Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Vilniaus - Trakų (Nr. 57) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1850 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1123 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1098 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   993 
5.   Čekuolis Jonas  8.   962 
6.   Lionginas Jonas  6.   719 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   712 
9.   Babravičius Gintautas  10.   376 
8.   Masiulis Eligijus  7.   259 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   189 
40.   Zachaževski Jan  32.   137 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   73 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   65 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   62 
12.   Gricius Algirdas  13.   41 
26.   Vazbys Artūras  11.   33 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   28 
13.   Vilkas Pranas  12.   25 
52.   Okunevičienė Zita  53.   25 
72.   Paškevič Ilona  79.   23 
15.   Matulevičius Juozas  18.   21 
28.   Melianas Artūras  20.   20 
32.   Zabiela Vytautas  28.   20 
84.   Chorostin Valdemar  71.   20 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   19 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   17 
79.   Tryk Zdislav  58.   17 
24.   Lydeka Arminas  33.   15 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   13 
22.   Velička Domininkas  34.   12 
20.   Raistenskis Juozas  22.   11 
30.   Lapėnas Saulius  30.   11 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   10 
65.   Ryškus Eligijus  54.   9 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   7 
50.   Baravykas Regimantas  55.   7 
77.   Kniukšta Juozas  86.   7 
63.   Baltakis Jonas  78.   6 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   6 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   6 
128.   Babianskas Saulius  117.   6 
29.   Šukys Raimondas  26.   5 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   5 
38.   Šurkus Gintaras  24.   5 
44.   Jankauskas Valdas  35.   5 
73.   Ožalas Ričardas  72.   5 
74.   Sadauskas Romas  65.   5 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   5 
91.   Jurgilas Petras  96.   5 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   4 
23.   Klišonis Audrius  17.   4 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   4 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   4 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   4 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   4 
111.   Skestenis Juozas  131.   4 
124.   Lisanka Stasys  99.   4 
39.   Grybauskas Audris  49.   3 
43.   Savickas Eimundas  63.   3 
71.   Skikas Artūras  80.   3 
82.   Daugirda Sigitas  83.   3 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   3 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   3 
34.   Striaukas Gintaras  16.   2 
41.   Bušma Bronislavas  40.   2 
47.   Daukšys Gediminas  75.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   1 
27.   Jučas Jonas  27.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
75.   Misiūnas Andrius  66.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   0 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Lentvario    2.  Klevų    8.  Baltosios Vokės    9.  Pagirių    10.  Keturiasdešimties Totorių    11.  Grigaičių    12.  Kyviškių    22.  Marijampolio    23.  Parudaminio    27.  Nemėžio    28.  Skaidiškių    30.  Senojo Tarpupio    31.  Senųjų Trakų    32.  Šventininkų    38.  Rudaminos    39.  Kalviškių    40.  Valčiūnų    41.  Rukainių    48.  Mažųjų Lygainių    49.  Juodšilių    50.  Melioratorių