Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Pakruojo - Joniškio (Nr. 46) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1486 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   996 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   894 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   834 
5.   Čekuolis Jonas  8.   827 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   525 
6.   Lionginas Jonas  6.   486 
9.   Babravičius Gintautas  10.   324 
8.   Masiulis Eligijus  7.   220 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   152 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   140 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   122 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   63 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   61 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   27 
15.   Matulevičius Juozas  18.   21 
26.   Vazbys Artūras  11.   15 
36.   Dinius Laimontas  42.   15 
131.   Punis Vydimantas  122.   15 
13.   Vilkas Pranas  12.   13 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   13 
29.   Šukys Raimondas  26.   9 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   8 
32.   Zabiela Vytautas  28.   8 
22.   Velička Domininkas  34.   7 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   7 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   7 
12.   Gricius Algirdas  13.   6 
34.   Striaukas Gintaras  16.   6 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   6 
73.   Ožalas Ričardas  72.   6 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   5 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   5 
27.   Jučas Jonas  27.   4 
30.   Lapėnas Saulius  30.   4 
65.   Ryškus Eligijus  54.   4 
74.   Sadauskas Romas  65.   4 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   4 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   4 
24.   Lydeka Arminas  33.   3 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   3 
28.   Melianas Artūras  20.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
51.   Dargužas Virginijus  39.   3 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   3 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   3 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   3 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   3 
111.   Skestenis Juozas  131.   3 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   3 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   3 
20.   Raistenskis Juozas  22.   2 
38.   Šurkus Gintaras  24.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
69.   Nicius Apolinaras  67.   2 
71.   Skikas Artūras  80.   2 
72.   Paškevič Ilona  79.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
90.   Komičienė Vida  87.   2 
93.   Blaževičius Petras  85.   2 
104.   Echodienė Adelė  107.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   2 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
21.   Palaitis Raimundas  19.   1 
23.   Klišonis Audrius  17.   1 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Balsių    1.  Žemaičių    2.  Bardiškių    2.  Livonijos    3.  Degesių    3.  V.Kudirkos    4.  Degučių    5.  Bariūnų    5.  Draudelių    6.  Darginių    6.  Dvariškių    7.  Gačionių    8.  Gedučių    9.  Guostagalio    10.  Gasčiūnų    10.  Grikpėdžių    11.  Klovainių    12.  Kalpokų    13.  Kauksnųjų    13.  Plikiškių    14.  Kepalių    14.  Laipuškių    15.  Kirnaičių    15.  Linksmučių    16.  Kriukų    16.  Linkuvos    17.  Linų    18.  Lygumų    19.  Mažeikonių    19.  Mindaugių    20.  Mikniūnų    21.  Medikonių    21.  Satkūnų    22.  Noreikių    23.  Naujamiesčio    24.  Pakruojo    25.  Bučiūnų    25.  Pamūšio    26.  Lieporų    26.  Pašvitinio    27.  Peleniškių    28.  Preičiūnų    30.  Plaučiškių    31.  Rimkūnų    32.  Rozalimo    33.  Stačiūnų    34.  Sosdvario    35.  Šukionių    36.  Triškonių    37.  Ūdekų    38.  Žeimelio    39.  Žvirblonių