Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Radviliškio (Nr. 44) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1601 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1093 
5.   Čekuolis Jonas  8.   963 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   959 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   855 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   563 
6.   Lionginas Jonas  6.   548 
9.   Babravičius Gintautas  10.   311 
8.   Masiulis Eligijus  7.   231 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   212 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   149 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   88 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   77 
112.   Kaščionis Petras  115.   45 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   37 
13.   Vilkas Pranas  12.   33 
15.   Matulevičius Juozas  18.   24 
36.   Dinius Laimontas  42.   20 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   18 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   16 
12.   Gricius Algirdas  13.   13 
22.   Velička Domininkas  34.   11 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   11 
30.   Lapėnas Saulius  30.   11 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   11 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   9 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   8 
26.   Vazbys Artūras  11.   7 
39.   Grybauskas Audris  49.   7 
21.   Palaitis Raimundas  19.   6 
27.   Jučas Jonas  27.   6 
28.   Melianas Artūras  20.   6 
32.   Zabiela Vytautas  28.   5 
34.   Striaukas Gintaras  16.   4 
38.   Šurkus Gintaras  24.   4 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   4 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   4 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   4 
88.   Šavelis Rimantas  92.   4 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   4 
111.   Skestenis Juozas  131.   4 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
20.   Raistenskis Juozas  22.   3 
23.   Klišonis Audrius  17.   3 
24.   Lydeka Arminas  33.   3 
29.   Šukys Raimondas  26.   3 
40.   Zachaževski Jan  32.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   3 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   3 
63.   Baltakis Jonas  78.   3 
73.   Ožalas Ričardas  72.   3 
74.   Sadauskas Romas  65.   3 
47.   Daukšys Gediminas  75.   2 
50.   Baravykas Regimantas  55.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
66.   Karitonas Stasys  56.   2 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
126.   Karosienė Sabina  105.   2 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   2 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
75.   Misiūnas Andrius  66.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Acokavų    2.  Alksniupių    3.  Aukštelkų    4.  Baisogalos    5.  Beinoravos    6.  Butėnų    7.  Daugėlaičių    8.  Gražionių    9.  Gražiškių    10.  Grinkiškio    11.  Jonaitiškių    12.  Kairėnų    13.  Karčemų    14.  Kutiškių    15.  Miežaičių    16.  Minaičių    17.  Pakiršinio    18.  Palonų    19.  Papušynio    20.  Pašušvio    21.  Pavartyčių    22.  Pociūnų    23.  Pociūnėlių    24.  Polekėlės    25.  Vaižganto    26.  Lituanikos    27.  Kudirkos    28.  Rūmų    29.  Lizdeikos    30.  Raudondvario    31.  Sidabravo    32.  Skėmių    33.  Šaukoto    34.  Šeduvos    35.  Mokyklos    36.  Šiaulėnų    37.  Šniūraičių    38.  Tyrulių    39.  Vadaktų    40.  Vaitiekūnų    41.  Vėriškių    42.  Voskonių    43.  Žeimių    44.  Eibariškių