Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Utenos (Nr. 51) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3047 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1999 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1887 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1878 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1773 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   1085 
6.   Lionginas Jonas  6.   1076 
9.   Babravičius Gintautas  10.   579 
8.   Masiulis Eligijus  7.   445 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   377 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   348 
15.   Matulevičius Juozas  18.   112 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   102 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   85 
44.   Jankauskas Valdas  35.   44 
13.   Vilkas Pranas  12.   41 
32.   Zabiela Vytautas  28.   29 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   23 
12.   Gricius Algirdas  13.   22 
46.   Belzus Algimantas  31.   17 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   16 
23.   Klišonis Audrius  17.   14 
24.   Lydeka Arminas  33.   14 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   13 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   11 
22.   Velička Domininkas  34.   11 
26.   Vazbys Artūras  11.   10 
28.   Melianas Artūras  20.   9 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   9 
39.   Grybauskas Audris  49.   9 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   8 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   7 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   6 
34.   Striaukas Gintaras  16.   6 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   5 
36.   Dinius Laimontas  42.   5 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   5 
111.   Skestenis Juozas  131.   5 
30.   Lapėnas Saulius  30.   4 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   4 
52.   Okunevičienė Zita  53.   4 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   4 
60.   Tertelis Jonas  43.   4 
75.   Misiūnas Andrius  66.   4 
20.   Raistenskis Juozas  22.   3 
29.   Šukys Raimondas  26.   3 
38.   Šurkus Gintaras  24.   3 
40.   Zachaževski Jan  32.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
63.   Baltakis Jonas  78.   3 
73.   Ožalas Ričardas  72.   3 
91.   Jurgilas Petras  96.   3 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   3 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   3 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   3 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
50.   Baravykas Regimantas  55.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   2 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
103.   Merkevičius Juozas  97.   2 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   2 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   2 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   2 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   2 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   0 
27.   Jučas Jonas  27.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Aukštakalnio    2.  Taikos    3.  Aušros    4.  Dauniškio    5.  Vyturių    6.  Centro    7.  Basanavičiaus    8.  Ąžuolijos    9.  Krašuonos    10.  Daugailių    11.  Radeikių    12.  Juknėnų    13.  Kuktiškių    14.  Leliūnų    15.  Antalgės    16.  Pakalnių    17.  Saldutiškio    18.  Kirdeikių    19.  Sudeikių    20.  Sirutėnų    21.  Tauragnų    22.  Pačkėnų    23.  Biliakiemio    24.  Vaikutėnų    25.  Užpalių    26.  Kaniukų    27.  Vilučių    28.  Vyžuonų    29.  Vyžuonėlių