Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Zarasų - Visagino (Nr. 52) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1075 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   622 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   582 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   560 
5.   Čekuolis Jonas  8.   495 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   370 
6.   Lionginas Jonas  6.   327 
9.   Babravičius Gintautas  10.   196 
8.   Masiulis Eligijus  7.   173 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   141 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   107 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   90 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   52 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   48 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   38 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   23 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   21 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   21 
13.   Vilkas Pranas  12.   20 
15.   Matulevičius Juozas  18.   20 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   16 
32.   Zabiela Vytautas  28.   16 
26.   Vazbys Artūras  11.   11 
12.   Gricius Algirdas  13.   10 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   8 
73.   Ožalas Ričardas  72.   8 
30.   Lapėnas Saulius  30.   7 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   7 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   7 
22.   Velička Domininkas  34.   6 
24.   Lydeka Arminas  33.   6 
47.   Daukšys Gediminas  75.   6 
63.   Baltakis Jonas  78.   5 
49.   Norkaitis Saulius  52.   4 
84.   Chorostin Valdemar  71.   4 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   4 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
34.   Striaukas Gintaras  16.   3 
38.   Šurkus Gintaras  24.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   3 
91.   Jurgilas Petras  96.   3 
100.   Stropus Alfredas  106.   3 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   3 
126.   Karosienė Sabina  105.   3 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   3 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   2 
20.   Raistenskis Juozas  22.   2 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   2 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   2 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
93.   Blaževičius Petras  85.   2 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   2 
28.   Melianas Artūras  20.   1 
29.   Šukys Raimondas  26.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   1 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
21.   Palaitis Raimundas  19.   0 
23.   Klišonis Audrius  17.   0 
27.   Jučas Jonas  27.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
57.   Žilys Kęstutis  62.   0 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Antalieptės    1.  Draugystės    2.  Antazavės    2.  Gerosios Vilties    3.  Sedulinos    3.  Šniukštų    4.  Atgimimo    4.  Baibių    5.  Ateities    5.  Degučių    6.  Atžalyno    6.  Avilių    7.  Imbrado    8.  Biržūnų    9.  Salako    10.  Samanių    11.  Suvieko    12.  Dimitriškių    13.  Magučių    14.  Šaulių    15.  Štadvilių    16.  Kimbartiškės    17.  Smalvų    18.  Turmanto    19.  Dusetų    20.  Sadūnų    21.  Užtiltės    22.  Zarasų rytų    23.  Zarasų vakarų    24.  Zarasų šiaurės