Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Pasvalio - Panevėžio (Nr. 47) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1226 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   842 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   735 
5.   Čekuolis Jonas  8.   712 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   697 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   431 
6.   Lionginas Jonas  6.   392 
9.   Babravičius Gintautas  10.   267 
8.   Masiulis Eligijus  7.   172 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   119 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   74 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   44 
90.   Komičienė Vida  87.   34 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   33 
15.   Matulevičius Juozas  18.   20 
13.   Vilkas Pranas  12.   18 
26.   Vazbys Artūras  11.   17 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   16 
34.   Striaukas Gintaras  16.   14 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   13 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   12 
22.   Velička Domininkas  34.   10 
30.   Lapėnas Saulius  30.   10 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   8 
39.   Grybauskas Audris  49.   8 
73.   Ožalas Ričardas  72.   8 
12.   Gricius Algirdas  13.   7 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   6 
41.   Bušma Bronislavas  40.   5 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   3 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   3 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   2 
20.   Raistenskis Juozas  22.   2 
23.   Klišonis Audrius  17.   2 
24.   Lydeka Arminas  33.   2 
27.   Jučas Jonas  27.   2 
46.   Belzus Algimantas  31.   2 
60.   Tertelis Jonas  43.   2 
84.   Chorostin Valdemar  71.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
97.   Beinoras Petras  103.   2 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   1 
32.   Zabiela Vytautas  28.   1 
38.   Šurkus Gintaras  24.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
28.   Melianas Artūras  20.   0 
29.   Šukys Raimondas  26.   0 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Geležių    1.  Joniškėlio    2.  P.Vileišio    2.  Tiltagalių    3.  Kalno    3.  Karsakiškio    4.  Paliūniškio    4.  Vilniaus    5.  Daujėnų    5.  Piniavos    6.  Bernatonių    6.  Girsūdų    7.  Paįstrio    7.  Švobiškio    8.  Daukniūnų    8.  Norgėlų    9.  Meškalaukio    10.  Nakiškių    11.  Narteikių    12.  Krinčino    13.  Gulbinėnų    14.  Pajiešmenių    15.  Papyvesių    16.  Talačkonių    17.  Ustukių    18.  Valakėlių    19.  Pumpėnų    20.  Jurgėnų    20.  Smilgių    21.  Kriklinių    21.  Sujėtų    22.  Perekšlių    22.  Rinkūnų    23.  Pušaloto    24.  Mikoliškio    25.  Deglėnų    26.  Kiemėnų    27.  Namišių    28.  Raubonių    29.  Saločių    30.  Žadeikonių    31.  Žilpamūšio    32.  Grūžių    33.  Nairių    34.  Tetirvinų    35.  Vaškų    44.  Skaistgirių