Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Varėnos - Eišiškių (Nr. 70) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1013 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   647 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   627 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   613 
5.   Čekuolis Jonas  8.   461 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   386 
6.   Lionginas Jonas  6.   275 
9.   Babravičius Gintautas  10.   187 
8.   Masiulis Eligijus  7.   147 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   87 
38.   Šurkus Gintaras  24.   75 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   36 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   24 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   16 
13.   Vilkas Pranas  12.   15 
26.   Vazbys Artūras  11.   11 
60.   Tertelis Jonas  43.   7 
15.   Matulevičius Juozas  18.   6 
65.   Ryškus Eligijus  54.   6 
12.   Gricius Algirdas  13.   5 
84.   Chorostin Valdemar  71.   5 
28.   Melianas Artūras  20.   4 
29.   Šukys Raimondas  26.   4 
32.   Zabiela Vytautas  28.   4 
34.   Striaukas Gintaras  16.   4 
91.   Jurgilas Petras  96.   4 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   3 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   3 
47.   Daukšys Gediminas  75.   3 
72.   Paškevič Ilona  79.   3 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   2 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   2 
30.   Lapėnas Saulius  30.   2 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
82.   Daugirda Sigitas  83.   2 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
20.   Raistenskis Juozas  22.   1 
22.   Velička Domininkas  34.   1 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   1 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
41.   Bušma Bronislavas  40.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
75.   Misiūnas Andrius  66.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
21.   Palaitis Raimundas  19.   0 
23.   Klišonis Audrius  17.   0 
24.   Lydeka Arminas  33.   0 
27.   Jučas Jonas  27.   0 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   0 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
73.   Ožalas Ričardas  72.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Puodžių    2.  Žilinų    3.  Dubičių    4.  Panočių    5.  Kabelių    6.  Marcinkonių    7.  Margionių    8.  Grūto    8.  Puvočių    9.  Švendubrės    9.  Žiūrų    10.  Butrimonių    10.  Krūminių    10.  Viečiūnų    11.  Jančiūnų    11.  Matuizų    11.  Neravų    12.  Bingelių    12.  Eišiškių    13.  Gudakiemio    13.  Jurzdikos    14.  Gornostajiškių    14.  Kibyšių    15.  Kalesninkų    15.  Merkinės    16.  Panaros    16.  Purvėnų    17.  Dainavos    17.  Vilkiautinio    18.  Pabarės    18.  Pilvingių    19.  Tetėnų    24.  Daržininkų    25.  Dargužių    26.  Valkininkų    27.  Pušelės    28.  Gudžių    29.  Nedzingės    30.  Perlojos    31.  Sarapiniškių    32.  Tolkūnų    33.  Krivilių    34.  Vydenių    35.  Dailidžių    35.  Rudnios    36.  Parko    37.  Dzūkų    38.  Šilo    39.  Senosios Varėnos