELINA LABANAUSKIENĖ (A)
651. Lietuvos žmonių partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė KRISTINA LEONAVIČIENĖ (A)
652. Lietuvos žmonių partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas SIGITAS VAIŠNORAS (A)
653. Lietuvos žmonių partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas ROBERTAS KASPEROVIČIUS (A)
654. Lietuvos žmonių partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ROBERTAS PRANCKŪNAS (A)
655. Lietuvos žmonių partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė ALA GUSEVA (A)
656. Lietuvos žmonių partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas ALGIRDAS KAZILIONIS (A)
657. Lietuvos žmonių partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas ANATOLIJUS ČUPKOVAS (A)
658. Lietuvos žmonių partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VALDAS VARNAS (A)
659. Lietuvos žmonių partijos Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas JONAS ŠČEPONIS (A)
660. Lietuvos žmonių partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas VYTAUTAS ALEKSAS LAZINKA (A)
661. Lietuvos žmonių partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas VIDMANTAS ŽEMAITIS (A)
662. Lietuvos žmonių partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas REMIGIJUS SABALIAUSKAS (A)
663. Praradęs statusą Lietuvos žmonių partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RAMŪNAS KAZLAUSKAS (A)
664. Partijos "Jaunoji Lietuva" Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas STANISLOVAS BUŠKEVIČIUS (S)
665. Partijos "Jaunoji Lietuva" Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RAIMUNDAS KAMINSKAS (S)
666. PARTIJA "JAUNOJI LIETUVA" (S)
667. PARTIJA TVARKA IR TEISINGUMAS (S)
668. Partijos Tvarka ir teisingumas Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas RAIMONDAS BITINAS (A)
669. Partijos Tvarka ir teisingumas Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas VYGAUDAS MOLIS (A)
670. Partijos Tvarka ir teisingumas Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas GINTARAS ŠURKUS (A)
671. Partijos Tvarka ir teisingumas Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas VYTAUTAS GALVONAS (A)
672. Partijos Tvarka ir teisingumas Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas KAZYS ZULONAS (A)
673. Partijos Tvarka ir teisingumas Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė DALIA GRIGALIŪNIENĖ (A)
674. Partijos Tvarka ir teisingumas Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas TOMAS JAKAVIČIUS (A)
675. Partijos Tvarka ir teisingumas Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė NATALJA ISTOMINA (A)
676. Partijos Tvarka ir teisingumas Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas MARIUS JUKONIS (A)
677. Partijos Tvarka ir teisingumas Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas DONATAS SENIKAS (A)
678. Partijos Tvarka ir teisingumas Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatė SONATA RUDŽIANSKIENĖ (A)
679. Partijos Tvarka ir teisingumas Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VALENTINAS MAZURONIS (A)
680. Partijos Tvarka ir teisingumas Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė LINA ŠUKYTĖ (A)
681. Partijos Tvarka ir teisingumas Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ALMANTAS JAKIMAVIČIUS (A)
682. Partijos Tvarka ir teisingumas Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas DAILIS ALFONSAS BARAKAUSKAS (A)
683. Partijos Tvarka ir teisingumas Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas PETRAS GRAŽULIS (A)
684. Partijos Tvarka ir teisingumas Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė LETA KALINAUSKAITĖ (A)
685. Partijos Tvarka ir teisingumas Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RITA LATVIŪNIENĖ (A)
686. Partijos Tvarka ir teisingumas Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas ANDRIUS MAZURONIS (A)
687. Partijos Tvarka ir teisingumas Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas ALGIMANTAS JUOCEVIČIUS (A)
688. Partijos Tvarka ir teisingumas Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas ALGIMANTAS ADOMAITIS (A)
689. Partijos Tvarka ir teisingumas Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas GINTAUTAS LABANAUSKAS (A)
690. Partijos Tvarka ir teisingumas Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas ALMANTAS PETKUS (A)
691. Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė LIVETA KAZLAUSKIENĖ (A)
692. Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas ALGIRDAS ŽANDARAS (A)
693. Partijos Tvarka ir teisingumas Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatė KRISTINA KRUPAVIČIENĖ (A)
694. Partijos Tvarka ir teisingumas Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas PETRAS BERESNEVIČIUS (A)
695. Partijos Tvarka ir teisingumas Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė JOLITA VAICKIENĖ (A)
696. Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas DONATAS MIZARAS (A)
697. Partijos Tvarka ir teisingumas Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ALGIRDAS GENEVIČIUS (A)
698. Partijos Tvarka ir teisingumas Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ROLANDAS JONIKAITIS (A)
