Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Kėdainių (Nr. 43) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1468 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   957 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   933 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   872 
5.   Čekuolis Jonas  8.   868 
6.   Lionginas Jonas  6.   531 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   505 
9.   Babravičius Gintautas  10.   266 
8.   Masiulis Eligijus  7.   168 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   103 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   91 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   54 
99.   Valevičius Romualdas  90.   43 
13.   Vilkas Pranas  12.   30 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   21 
15.   Matulevičius Juozas  18.   19 
26.   Vazbys Artūras  11.   16 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   12 
22.   Velička Domininkas  34.   10 
29.   Šukys Raimondas  26.   8 
30.   Lapėnas Saulius  30.   7 
28.   Melianas Artūras  20.   6 
12.   Gricius Algirdas  13.   5 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   5 
27.   Jučas Jonas  27.   5 
43.   Savickas Eimundas  63.   5 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   4 
20.   Raistenskis Juozas  22.   3 
24.   Lydeka Arminas  33.   3 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   3 
34.   Striaukas Gintaras  16.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   3 
63.   Baltakis Jonas  78.   3 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   3 
112.   Kaščionis Petras  115.   3 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   2 
46.   Belzus Algimantas  31.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
60.   Tertelis Jonas  43.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
23.   Klišonis Audrius  17.   1 
32.   Zabiela Vytautas  28.   1 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   1 
38.   Šurkus Gintaras  24.   1 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   0 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
73.   Ožalas Ričardas  72.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

2.  Aristavos    4.  Babėnų    6.  Devynduonių    7.  Dotnuvos    8.  Gudžiūnų    10.  Kalnaberžės    11.  Kaplių    12.  Keleriškių    16.  Lančiūnavos    18.  Liaudies    19.  Mantviliškio    22.  Naujoji    23.  Nemuno    25.  Okainių    27.  Pagirių    29.  Parko    33.  Pergalės    35.  Petkūnų    36.  Radvilų    38.  Senamiesčio    39.  Sirutiškio    41.  Smilgos    42.  Statybininkų    43.  Surviliškio    44.  Šėtos    45.  Šlapaberžės    46.  Taikos    47.  Tiskūnų    48.  Truskavos    50.  Vilainių    51.  Žemaitės    52.  Akademijos    53.  Beržų    54.  Dotnuvėlės