Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Prienų (Nr. 67) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1528 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1028 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   929 
5.   Čekuolis Jonas  8.   925 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   864 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   474 
6.   Lionginas Jonas  6.   465 
24.   Lydeka Arminas  33.   310 
9.   Babravičius Gintautas  10.   263 
8.   Masiulis Eligijus  7.   188 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   154 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   113 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   46 
15.   Matulevičius Juozas  18.   32 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   29 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   24 
13.   Vilkas Pranas  12.   16 
12.   Gricius Algirdas  13.   15 
38.   Šurkus Gintaras  24.   13 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   11 
32.   Zabiela Vytautas  28.   9 
23.   Klišonis Audrius  17.   8 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   8 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   8 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   7 
30.   Lapėnas Saulius  30.   7 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   7 
22.   Velička Domininkas  34.   6 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   6 
41.   Bušma Bronislavas  40.   6 
21.   Palaitis Raimundas  19.   5 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   5 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   5 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   5 
60.   Tertelis Jonas  43.   5 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   5 
27.   Jučas Jonas  27.   4 
29.   Šukys Raimondas  26.   4 
34.   Striaukas Gintaras  16.   4 
65.   Ryškus Eligijus  54.   4 
26.   Vazbys Artūras  11.   3 
28.   Melianas Artūras  20.   3 
51.   Dargužas Virginijus  39.   3 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   3 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   3 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   2 
20.   Raistenskis Juozas  22.   2 
39.   Grybauskas Audris  49.   2 
44.   Jankauskas Valdas  35.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
129.   Apukas Mečislovas  118.   2 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
73.   Ožalas Ričardas  72.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
57.   Žilys Kęstutis  62.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Birštono m.    1.  Dariaus ir Girėno    2.  Birštono vienkiemio    2.  J.Basanavičiaus    3.  Kęstučio    3.  Nemajūnų    4.  Statybininkų    5.  Kruonio    5.  Tartupio    6.  Šiauliškių    7.  Išlaužo    7.  Vilūnų    8.  Darsūniškio    8.  Naujosios Ūtos    9.  Jiestrakio    10.  Klebiškio    11.  Šilavoto    12.  Kuprių    13.  Skriaudžių    14.  Petkeliškių    15.  Veiverių    16.  Balbieriškio miestelio    17.  Jiezno miesto    18.  Jiezno kaimiškoji    19.  Kašonių    20.  Vėžionių    21.  Ašmintos    22.  Strielčių    23.  Balbieriškio kaimiškoji    24.  Kunigiškių    25.  Sūkurių    26.  Žagarių    29.  Pakuonio    30.  Kudirkų    31.  Vyšniūnų    32.  Užuguosčio    33.  Pieštuvėnų    34.  Stakliškių