Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Šiaulių kaimiškoji (Nr. 45) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1505 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1026 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   992 
5.   Čekuolis Jonas  8.   886 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   878 
6.   Lionginas Jonas  6.   528 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   508 
9.   Babravičius Gintautas  10.   341 
8.   Masiulis Eligijus  7.   190 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   115 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   68 
95.   Terminienė Asta  88.   67 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   63 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   60 
36.   Dinius Laimontas  42.   34 
15.   Matulevičius Juozas  18.   21 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   16 
13.   Vilkas Pranas  12.   14 
66.   Karitonas Stasys  56.   12 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   9 
12.   Gricius Algirdas  13.   8 
24.   Lydeka Arminas  33.   7 
29.   Šukys Raimondas  26.   7 
32.   Zabiela Vytautas  28.   7 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   6 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   6 
26.   Vazbys Artūras  11.   6 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   5 
44.   Jankauskas Valdas  35.   5 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   4 
30.   Lapėnas Saulius  30.   4 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   4 
38.   Šurkus Gintaras  24.   4 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   4 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   4 
23.   Klišonis Audrius  17.   3 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   3 
39.   Grybauskas Audris  49.   3 
46.   Belzus Algimantas  31.   3 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   3 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
22.   Velička Domininkas  34.   2 
27.   Jučas Jonas  27.   2 
34.   Striaukas Gintaras  16.   2 
41.   Bušma Bronislavas  40.   2 
49.   Norkaitis Saulius  52.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
111.   Skestenis Juozas  131.   2 
124.   Lisanka Stasys  99.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
20.   Raistenskis Juozas  22.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
73.   Ožalas Ričardas  72.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
28.   Melianas Artūras  20.   0 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Ginkūnų    2.  Bridų    3.  Vijolių    7.  Pakapės    8.  Einoraičių    9.  Bubių    10.  Gilvyčių    11.  Kurtuvėnų    12.  Bazilionų    13.  Kairių    14.  Šilėnų    15.  Žadžiūnų    16.  Meškuičių    17.  Naisių    18.  Gruzdžių    19.  Šiupylių    20.  Kužių    21.  Gilaičių    22.  Verbūnų    23.  Smilgių    24.  L. Ivinskio    25.  Centro    26.  Gedimino    27.  Pušyno    28.  Pavenčių    29.  Daugėlių    30.  Micaičių    31.  Varputėnų    32.  Gergždelių    33.  Pakumulšių    34.  Drąsučių    35.  Romučių    36.  Sauginių    37.  Raudėnų    38.  Paežerių    39.  Šakynos    40.  Žarėnų