Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Kauno kaimiškoji (Nr. 66) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3035 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1933 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1849 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1672 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1609 
6.   Lionginas Jonas  6.   990 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   918 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   678 
9.   Babravičius Gintautas  10.   584 
8.   Masiulis Eligijus  7.   365 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   293 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   214 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   166 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   58 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   44 
13.   Vilkas Pranas  12.   40 
43.   Savickas Eimundas  63.   37 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   35 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   32 
27.   Jučas Jonas  27.   31 
12.   Gricius Algirdas  13.   30 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   23 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   22 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   22 
74.   Sadauskas Romas  65.   18 
15.   Matulevičius Juozas  18.   14 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   14 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   13 
22.   Velička Domininkas  34.   12 
24.   Lydeka Arminas  33.   12 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   11 
21.   Palaitis Raimundas  19.   11 
46.   Belzus Algimantas  31.   11 
32.   Zabiela Vytautas  28.   10 
104.   Echodienė Adelė  107.   10 
41.   Bušma Bronislavas  40.   9 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   9 
23.   Klišonis Audrius  17.   8 
26.   Vazbys Artūras  11.   8 
44.   Jankauskas Valdas  35.   8 
28.   Melianas Artūras  20.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   7 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   7 
50.   Baravykas Regimantas  55.   6 
29.   Šukys Raimondas  26.   5 
39.   Grybauskas Audris  49.   5 
60.   Tertelis Jonas  43.   5 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   5 
91.   Jurgilas Petras  96.   5 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   5 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
38.   Šurkus Gintaras  24.   4 
57.   Žilys Kęstutis  62.   4 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   4 
87.   Klimas Alfonsas  93.   4 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
30.   Lapėnas Saulius  30.   3 
40.   Zachaževski Jan  32.   3 
73.   Ožalas Ričardas  72.   3 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   3 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   3 
103.   Merkevičius Juozas  97.   3 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   3 
116.   Legas Jonas  116.   3 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   3 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   2 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   2 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
82.   Daugirda Sigitas  83.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
90.   Komičienė Vida  87.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
97.   Beinoras Petras  103.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   2 
121.   Vainulevičius Romas  84.   2 
126.   Karosienė Sabina  105.   2 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   2 
20.   Raistenskis Juozas  22.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Mastaičių    2.  Pažėrų    13.  Juragių    14.  Ilgakiemio    15.  Teleičių    16.  Karmėlavos    17.  Ramučių    18.  Neveronių    20.  Akademijos    21.  Ringaudų    26.  Nemuno    28.  Šlienavos    29.  Girionių    30.  Taurakiemio    38.  Zapyškio    39.  Altoniškių    40.  Ežerėlio    41.  Garliavos    42.  Atžalyno    43.  S.Lozoraičio    44.  Kačerginės    47.  Linksmakalnio