Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Centro (Nr. 13) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3213 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2026 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1949 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1898 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   1814 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1679 
6.   Lionginas Jonas  6.   1090 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   980 
9.   Babravičius Gintautas  10.   384 
8.   Masiulis Eligijus  7.   367 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   205 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   192 
27.   Jučas Jonas  27.   107 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   66 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   45 
12.   Gricius Algirdas  13.   40 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   39 
15.   Matulevičius Juozas  18.   37 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   37 
13.   Vilkas Pranas  12.   33 
104.   Echodienė Adelė  107.   22 
24.   Lydeka Arminas  33.   21 
43.   Savickas Eimundas  63.   19 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   17 
26.   Vazbys Artūras  11.   17 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   17 
32.   Zabiela Vytautas  28.   16 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   15 
30.   Lapėnas Saulius  30.   13 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   13 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   12 
23.   Klišonis Audrius  17.   12 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   12 
22.   Velička Domininkas  34.   11 
38.   Šurkus Gintaras  24.   11 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   11 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   10 
20.   Raistenskis Juozas  22.   9 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   9 
36.   Dinius Laimontas  42.   6 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   6 
61.   Toleikis Rolandas  61.   6 
28.   Melianas Artūras  20.   5 
47.   Daukšys Gediminas  75.   5 
57.   Žilys Kęstutis  62.   5 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   5 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   4 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   4 
34.   Striaukas Gintaras  16.   4 
50.   Baravykas Regimantas  55.   4 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   4 
91.   Jurgilas Petras  96.   4 
99.   Valevičius Romualdas  90.   4 
29.   Šukys Raimondas  26.   3 
40.   Zachaževski Jan  32.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
49.   Norkaitis Saulius  52.   3 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   3 
60.   Tertelis Jonas  43.   3 
66.   Karitonas Stasys  56.   3 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   3 
75.   Misiūnas Andrius  66.   3 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   3 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   3 
102.   Valiukas Raimundas  101.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
39.   Grybauskas Audris  49.   2 
46.   Belzus Algimantas  31.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
71.   Skikas Artūras  80.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
93.   Blaževičius Petras  85.   2 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
100.   Stropus Alfredas  106.   2 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   2 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

32.  Muitinės    33.  Tekstilininkų    34.  Konservatorijos    36.  Maironio    37.  A. Mackevičiaus    38.  Varpo    39.  Ryšių    40.  Radvilėnų    41.  A. Baranausko    42.  J. Jablonskio    43.  Aušros    45.  Senojo tresto    46.  Gedimino    47.  Sporto    48.  Kultūros    49.  Miško    94.  Studentų    95.  Gričiupio    103.  Karmelitų