Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Rokiškio (Nr. 50) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1156 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   805 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   711 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   680 
5.   Čekuolis Jonas  8.   655 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   407 
6.   Lionginas Jonas  6.   396 
9.   Babravičius Gintautas  10.   239 
8.   Masiulis Eligijus  7.   187 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   102 
93.   Blaževičius Petras  85.   72 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   47 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   28 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   14 
13.   Vilkas Pranas  12.   11 
15.   Matulevičius Juozas  18.   8 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   8 
34.   Striaukas Gintaras  16.   7 
12.   Gricius Algirdas  13.   6 
22.   Velička Domininkas  34.   6 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   5 
23.   Klišonis Audrius  17.   5 
28.   Melianas Artūras  20.   5 
32.   Zabiela Vytautas  28.   5 
41.   Bušma Bronislavas  40.   5 
111.   Skestenis Juozas  131.   5 
24.   Lydeka Arminas  33.   4 
44.   Jankauskas Valdas  35.   4 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   4 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   3 
26.   Vazbys Artūras  11.   3 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   3 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   2 
27.   Jučas Jonas  27.   2 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   2 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   2 
39.   Grybauskas Audris  49.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   1 
20.   Raistenskis Juozas  22.   1 
29.   Šukys Raimondas  26.   1 
30.   Lapėnas Saulius  30.   1 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
73.   Ožalas Ričardas  72.   1 
75.   Misiūnas Andrius  66.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   0 
21.   Palaitis Raimundas  19.   0 
38.   Šurkus Gintaras  24.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
57.   Žilys Kęstutis  62.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  J.Tumo-Vaižganto    2.  Senamiesčio    3.  Mikrorajono    4.  J.Tūbelio    5.  Respublikos    6.  Bajorų    7.  Čedasų    8.  Kavoliškio    9.  Skemų    10.  Žiobiškio    11.  Kazliškio    12.  Konstantinavos    13.  Obelių    14.  Pandėlio    15.  Juodupės    16.  Juodupės kaimiškoji    17.  Maineivų    18.  Lukštų    19.  Jūžintų    20.  Laibgalių    21.  Sėlynės    22.  Kamajų    23.  Aukštakalnių    24.  Duokiškio    25.  Kalvių    26.  Salų    27.  Kriaunų    28.  Lašų    29.  Kairelių    30.  Pakriaunių    31.  Aleksandravėlės    32.  Zarinkiškių    33.  Antanašės    34.  Obelių    35.  Suvainiškio    36.  Gerkonių    37.  Sriubiškių    38.  Lailūnų    39.  Apaščios    40.  Panemunio    41.  Stoties    42.  Panemunėlio