Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Kaišiadorių - Elektrėnų (Nr. 59) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2379 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1517 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1354 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1347 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1342 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   870 
6.   Lionginas Jonas  6.   747 
9.   Babravičius Gintautas  10.   460 
15.   Matulevičius Juozas  18.   444 
8.   Masiulis Eligijus  7.   333 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   229 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   128 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   70 
13.   Vilkas Pranas  12.   58 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   46 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   46 
22.   Velička Domininkas  34.   30 
12.   Gricius Algirdas  13.   24 
21.   Palaitis Raimundas  19.   24 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   19 
28.   Melianas Artūras  20.   18 
32.   Zabiela Vytautas  28.   17 
26.   Vazbys Artūras  11.   15 
38.   Šurkus Gintaras  24.   13 
27.   Jučas Jonas  27.   12 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   12 
24.   Lydeka Arminas  33.   11 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   10 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   10 
34.   Striaukas Gintaras  16.   10 
52.   Okunevičienė Zita  53.   10 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   9 
30.   Lapėnas Saulius  30.   8 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   6 
40.   Zachaževski Jan  32.   6 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   6 
29.   Šukys Raimondas  26.   5 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   5 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   4 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   4 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   4 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   4 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   3 
20.   Raistenskis Juozas  22.   3 
23.   Klišonis Audrius  17.   3 
36.   Dinius Laimontas  42.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
44.   Jankauskas Valdas  35.   3 
50.   Baravykas Regimantas  55.   3 
57.   Žilys Kęstutis  62.   3 
90.   Komičienė Vida  87.   3 
111.   Skestenis Juozas  131.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   2 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   2 
60.   Tertelis Jonas  43.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   2 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
73.   Ožalas Ričardas  72.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Draugystės    1.  Vytauto    2.  Gedimino    2.  Saulės    3.  Girelės    3.  Sodų    4.  Lomenos    4.  Versmės    6.  Kalvių    9.  Ringailių    12.  Stoniavos    13.  Dainių    13.  Gilučių    14.  Jagėlonių    14.  Stasiūnų    15.  Kietaviškių    15.  Melioratorių    16.  Žiežmarių    17.  Gudienos    18.  Žaslių    19.  Pajautiškių    20.  Stabintiškių    21.  Beištrakių    22.  Tauckūnų    23.  Palomenės    24.  Zūbiškių    25.  Paparčių    26.  Rumšiškių    27.  Pravieniškių    28.  Dovainonių    29.  Antakalnio    30.  Mūro Strėvininkų