Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Molėtų - Švenčionių (Nr. 54) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1467 
9.   Babravičius Gintautas  10.   901 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   893 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   818 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   793 
5.   Čekuolis Jonas  8.   597 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   546 
6.   Lionginas Jonas  6.   383 
8.   Masiulis Eligijus  7.   195 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   100 
24.   Lydeka Arminas  33.   72 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   38 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   28 
34.   Striaukas Gintaras  16.   20 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   18 
13.   Vilkas Pranas  12.   16 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   16 
88.   Šavelis Rimantas  92.   14 
12.   Gricius Algirdas  13.   11 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   9 
32.   Zabiela Vytautas  28.   9 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   9 
15.   Matulevičius Juozas  18.   8 
26.   Vazbys Artūras  11.   8 
28.   Melianas Artūras  20.   8 
63.   Baltakis Jonas  78.   8 
22.   Velička Domininkas  34.   6 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   6 
20.   Raistenskis Juozas  22.   5 
39.   Grybauskas Audris  49.   5 
40.   Zachaževski Jan  32.   5 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   4 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   4 
21.   Palaitis Raimundas  19.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   2 
29.   Šukys Raimondas  26.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   1 
38.   Šurkus Gintaras  24.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
23.   Klišonis Audrius  17.   0 
27.   Jučas Jonas  27.   0 
30.   Lapėnas Saulius  30.   0 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
73.   Ožalas Ričardas  72.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Alantos    1.  Švenčionėlių    2.  Ateities    2.  Žalvarių    3.  Balninkų    3.  Kaltanėnų    4.  Bekupės    4.  Labanoro    5.  Bijutiškio    5.  Lakajos    6.  Čiulėnų    7.  Dapkūniškių    8.  Dubingių    9.  Giedraičių    10.  Girsteitiškio    11.  Inturkės    12.  Joniškio    13.  Miežonių    14.  Levaniškių    15.  Luokesos    16.  Mindūnų    17.  Pabradės    17.  Siesarties    18.  Kranto    18.  Liepų    19.  Naujasodžio    20.  Skudutiškio    21.  Suginčių    22.  Magūnų    22.  Videniškių    23.  Prienų    23.  Vorėnų    24.  Karkažiškės    24.  Verbiškių    25.  Padubingės