Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Trakų - Elektrėnų (Nr. 58) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1912 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1202 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1152 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1056 
5.   Čekuolis Jonas  8.   997 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   801 
6.   Lionginas Jonas  6.   684 
9.   Babravičius Gintautas  10.   315 
8.   Masiulis Eligijus  7.   289 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   208 
52.   Okunevičienė Zita  53.   144 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   64 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   56 
34.   Striaukas Gintaras  16.   52 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   45 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   45 
13.   Vilkas Pranas  12.   44 
40.   Zachaževski Jan  32.   44 
12.   Gricius Algirdas  13.   32 
15.   Matulevičius Juozas  18.   25 
26.   Vazbys Artūras  11.   24 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   21 
20.   Raistenskis Juozas  22.   19 
29.   Šukys Raimondas  26.   19 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   19 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   18 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   17 
22.   Velička Domininkas  34.   15 
28.   Melianas Artūras  20.   13 
39.   Grybauskas Audris  49.   13 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   12 
24.   Lydeka Arminas  33.   12 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   10 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   10 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   9 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   6 
32.   Zabiela Vytautas  28.   6 
50.   Baravykas Regimantas  55.   6 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   6 
27.   Jučas Jonas  27.   5 
30.   Lapėnas Saulius  30.   5 
41.   Bušma Bronislavas  40.   5 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   5 
74.   Sadauskas Romas  65.   5 
23.   Klišonis Audrius  17.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
79.   Tryk Zdislav  58.   4 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   4 
84.   Chorostin Valdemar  71.   4 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   4 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   4 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
47.   Daukšys Gediminas  75.   3 
65.   Ryškus Eligijus  54.   3 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   3 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
49.   Norkaitis Saulius  52.   2 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   2 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   2 
60.   Tertelis Jonas  43.   2 
72.   Paškevič Ilona  79.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   2 
93.   Blaževičius Petras  85.   2 
99.   Valevičius Romualdas  90.   2 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   2 
110.   Ačas Remigijus  119.   2 
111.   Skestenis Juozas  131.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
75.   Misiūnas Andrius  66.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
38.   Šurkus Gintaras  24.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

3.  Trakų m.    5.  Ausieniškių    6.  Balceriškių    7.  Beižonių    8.  Daugirdiškių    9.  Kazokiškių    10.  Ismonių    10.  Pastrėvio    11.  Semeliškių    11.  Tiltų    12.  Rūdiškių    12.  Vievio    13.  Šklėrių    14.  Aukštadvario    15.  Čižiūnų    16.  Karapolio    17.  Grendavės    19.  Kariotiškių    21.  Rykantų    22.  Dusmenų    23.  Onuškio    24.  Vaickūniškių    25.  Kauno Vokės    25.  Paluknio    26.  Kunigiškių    27.  Bijūnų    27.  Šviesos    33.  Bražuolės    34.  Žaizdrių    35.  Jovariškių    40.  Salkininkų    41.  Birutės    42.  Bagdononių    48.  Trakų Vokės    78.  Liudvinavo