Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Biržų - Kupiškio (Nr. 48) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2002 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1141 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1010 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   954 
5.   Čekuolis Jonas  8.   862 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   621 
6.   Lionginas Jonas  6.   588 
9.   Babravičius Gintautas  10.   315 
8.   Masiulis Eligijus  7.   246 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   221 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   152 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   88 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   67 
13.   Vilkas Pranas  12.   32 
15.   Matulevičius Juozas  18.   31 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   29 
22.   Velička Domininkas  34.   29 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   28 
12.   Gricius Algirdas  13.   24 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   22 
39.   Grybauskas Audris  49.   20 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   14 
26.   Vazbys Artūras  11.   11 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   8 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   7 
73.   Ožalas Ričardas  72.   7 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   6 
28.   Melianas Artūras  20.   6 
65.   Ryškus Eligijus  54.   6 
24.   Lydeka Arminas  33.   5 
30.   Lapėnas Saulius  30.   5 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   5 
32.   Zabiela Vytautas  28.   5 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   5 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   4 
29.   Šukys Raimondas  26.   4 
41.   Bušma Bronislavas  40.   4 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   4 
20.   Raistenskis Juozas  22.   3 
87.   Klimas Alfonsas  93.   3 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   3 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   3 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   3 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   3 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   3 
36.   Dinius Laimontas  42.   2 
38.   Šurkus Gintaras  24.   2 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
43.   Savickas Eimundas  63.   2 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
91.   Jurgilas Petras  96.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   2 
111.   Skestenis Juozas  131.   2 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   2 
23.   Klišonis Audrius  17.   1 
27.   Jučas Jonas  27.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   0 
21.   Palaitis Raimundas  19.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Atžalyno    2.  Alizavos    2.  Rotušės    3.  Antašavos    3.  Aušros    4.  Aukštupėnų    4.  Saulės    5.  Kaštonų    6.  Anglininkų    7.  Kratiškių    7.  Račiupėnų    8.  Kupos    8.  Nausėdžių    9.  Obelaukių    9.  Senamiesčio    10.  Rinkuškių    11.  Germaniškio    12.  Nemunėlio Radviliškio    13.  Pučiakalnės    14.  Kirdonių    15.  Pabiržės    15.  Paketurių    16.  Pačeriaukštės    17.  Pasvaliečių    17.  Salamiesčio    18.  Juostaviečių    19.  Einorių    20.  Kraštų    21.  Kupreliškio    22.  Kvetkų    23.  Papilio    23.  Virbališkių    24.  Medeikių    24.  Žaidelių    25.  Parovėjos    26.  Užušilių    27.  Ančiškių    28.  Jasiuliškių    29.  Meilūnų    30.  Ramongalių    31.  Šukionių    32.  Vabalninko