Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Kauno - Kėdainių (Nr. 65) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1700 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1072 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1021 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   936 
5.   Čekuolis Jonas  8.   931 
6.   Lionginas Jonas  6.   540 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   524 
9.   Babravičius Gintautas  10.   397 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   350 
8.   Masiulis Eligijus  7.   273 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   86 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   68 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   45 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   26 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   24 
13.   Vilkas Pranas  12.   22 
15.   Matulevičius Juozas  18.   19 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   17 
27.   Jučas Jonas  27.   16 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   14 
26.   Vazbys Artūras  11.   14 
12.   Gricius Algirdas  13.   9 
43.   Savickas Eimundas  63.   8 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   7 
28.   Melianas Artūras  20.   7 
32.   Zabiela Vytautas  28.   7 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   7 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   6 
20.   Raistenskis Juozas  22.   6 
30.   Lapėnas Saulius  30.   6 
44.   Jankauskas Valdas  35.   6 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   6 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   5 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   5 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   5 
99.   Valevičius Romualdas  90.   5 
22.   Velička Domininkas  34.   4 
23.   Klišonis Audrius  17.   4 
24.   Lydeka Arminas  33.   4 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   4 
34.   Striaukas Gintaras  16.   4 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   4 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   4 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   4 
95.   Terminienė Asta  88.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
74.   Sadauskas Romas  65.   3 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   3 
97.   Beinoras Petras  103.   3 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   3 
122.   Petravičius Viktoras  89.   3 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
29.   Šukys Raimondas  26.   2 
38.   Šurkus Gintaras  24.   2 
39.   Grybauskas Audris  49.   2 
50.   Baravykas Regimantas  55.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
93.   Blaževičius Petras  85.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   2 
126.   Karosienė Sabina  105.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
73.   Ožalas Ričardas  72.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Angirių    3.  Ažytėnų    4.  Babtų    5.  Beinaičių    5.  Pagynės    6.  Panevėžiuko    7.  Čekiškės    8.  Liučiūnų    9.  Domeikavos    9.  Josvainių    10.  Neries    11.  Voškonių    12.  Lapių    13.  Krakių    14.  Kunionių    15.  Labūnavos    17.  Langakių    19.  Universiteto    20.  Medėkšių    21.  Meironiškio    23.  Raudondvario    24.  Batniavos    24.  Nociūnų    26.  Paaluonio    28.  Pajieslio    30.  Pašušvio    31.  Pelėdnagių    32.  Pelutavos    33.  Užliedžių    34.  Pernaravos    34.  Vandžiogalos    35.  Padauguvos    36.  Saulėtekių    37.  Daugėliškių    37.  Saviečių    40.  Skaistgirių    45.  Kulautuvos    46.  Vilkijos    49.  Vainikų