699. Partijos Tvarka ir teisingumas Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ARTŪRAS RAZBADAUSKAS (A)
700. Partijos Tvarka ir teisingumas Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas KĘSTUTIS BARTKEVIČIUS (A)
701. Partijos Tvarka ir teisingumas Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė RASA LUCINAVIČIENĖ (A)
702. Partijos Tvarka ir teisingumas Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė LIUCIJA BORUSEVIČIENĖ (A)
703. Partijos Tvarka ir teisingumas Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas BRONIUS CICĖNAS (A)
704. Partijos Tvarka ir teisingumas Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatė KRISTINA VAREIKIENĖ (A)
705. Partijos Tvarka ir teisingumas Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas PRANAS NORVILAS (A)
706. Partijos Tvarka ir teisingumas Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatė EDITA RUDIENĖ (A)
707. Partijos Tvarka ir teisingumas Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas RIMAS ANTANAS RUČYS (A)
708. Partijos Tvarka ir teisingumas Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas VIDAS ANILIONIS (A)
709. Partijos Tvarka ir teisingumas Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas ALBINAS KLIMAS (A)
710. Partijos Tvarka ir teisingumas Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas ARTŪRAS ORLAUSKAS (A)
711. Partijos Tvarka ir teisingumas Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas VYTAUTAS KAMBLEVIČIUS (A)
712. Partijos Tvarka ir teisingumas Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė AUDRONĖ BERESNEVIČIENĖ (A)
713. Partijos Tvarka ir teisingumas Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas EGIDIJUS VILIMAS (A)
714. Partijos Tvarka ir teisingumas Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatė DAIVA MATONIENĖ (A)
715. Partijos Tvarka ir teisingumas Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė RAIMONDA KAROSAITĖ (A)
716. Partijos Tvarka ir teisingumas Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatė ALDONA STAPONKIENĖ (A)
717. Partijos Tvarka ir teisingumas Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VINCAS PLIKAITIS (A)
718. Partijos Tvarka ir teisingumas Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė ONA VALIUKEVIČIŪTĖ (A)
719. Partijos Tvarka ir teisingumas Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas GEDIMINAS RUDŽIONIS (A)
720. Partijos Tvarka ir teisingumas Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas VIDMANTAS JAPERTAS (A)
721. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė LORETA KEKIENĖ (A)
722. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas REMIGIJUS ŽEMAITAITIS (A)
723. Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas KĘSTAS KOMSKIS (A)
724. Partijos Tvarka ir teisingumas Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas KĘSTUTIS JASEVIČIUS (A)
725. Partijos Tvarka ir teisingumas Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas EGIDIJUS KLUMBYS (A)
726. Partijos Tvarka ir teisingumas Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė IRENA SKERNEVIČIŪTĖ (A)
727. Partijos Tvarka ir teisingumas Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas DANAS DAMBRAUSKAS (A)
728. Partijos Tvarka ir teisingumas Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas JULIUS VESELKA (A)
729. Partijos Tvarka ir teisingumas Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas OSVALDAS KATINAS (A)
730. Partijos Tvarka ir teisingumas Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas SIGITAS ČINGA (A)
731. Partijos Tvarka ir teisingumas Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas MARIUS JUŠKEVIČIUS (A)
732. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatė ONA GIEDRIENĖ (A)
733. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas FRANC JAKUBOVSKIJ (A)
734. Partijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas ALEKSANDER POPLAVSKI (A)
735. Partijos Tvarka ir teisingumas Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ALGIMANTAS DUMBRAVA (A)
736. Partijos Tvarka ir teisingumas Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė AUŠRA RUČIENĖ (A)
737. Partijos Tvarka ir teisingumas Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas RAMOJUS GIRINSKAS (A)
738. Praradęs statusą Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas REMIGIJUS AČAS (A)
739. POLITINĖ PARTIJA "LIETUVOS SĄRAŠAS" (S)
740. Politinės partijos "Lietuvos sąrašas" Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas LIUDVIKAS JAKIMAVIČIUS (A)
741. POLITINĖ PARTIJA "LIETUVOS ŽALIŲJŲ SĄJŪDIS" (S)
742. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas GINTARAS ČEKAUSKAS (A)
743. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatė JOANA TAMKEVIČIŪTĖ (A)
744. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas LAURYNAS OKOCKIS (A)
745. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas GINTAUTAS SODAITIS (A)
746. Politinės partijos "Lietuvos žaliųjų sąjūdis" Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė MARIJA TAMKEVIČIŪTĖ (A)
