Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Jonavos (Nr. 60) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2346 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2012 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1478 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1360 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1323 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   814 
6.   Lionginas Jonas  6.   710 
9.   Babravičius Gintautas  10.   389 
8.   Masiulis Eligijus  7.   364 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   262 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   99 
13.   Vilkas Pranas  12.   69 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   68 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   43 
116.   Legas Jonas  116.   34 
15.   Matulevičius Juozas  18.   25 
12.   Gricius Algirdas  13.   17 
26.   Vazbys Artūras  11.   16 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   14 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   12 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   12 
22.   Velička Domininkas  34.   11 
38.   Šurkus Gintaras  24.   11 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   10 
44.   Jankauskas Valdas  35.   10 
32.   Zabiela Vytautas  28.   9 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   8 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   7 
24.   Lydeka Arminas  33.   7 
27.   Jučas Jonas  27.   7 
30.   Lapėnas Saulius  30.   7 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   7 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   7 
43.   Savickas Eimundas  63.   7 
29.   Šukys Raimondas  26.   6 
34.   Striaukas Gintaras  16.   5 
50.   Baravykas Regimantas  55.   5 
20.   Raistenskis Juozas  22.   4 
73.   Ožalas Ričardas  72.   4 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   4 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
28.   Melianas Artūras  20.   2 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
41.   Bušma Bronislavas  40.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   2 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
111.   Skestenis Juozas  131.   2 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   2 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   2 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   2 
132.   Akramas Kęstutis  123.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   1 
23.   Klišonis Audrius  17.   1 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Rimkų    2.  Juodmenos    3.  Kregždutės    4.  Statybos    5.  Sodų    6.  Senamiesčio    7.  Saulutės    8.  Mokyklos    9.  Ateities    10.  Kalnų    11.  Lakštingalų    12.  Lietavos    13.  Baldininkų    14.  Ruklos    15.  Bukonių    16.  Liepių    17.  Batėgalos    18.  Čičinų    19.  Kulvos    20.  Juškonių    21.  Kuigalių    22.  Žeimių    23.  Panoterių    24.  Šilų    25.  Upninkų    26.  Užusalių    27.  Šveicarijos