Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Vilniaus - Šalčininkų (Nr. 56) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   609 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   338 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   336 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   306 
5.   Čekuolis Jonas  8.   254 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   253 
6.   Lionginas Jonas  6.   208 
8.   Masiulis Eligijus  7.   117 
9.   Babravičius Gintautas  10.   109 
72.   Paškevič Ilona  79.   85 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   58 
65.   Ryškus Eligijus  54.   53 
91.   Jurgilas Petras  96.   44 
28.   Melianas Artūras  20.   40 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   20 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   13 
13.   Vilkas Pranas  12.   12 
40.   Zachaževski Jan  32.   12 
12.   Gricius Algirdas  13.   10 
84.   Chorostin Valdemar  71.   10 
26.   Vazbys Artūras  11.   9 
34.   Striaukas Gintaras  16.   9 
22.   Velička Domininkas  34.   7 
29.   Šukys Raimondas  26.   7 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   6 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   5 
57.   Žilys Kęstutis  62.   5 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   4 
15.   Matulevičius Juozas  18.   4 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   4 
20.   Raistenskis Juozas  22.   4 
79.   Tryk Zdislav  58.   4 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   3 
30.   Lapėnas Saulius  30.   3 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   3 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   3 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   2 
23.   Klišonis Audrius  17.   2 
24.   Lydeka Arminas  33.   2 
38.   Šurkus Gintaras  24.   2 
39.   Grybauskas Audris  49.   2 
49.   Norkaitis Saulius  52.   2 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   2 
99.   Valevičius Romualdas  90.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   1 
32.   Zabiela Vytautas  28.   1 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   0 
27.   Jučas Jonas  27.   0 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Šalčininkų    2.  Centrinė miesto    3.  Parko    4.  Šalčininkėlių    5.  Zavišonių    6.  Gerviškių    7.  Bezdonių    7.  Tribonių    8.  Sėlų    9.  Čiužiakampio    15.  Pakenės    16.  Kalvelių    17.  Šumsko    18.  Mostiškių    19.  Lavoriškių    20.  Jašiūnų    21.  Geležinkelio    22.  Keidžių    23.  Rūdninkų    24.  Baltosios Vokės    24.  Mickūnų    25.  Galgių    25.  Turgelių    26.  Medininkų    26.  Skynimų    27.  Tabariškių    28.  Akmenynės    29.  Kabiškių    29.  Poškonių    30.  Dieveniškių    31.  Gėlos    31.  Krakūnų    32.  Jurgelionių    33.  Milkūnų    34.  Baušių    36.  Šarkaičių    42.  Senasalio    43.  Savičiūnų    51.  Nemenčinės    52.  Neries    55.  Rakonių