747. POLITINĖ PARTIJA "SĄJUNGA TAIP" (S)
748. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas ARTŪRAS VAŠKEVIČIUS (A)
749. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatė JŪRATĖ MATEKONIENĖ (A)
750. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas JONAS KUKLYS (A)
751. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas ROSVALDAS GORBAČIOVAS (A)
752. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas MARTYNAS NAGEVIČIUS (A)
753. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas TADAS LABUTIS (A)
754. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas KĘSTUTIS VAIŠVILA (A)
755. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas EDGARAS VALECKAS (A)
756. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas ŽYDRŪNAS SAVICKAS (A)
757. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatas DONATAS VEČERSKIS (A)
758. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas SAULIUS SKAMBINAS (A)
759. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas VIDMANTAS ŠIMKUS (A)
760. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas RIČARDAS JOVAIŠA (A)
761. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatė SNAIGĖ VALENTUKEVIČIENĖ (A)
762. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas ŽILVINAS ŠILGALIS (A)
763. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė LORETA RUPEIKIENĖ (A)
764. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas MARIUS KLIPČIUS (A)
765. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė JOLITA PELECKIENĖ (A)
766. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas DONATAS RAMANAUSKAS (A)
767. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatė RŪTA VANAGAITĖ (A)
768. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas PETRAS NAUSĖDA (A)
769. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas NERIJUS ŽILEVIČIUS (A)
770. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas LAIMAS DIENINIS (A)
771. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė BEATA LABUTYTĖ (A)
772. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė EGLĖ URBONIENĖ (A)
773. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas JONAS PŪKAS (A)
774. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas JONAS MARCINKUS (A)
775. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatė JANĖ NARVILIENĖ (A)
776. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė ANGELĖ RUKŠTELIENĖ (A)
777. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas SAULIUS PAUKŠTYS (A)
778. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas GINTARAS ŽANDARAVIČIUS (A)
779. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas MARIUS STANKEVIČIUS (A)
780. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė AUDRONĖ MALŪKIENĖ (A)
781. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatė ZITA UŽLYTĖ (A)
782. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas MIROSLAVAS MONKEVIČIUS (A)
783. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ALEKSANDRAS BOJAROVAS (A)
784. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas GINTARAS SODEIKA (A)
785. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas ARAS KAIKARIS (A)
786. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas SAULIUS GEGIECKAS (A)
787. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas POVILAS MAČIULIS (A)
788. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ROBERTAS FILISTOVIČIUS (A)
789. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Plungės - Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas BENAS RENATAS BALTUSIS (A)
790. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė REGINA ŠIMANAUSKIENĖ (A)
791. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas SAULIUS NARŪNAS (A)
792. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas DAIVIS SUTKEVIČIUS (A)
793. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas RIMAS STANKŪNAS (A)
794. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VIRGINIJUS LUKOŠIŪNAS (A)
795. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas EDMUNDAS BERNOTAS (A)
796. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė AGNĖ ZUOKIENĖ (A)
797. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas ANTANAS NAUJOKAS (A)
798. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas ARTURAS NEMURA (A)
799. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas EDGARAS STANIŠAUSKAS (A)
800. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas LIGITAS KERNAGIS (A)
801. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas AUDRIUS GOŠTAUTAS (A)
802. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas ELIGIJUS DZEŽULSKIS-DUONYS (A)
803. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatė DANUTĖ BUDREIKAITĖ (A)
804. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas ARVYDAS JAKAS (A)
805. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ALFREDAS ASTIKAS (A)
806. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas JUOZAS JANKEVIČIUS (A)
807. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas LEONAS KĘSTUTIS DUNAUSKAS (A)
808. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatė ZOFIJA ABECIŪNIENĖ (A)
809. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas SVAJŪNAS JUODKA (A)
810. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas VIDUTIS BAREIKIS (A)
811. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas VAIDOTAS VAITKEVIČIUS (A)
812. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas VYTAUTAS KURPUVESAS (A)
813. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIMANTAS LIUBINSKAS (A)
814. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatė JANINA ŠIMKUVIENĖ (A)
815. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas STANISLAV TARASEVIČ (A)
816. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ROLANDAS URNIEŽIUS (A)
817. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas DAINIUS VARNAS (A)
818. Politinės partijos "Sąjunga Taip" Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas JONAS JUODKA (A)
819. Praradęs statusą Respublikonų partijos Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatas VASILIJUS SKLIANČUKAS (S)
820. Praradęs statusą Respublikonų partijos Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas VALERIJ USVAISKIJ (S)
821. Respublikonų partijos Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas REMIGIJUS URBONAS (S)
822. Respublikonų partijos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė REGINA MILIAUSKIENĖ (S)
823. Respublikonų partijos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas LEONAS ALESIONKA (S)
824. Respublikonų partijos Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas MINDAUGAS VALKIŪNAS (S)
825. Respublikonų partijos Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatė ELIGIJA NORKIENĖ-PAPLAUSKĖ (S)
826. Respublikonų partijos Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas TADAS VALKIŪNAS (S)
827. Respublikonų partijos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatė RITA KARPENKIENĖ (S)
828. Respublikonų partijos Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas VALDEMARAS VALKIŪNAS (S)
829. Respublikonų partijos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė OKSANA SLAPŠIENĖ (S)
830. Respublikonų partijos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatė LOLITA TURAUSKIENĖ (S)
831. Respublikonų partijos Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas AIDAS GRICIUS (S)
832. Respublikonų partijos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatė INESA ADOMKEVIČIŪTĖ (S)
833. Respublikonų partijos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas GINTARAS GRIGARAVIČIUS (S)
834. Respublikonų partijos Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas RIMAS KANČYS (S)
835. Respublikonų partijos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas OLEG KAUŠINIS (S)
836. Respublikonų partijos Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas ARTEMIJ SITENKOV (S)
837. Respublikonų partijos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė VIOLETA GEMBICKA (S)
838. Respublikonų partijos Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas MINDAUGAS KUKCINAVIČIUS (S)
839. Respublikonų partijos Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė ALBINA KAVALIAUSKAITĖ (S)
840. Respublikonų partijos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatė DAINORA GRUZDIENĖ (S)
841. Respublikonų partijos Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatė ZITA JAKUBYNIENĖ (S)
842. Respublikonų partijos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas RYTIS ZABIELSKAS (S)
843. Respublikonų partijos Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatė DAIVA VAIDELIENĖ (S)
844. Respublikonų partijos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė BIRUTĖ PETRIKYTĖ (S)
845. Respublikonų partijos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas PAULIUS ZABIELSKAS (S)
846. Respublikonų partijos Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatas JANAS JUREVIČIUS (S)
847. Respublikonų partijos Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatė ILONA POPLAVSKAJA (S)
848. Respublikonų partijos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas RIMANTAS NARKŪNAS (S)
849. Respublikonų partijos Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatė DAINA LINGIENĖ (S)
850. Respublikonų partijos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė DALĖ POŠKIENĖ (S)
851. Respublikonų partijos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė NIJOLĖ JURKUVIENĖ (S)
852. Respublikonų partijos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas REMIGIJUS KIAULĖNAS (S)
853. Respublikonų partijos Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ARTŪRAS POVILAITIS (S)
854. Respublikonų partijos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatė GRAŽINA BOGDANSKIENĖ (S)
855. Respublikonų partijos Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas LAIMIS BIKAUSKAS (S)
856. Respublikonų partijos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatė ZITA KLIKNIENĖ (S)
857. Respublikonų partijos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatė VILMA GECEVIČIŪTĖ (S)
858. Respublikonų partijos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatas ALVYDAS AUGUSTINAITIS (S)
