Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Širvintų - Vilniaus (Nr. 55) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1907 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1254 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1194 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1117 
5.   Čekuolis Jonas  8.   919 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   900 
6.   Lionginas Jonas  6.   792 
9.   Babravičius Gintautas  10.   337 
8.   Masiulis Eligijus  7.   287 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   164 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   67 
12.   Gricius Algirdas  13.   54 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   49 
13.   Vilkas Pranas  12.   46 
26.   Vazbys Artūras  11.   35 
65.   Ryškus Eligijus  54.   35 
34.   Striaukas Gintaras  16.   24 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   23 
20.   Raistenskis Juozas  22.   19 
15.   Matulevičius Juozas  18.   16 
24.   Lydeka Arminas  33.   13 
22.   Velička Domininkas  34.   12 
29.   Šukys Raimondas  26.   11 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   10 
40.   Zachaževski Jan  32.   10 
111.   Skestenis Juozas  131.   9 
32.   Zabiela Vytautas  28.   8 
84.   Chorostin Valdemar  71.   8 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   7 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   7 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   7 
30.   Lapėnas Saulius  30.   6 
38.   Šurkus Gintaras  24.   6 
39.   Grybauskas Audris  49.   6 
91.   Jurgilas Petras  96.   6 
28.   Melianas Artūras  20.   5 
50.   Baravykas Regimantas  55.   5 
72.   Paškevič Ilona  79.   5 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   4 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   4 
66.   Karitonas Stasys  56.   4 
21.   Palaitis Raimundas  19.   3 
27.   Jučas Jonas  27.   3 
47.   Daukšys Gediminas  75.   3 
52.   Okunevičienė Zita  53.   3 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   3 
79.   Tryk Zdislav  58.   3 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   3 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   3 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
74.   Sadauskas Romas  65.   2 
90.   Komičienė Vida  87.   2 
103.   Merkevičius Juozas  97.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
41.   Bušma Bronislavas  40.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
23.   Klišonis Audrius  17.   0 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   0 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Avižienių    1.  Širvintų m.    2.  I.Šeiniaus    2.  Riešės    3.  Buivydžių    3.  Juodiškių    4.  Alionių    4.  Buivydiškių    5.  Čiobiškio    5.  Platiniškių    6.  Čekoniškių    6.  Virvyčių    7.  Bagaslaviškio    8.  Gelvonų    9.  Liukonių    10.  Bartkuškio    11.  Šiaulių    12.  Medžiukų    13.  Dūkštų    13.  Kernavės    14.  Geisiškių    14.  Musninkų    15.  Vileikiškių    16.  Alekniškio    17.  Družų    18.  Motiejūnų    19.  Širvintų kaimiškoji    20.  Anciūnų    20.  Maišiagalos    21.  Karvio    21.  Kiauklių    22.  Šešuolėlių    23.  Viesų    24.  Kielių    24.  Muitininkų    30.  Rudausių    32.  Eitminiškių    33.  Paberžės    34.  Glitiškių    35.  Visalaukės    36.  Didžiosios Riešės    37.  Pikeliškių    44.  Sudervės    45.  Sužionių    46.  Veriškių    47.  Skirlėnų    53.  Bukiškio    54.  Kreivalaužių