Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Šakių (Nr. 64) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1115 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   789 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   670 
5.   Čekuolis Jonas  8.   643 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   631 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   382 
6.   Lionginas Jonas  6.   347 
9.   Babravičius Gintautas  10.   257 
8.   Masiulis Eligijus  7.   166 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   114 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   30 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   26 
122.   Petravičius Viktoras  89.   16 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   10 
13.   Vilkas Pranas  12.   9 
15.   Matulevičius Juozas  18.   9 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   8 
26.   Vazbys Artūras  11.   8 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   7 
30.   Lapėnas Saulius  30.   5 
12.   Gricius Algirdas  13.   4 
32.   Zabiela Vytautas  28.   4 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   4 
41.   Bušma Bronislavas  40.   4 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   4 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   2 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   2 
24.   Lydeka Arminas  33.   2 
27.   Jučas Jonas  27.   2 
39.   Grybauskas Audris  49.   2 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   2 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
20.   Raistenskis Juozas  22.   1 
22.   Velička Domininkas  34.   1 
29.   Šukys Raimondas  26.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
21.   Palaitis Raimundas  19.   0 
23.   Klišonis Audrius  17.   0 
28.   Melianas Artūras  20.   0 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   0 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   0 
38.   Šurkus Gintaras  24.   0 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
57.   Žilys Kęstutis  62.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
73.   Ožalas Ričardas  72.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Žiburio    2.  Varpo    3.  Aušros    4.  Barzdų    5.  Baltrušių    6.  Būblelių    7.  Panovių    8.  Gelgaudiškio    9.  Plokščių    10.  Griškabūdžio    11.  Degutinės    12.  Patašinės    13.  Paluobių    16.  Kidulių    17.  Voverių    18.  Valenčiūnų    19.  Sudargo    20.  Kriūkų    21.  Gerdžiūnų    22.  Lekėčių    23.  Daržininkų    23.  Mikytų    24.  Lukšių    25.  Liepalotų    25.  Sūdavos    26.  Sintautų    27.  Veršių    28.  Keturnaujienos    29.  Žvirgždaičių    30.  Slavikų    31.  Gotlybiškių    31.  Pilviškių    32.  Duobiškių    33.  Išdagų    34.  Giedručių    35.  Ritinių    36.  Girėnų    37.  Briedžių    38.  Kudirkos Naumiesčio