859. Respublikonų partijos Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas EDIS BUDGINAS (S)
860. Respublikonų partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas ANDRIUS NOREIKA (S)
861. Respublikonų partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas RAIMUNDAS MORKŪNAS (S)
862. Respublikonų partijos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas JUOZAS DINGELIS (S)
863. Respublikonų partijos Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas TOMAS SALIAMONAS (S)
864. Respublikonų partijos Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas MINDAUGAS KARLONAS (S)
865. Respublikonų partijos Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas JONAS SADOVSKIS (S)
866. Respublikonų partijos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė SANDRA ADOMAITIENĖ (S)
867. Respublikonų partijos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė AUŠRA ABRAMAVIČIENĖ (S)
868. RESPUBLIKONŲ PARTIJA (S)
869. Respublikonų partijos Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatė RŪTA ZIENIENĖ (A)
870. Respublikonų partijos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatė AUDRONĖ GIGIENĖ (A)
871. Respublikonų partijos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas DONATAS BARTKUS (A)
872. Respublikonų partijos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė EDITA NAVAKAUSKIENĖ (A)
873. Respublikonų partijos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas KAZYS VYTAUTAS LAURUŠEVIČIUS (A)
874. Respublikonų partijos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ARVYDAS RAKAUSKAS (A)
875. Respublikonų partijos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė ALINA LITVINOVIČ (A)
876. SOCIALISTINIS LIAUDIES FRONTAS (S)
877. Socialistinio liaudies Fronto Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatė AUDRONĖ MILTENIENĖ (A)
878. Socialistinio liaudies Fronto Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatė NATALJA VIKTOROVA (A)
879. Socialistinio liaudies Fronto Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas VLADAS KASPARAVIČIUS (A)
880. Socialistinio liaudies Fronto Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatė LAURA NIKIFOROVA (A)
881. Socialistinio liaudies Fronto Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas VYTAUTAS BERNATONIS (A)
882. Socialistinio liaudies Fronto Lazdijų - Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas STASYS ŠADUIKIS (A)
883. Socialistinio liaudies Fronto Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas OLEGAS RATIUKAS (A)
884. Socialistinio liaudies Fronto Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas ALGIRDAS PALECKIS (A)
885. Socialistinio liaudies Fronto Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas MINDAUGAS STAKVILEVIČIUS (A)
886. Socialistinio liaudies Fronto Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas EDIKAS JAGELAVIČIUS (A)
887. Socialistinio liaudies Fronto Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas GENRICH SARBAJ (A)
888. Tautinės partijos Lietuvos kelias Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas DANGIRDAS MIKŠYS (S)
889. Tautininkų sąjungos Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė VAIVA ŽUKIENĖ (S)
890. Tautininkų sąjungos Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas MINDAUGAS ŠIMKŪNAS (S)
891. Tautininkų sąjungos Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas VALENTINAS GYLYS (S)
892. Tautininkų sąjungos Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas LAIMUTIS VASILEVIČIUS (S)
893. Tautininkų sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas SKIRMANTAS ŠALUČKA (S)
894. Tautininkų sąjungos Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas GINTARAS SONGAILA (S)
895. Tautininkų sąjungos Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas ALVYDAS BUTKUS (S)
896. Tautininkų sąjungos Širvintų - Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė AUDRONĖ ČEKAUSKIENĖ (S)
897. Tautininkų sąjungos Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatas JULIUS PANKA (S)
898. TAUTININKŲ SĄJUNGA (S)
899. Tautininkų sąjungos Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas TOMAS BARANAUSKAS (A)
900. Tautininkų sąjungos Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas ČESLOVAS ŠLĖGAITIS (A)
901. Tautininkų sąjungos Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas ANDRIUS JANKAUSKAS (A)
902. Tautininkų sąjungos Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas MARIUS KUNDROTAS (A)
903. Tautininkų sąjungos Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatė REGINA MUSNECKIENĖ (A)
904. Tautininkų sąjungos Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas KAZIMIERAS UOKA (A)
905. Tautininkų sąjungos Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas ALGIMANTAS ŠVANYS (A)
906. Tautininkų sąjungos Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas JONAS VAIŠKŪNAS (A)
907. Tautininkų sąjungos Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas DONATAS GOLUBEVAS (A)
908. Tautininkų sąjungos Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas RIČARDAS ČEKUTIS (A)
