Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Kelmės (Nr. 41) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1103 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   685 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   658 
5.   Čekuolis Jonas  8.   617 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   598 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   414 
6.   Lionginas Jonas  6.   347 
9.   Babravičius Gintautas  10.   222 
8.   Masiulis Eligijus  7.   143 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   81 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   56 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   43 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   42 
129.   Apukas Mečislovas  118.   28 
26.   Vazbys Artūras  11.   24 
15.   Matulevičius Juozas  18.   16 
34.   Striaukas Gintaras  16.   14 
13.   Vilkas Pranas  12.   13 
12.   Gricius Algirdas  13.   11 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   8 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   8 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   7 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   6 
36.   Dinius Laimontas  42.   6 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   5 
23.   Klišonis Audrius  17.   5 
38.   Šurkus Gintaras  24.   5 
21.   Palaitis Raimundas  19.   4 
22.   Velička Domininkas  34.   4 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   4 
28.   Melianas Artūras  20.   4 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   4 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   4 
91.   Jurgilas Petras  96.   4 
52.   Okunevičienė Zita  53.   3 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   3 
111.   Skestenis Juozas  131.   3 
24.   Lydeka Arminas  33.   2 
27.   Jučas Jonas  27.   2 
29.   Šukys Raimondas  26.   2 
30.   Lapėnas Saulius  30.   2 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   2 
32.   Zabiela Vytautas  28.   2 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   2 
41.   Bušma Bronislavas  40.   2 
44.   Jankauskas Valdas  35.   2 
49.   Norkaitis Saulius  52.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
20.   Raistenskis Juozas  22.   1 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   1 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
73.   Ožalas Ričardas  72.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Budraičių    2.  Butkiškės    3.  Dubėnų    4.  Gailių    5.  Girnikų    6.  Janaučių    7.  Junkilų    8.  Karklėnų    9.  Centro    10.  A.Mackevičiaus    11.  Kalno    12.  Kiaunorių    13.  Kolainių    14.  Kražių    15.  Kukečių    16.  Laugalio    17.  Liolių    18.  Lupikų    19.  Maironių    20.  Minupių    21.  Mockaičių    22.  Pagryžuvio    23.  Pakėvio    24.  Pakražančio    25.  Pašiaušės    26.  Janapolės    26.  Pašilėnų    27.  Pašilės    27.  Pavandenės    28.  Pavėžupio    28.  Varnių    29.  Petrališkės    30.  Stulgių    31.  Šaltenių    32.  Šaukėnų    33.  Šedbarų    34.  Durpyno    35.  Tytuvėnų    36.  Užvenčio m.    37.  Vaiguvos    38.  Valpainių    39.  Verpenos    40.  Vidsodžio    41.  Žalpių