Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Jurbarko (Nr. 62) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1837 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1162 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1049 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1019 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1002 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   604 
6.   Lionginas Jonas  6.   594 
30.   Lapėnas Saulius  30.   513 
9.   Babravičius Gintautas  10.   361 
8.   Masiulis Eligijus  7.   212 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   120 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   100 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   82 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   62 
13.   Vilkas Pranas  12.   32 
15.   Matulevičius Juozas  18.   28 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   22 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   16 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   11 
12.   Gricius Algirdas  13.   10 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   8 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   8 
24.   Lydeka Arminas  33.   7 
28.   Melianas Artūras  20.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   7 
41.   Bušma Bronislavas  40.   7 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   7 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   6 
22.   Velička Domininkas  34.   5 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   5 
26.   Vazbys Artūras  11.   4 
32.   Zabiela Vytautas  28.   4 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   4 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   4 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   3 
38.   Šurkus Gintaras  24.   3 
39.   Grybauskas Audris  49.   3 
49.   Norkaitis Saulius  52.   3 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   3 
57.   Žilys Kęstutis  62.   3 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   3 
82.   Daugirda Sigitas  83.   3 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   3 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   3 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
23.   Klišonis Audrius  17.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
121.   Vainulevičius Romas  84.   2 
126.   Karosienė Sabina  105.   2 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   2 
20.   Raistenskis Juozas  22.   1 
27.   Jučas Jonas  27.   1 
29.   Šukys Raimondas  26.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Viešvilės    2.  Smalininkų    3.  Jurbarkų    4.  Rotulių    5.  Žindaičių    6.  Eržvilko    7.  Pašaltuonio    8.  Lybiškių    9.  Kartupių    10.  Rutkiškių    11.  Pavidaujo    12.  Girdžių    13.  Vadžgirio    14.  Šimkaičių    15.  Paulių    16.  Volungiškės    17.  Juodaičių    18.  Armeniškių    19.  Seredžiaus    20.  Klausučių    21.  Gricių    21.  Lomių    22.  Tamošių    23.  Veliuonos    24.  Skaudvilės    24.  Stakių    25.  Adakavo    25.  Raudonės    26.  Pilies    26.  Trepų    27.  Skirsnemunės    27.  Vaidilų    28.  Dariaus ir Girėno    29.  Vydūno    30.  Vytauto Didžiojo    31.  Naujamiesčio