909. Tautininkų sąjungos Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas GINTARAS BINKAUSKAS (A)
910. Tautininkų sąjungos Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatė LAIMUTĖ DĖDINIENĖ (A)
911. Tautininkų sąjungos Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas REIMUNDAS VARAPICKAS (A)
912. Tautininkų sąjungos Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas DONATAS JANČARAS (A)
913. Tautininkų sąjungos Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas ARŪNAS EIGIRDAS (A)
914. Tautininkų sąjungos Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatė TATJANA ŠČIURINA (A)
915. TAUTOS VIENYBĖS SĄJUNGA (S)
916. Tautos vienybės sąjungos Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas ALBINAS KRUŠINSKAS (A)
917. Tautos vienybės sąjungos Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ARTŪRAS ŽIGAS (A)
918. Tautos vienybės sąjungos Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas ALGIMANTAS KIRKUTIS (A)
919. Tautos vienybės sąjungos Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas ALGIRDAS ČERNIAUSKAS (A)
920. Tautos vienybės sąjungos Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatė SANDRA ČESNULEVIČIŪTĖ (A)
921. Tautos vienybės sąjungos Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas DARIJUS VENSKUS (A)
922. Tautos vienybės sąjungos Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas VYTAUTAS ŠVANYS (A)
923. Tautos vienybės sąjungos Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatas ALGIRDAS VILIMAS (A)
924. Tautos vienybės sąjungos Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatė ZITA ORENTIENĖ (A)
925. Tautos vienybės sąjungos Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas JONAS MAŽINTAS (A)
926. Tautos vienybės sąjungos Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas ANTANAS ČEBATARIŪNAS (A)
927. Tautos vienybės sąjungos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas VACLOVAS RINGYS (A)
928. Tautos vienybės sąjungos Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas RIMAS URBUS (A)
929. Tautos vienybės sąjungos Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas ALGIMANTAS MATULEVIČIUS (A)
930. Tautos vienybės sąjungos Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas JONAS GRIŠKEVIČIUS (A)
931. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Akmenės - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 39 kandidatas ARTŪRAS LISTAVIČIUS (S)
932. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 kandidatas RYTAS KUPČINSKAS (S)
933. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatė AUKSUTĖ RAMANAUSKAITĖ-SKOKAUSKIENĖ (S)
934. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Anykščių - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 49 kandidatas JONAS ŠIMĖNAS (S)
935. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 kandidatas ANDRIUS KUBILIUS (S)
936. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas PETRAS LUOMANAS (S)
937. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Aušros rinkimų apygardoje Nr. 23 kandidatas EGIDIJUS VAREIKIS (S)
938. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas EVALDAS JURKEVIČIUS (S)
939. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas DALIUS BITAITIS (S)
940. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 kandidatė VINCĖ VAIDEVUTĖ MARGEVIČIENĖ (S)
941. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dainavos rinkimų apygardoje Nr. 16 kandidatas KAZIMIERAS KUZMINSKAS (S)
942. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dainų rinkimų apygardoje Nr. 25 kandidatas GINTAUTAS LUKOŠAITIS (S)
943. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Dzūkijos rinkimų apygardoje Nr. 69 kandidatas GEDIMINAS KRASAUSKAS (S)
944. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 kandidatas DAINIUS KREIVYS (S)
945. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė AGNĖ BILOTAITĖ (S)
946. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ignalinos - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 53 kandidatas JONAS DIENINIS (S)
947. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60 kandidatas VYTAUTAS VENCKŪNAS (S)
948. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Jurbarko rinkimų apygardoje Nr. 62 kandidatas VIRGINIJUS VALENTINAVIČIUS (S)
949. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas PAULIUS SAUDARGAS (S)
950. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kaišiadorių - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 59 kandidatas RAMŪNAS KARTENIS (S)
951. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ARIMANTAS DUMČIUS (S)
952. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatė DANUTĖ BEKINTIENĖ (S)
953. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno - Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 65 kandidatas JUSTINAS URBANAVIČIUS (S)
954. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 66 kandidatas DONATAS JANKAUSKAS (S)
955. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 kandidatas KĘSTUTIS DANIELIUS RIMKEVIČIUS (S)
956. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kelmės rinkimų apygardoje Nr. 41 kandidatas KĘSTUTIS MASIULIS (S)
957. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas VAIDOTAS BACEVIČIUS (S)
958. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdijų-Druskininkų rinkimų apygardoje Nr. 71 kandidatas VAIDAS ŠALAŠEVIČIUS (S)
959. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Lazdynų rinkimų apygardoje Nr. 9 kandidatas ALGIS STRELČIŪNAS (S)
960. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės rinkimų apygardoje Nr. 29 kandidatas ARVYDAS VIDŽIŪNAS (S)
961. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas NERIJUS ČAPAS (S)
962. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė LINA RIMKIENĖ (S)
963. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Molėtų - Švenčionių rinkimų apygardoje Nr. 54 kandidatas VALENTINAS STUNDYS (S)
964. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 1 kandidatė IRENA DEGUTIENĖ (S)
965. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Naujosios Vilnios rinkimų apygardoje Nr. 10 kandidatas EMANUELIS ZINGERIS (S)
966. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 kandidatas JULIUS DAUTARTAS (S)
967. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pajūrio rinkimų apygardoje Nr. 22 kandidatas PRANAS ŽEIMYS (S)
968. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas JONAS JURGELIŪNAS (S)
969. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 kandidatė VIDA MARIJA ČIGRIEJIENĖ (S)
970. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pasvalio - Panevėžio rinkimų apygardoje Nr. 47 kandidatas ANTANAS MATULAS (S)
971. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Plungės-Rietavo rinkimų apygardoje Nr. 35 kandidatas JURGIS RAZMA (S)
972. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 kandidatas KAZYS STARKEVIČIUS (S)
973. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Prienų-Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas SERGEJUS JOVAIŠA (S)
974. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatas VYTAUTAS JUOZAPAITIS (S)
975. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatas ŽILVINAS LELEIVA (S)
976. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas ALGIS KAZULĖNAS (S)
977. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas TOMAS PETREIKIS (S)
978. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Senamiesčio rinkimų apygardoje Nr. 2 kandidatas ARVYDAS ANUŠAUSKAS (S)
979. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 kandidatas GEDIMINAS ANUŽIS (S)
980. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas MINDAUGAS KUKLIERIUS (S)
981. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šakių rinkimų apygardoje Nr. 64 kandidatas ALGIRDAS KLIMAITIS (S)
982. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šeškinės rinkimų apygardoje Nr. 6 kandidatas AUDRONIUS AŽUBALIS (S)
983. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šiaulių kaimiškojoje rinkimų apygardoje Nr. 45 kandidatas ERNESTAS JUŠKA (S)
984. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas RIMANTAS JONAS DAGYS (S)
985. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilalės-Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 kandidatas JONAS GUDAUSKAS (S)
986. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų-Vilniaus rinkimų apygardoje Nr. 55 kandidatė VIOLETA PODOLSKAITĖ (S)
987. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 kandidatas STASYS ŠEDBARAS (S)
988. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatė VILMA SAVICKIENĖ (S)
989. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Trakų-Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 kandidatas VIDAS URBONAVIČIUS (S)
990. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatė JANINA GALIAUSKIENĖ (S)
991. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 kandidatas EDMUNDAS PUPINIS (S)
992. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas VITAS MATUZAS (S)
993. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas LIUTAURAS KAZLAVICKAS (S)
994. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas RIMVYDAS ŽIEMYS (S)
995. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus - Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 kandidatas VIDMANTAS ŽILIUS (S)
996. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus - Trakų rinkimų apygardoje Nr. 57 kandidatas LAURYNAS KASČIŪNAS (S)
997. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Zarasų - Visagino rinkimų apygardoje Nr. 52 kandidatas ROKAS ŽILINSKAS (S)
998. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatė RASA JUKNEVIČIENĖ (S)
999. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Žirmūnų rinkimų apygardoje Nr. 4 kandidatė VILIJA ALEKNAITĖ ABRAMIKIENĖ (S)
1000. TĖVYNĖS SĄJUNGA-LIETUVOS KRIKŠČIONYS DEMOKRATAI (S)
1001. Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės - Pagėgių rinkimų apygardoje Nr. 32 kandidatas EDVINAS KRUNGOLCAS (A)
1002. Žemaičių partijos kandidatas Skuodo - Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 37 ROMUALDAS ŠLIOGERIS (S)
1003. Žemaičių partijos Telšių rinkimų apygardoje Nr. 40 kandidatas ALVYDAS JOKŠAS (S)
1004. ŽEMAIČIŲ PARTIJA (S)
Pretendentai į kandidatus
1005. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Antakalnio rinkimų apygardoje Nr. 3 MARTYNAS NAGEVIČIUS (S)
1006. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Fabijoniškių rinkimų apygardoje Nr. 5 LEONAS ABROMAITIS (S)
1007. Išsikėlęs Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 kandidatas GEDIMINAS NAVAITIS (S)
1008. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Justiniškių rinkimų apygardoje Nr. 7 ARTŪRAS VIRŠUTA (S)
1009. Išsikėlęs Karoliniškių rinkimų apygardoje Nr. 8 kandidatas LINAS BALSYS (S)
1010. Išsikėlęs Šilainių rinkimų apygardoje Nr. 11 kandidatas JONAS NORKUS (S)
1011. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Aleksoto - Vilijampolės rinkimų apygardoje Nr. 12 RENALDAS ŠČIGLINSKAS (S)
1012. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Centro rinkimų apygardoje Nr. 13 POVILAS DIEVAITIS (S)
1013. Išsikėlęs Žaliakalnio rinkimų apygardoje Nr. 14 kandidatas EDVARDAS SATKEVIČIUS (S)
1014. Išsikėlęs Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 kandidatas ŽILVINAS ŠUMSKIS (S)
1015. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Kalniečių rinkimų apygardoje Nr. 15 ANTANAS VISOCKIS (S)
1016. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 SAULIUS VYTAS PIKŠRYS (S)
1017. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Panemunės rinkimų apygardoje Nr. 18 ARTŪRAS TAMKUTONIS (S)
1018. Išsikėlęs Danės rinkimų apygardoje Nr. 19 kandidatas NAGLIS PUTEIKIS (S)
1019. Praradusi statusą. Pretendentė į kandidatus Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 ASTA BAUKUTĖ (S)
1020. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 JONAS JANKAUSKAS (S)
1021. Išsikėlęs Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 kandidatas ŠARŪNAS NAVICKIS (S)
1022. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Baltijos rinkimų apygardoje Nr. 20 EITVYDAS VAIDAUGAS (S)
1023. Išsikėlusi Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatė LIGITA GIRSKIENĖ (S)
1024. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 GINTAUTAS MIELEIKA (S)
1025. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 GEDIMINAS PAPLAUSKAS (S)
1026. Išsikėlęs Marių rinkimų apygardoje Nr. 21 kandidatas GEDIMINAS POCIUS (S)
1027. Išsikėlęs Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas EVALDAS LEMENTAUSKAS (S)
1028. Išsikėlęs Saulės rinkimų apygardoje Nr. 24 kandidatas ANDRIUS ŠEDŽIUS (S)
1029. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Nevėžio rinkimų apygardoje Nr. 26 KĘSTUTIS LUKOŠEVIČIUS (S)
1030. Išsikėlusi Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatė IRENA ČEILITKIENĖ (S)
1031. Išsikėlęs Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas VITALIJUS SATKEVIČIUS (S)
1032. Išsikėlęs Vakarinėje rinkimų apygardoje Nr. 27 kandidatas POVILAS URBŠYS (S)
1033. Išsikėlęs Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas ALGIMANTAS BIRBILAS (S)
1034. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 AIVARS CITRONS (S)
1035. Išsikėlęs Aukštaitijos rinkimų apygardoje Nr. 28 kandidatas MANTAS LELIUKAS (S)
1036. Išsikėlęs Alytaus rinkimų apygardoje Nr. 30 kandidatas JUOZAS SKESTENIS (S)
1037. Išsikėlusi Gargždų rinkimų apygardoje Nr. 31 kandidatė NIJOLĖ KATKIENĖ (S)
1038. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Šilalės - Šilutės rinkimų apygardoje Nr. 33 VYTAUTAS JUCIUS (S)
1039. Praradusi statusą.Pretendentė į kandidatus Tauragės rinkimų apygardoje Nr. 34 DONALDA MEIŽELYTĖ (S)
1040. Išsikėlęs Kretingos rinkimų apygardoje Nr. 36 kandidatas KĘSTUTIS RUPULEVIČIUS (S)
1041. Išsikėlęs Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatas STANISLOVAS GIEDRAITIS (S)
1042. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 LAURYNAS JONAUSKAS (S)
1043. Išsikėlusi Mažeikių rinkimų apygardoje Nr. 38 kandidatė DAIVA ŠIDEIKIENĖ (S)
1044. Išsikėlusi Raseinių rinkimų apygardoje Nr. 42 kandidatė VIDA AČIENĖ (S)
1045. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43 DARIUS PETRAUSKAS (S)
1046. Išsikėlusi Radviliškio rinkimų apygardoje Nr. 44 kandidatė LAIMUTĖ ŠLAMIENĖ (S)
1047. Išsikėlęs Pakruojo - Joniškio rinkimų apygardoje Nr. 46 kandidatas STASYS TUMĖNAS (S)
1048. Išsikėlęs Biržų - Kupiškio rinkimų apygardoje Nr. 48 kandidatas JUOZAS UŽKURĖLIS (S)
1049. Išsikėlęs Rokiškio rinkimų apygardoje Nr. 50 kandidatas VIKTORAS JENCIUS (S)
1050. Praradęs statusą. Pretendentas į kandidatus Trakų - Elektrėnų rinkimų apygardoje Nr. 58 VYTAUTAS MALACHAUSKAS (S)
1051. Išsikėlęs Ukmergės rinkimų apygardoje Nr. 61 kandidatas MINDAUGAS KLUONIS (S)
1052. Išsikėlęs Suvalkijos rinkimų apygardoje Nr. 63 kandidatas VYTAUTAS ZIMINSKAS (S)
1053. Išsikėlęs Prienų - Birštono rinkimų apygardoje Nr. 67 kandidatas ANDRIUS PALIONIS (S)
1054. Išsikėlęs Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 kandidatas ALGIRDAS BAGUŠINSKAS (S)
1055. Išsikėlęs Varėnos - Eišiškių rinkimų apygardoje Nr. 70 kandidatas GINTARAS SALDŽIŪNAS (S)

Savarankiškų dalyvių skaičius:  493
Atstovaujamųjų dalyvių skaičius:  562