Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Telšių (Nr. 40) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2012 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1329 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1203 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1124 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1122 
6.   Lionginas Jonas  6.   713 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   656 
9.   Babravičius Gintautas  10.   339 
8.   Masiulis Eligijus  7.   284 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   208 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   155 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   135 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   75 
34.   Striaukas Gintaras  16.   36 
123.   Šilgalis Albertas  95.   34 
12.   Gricius Algirdas  13.   33 
23.   Klišonis Audrius  17.   31 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   25 
15.   Matulevičius Juozas  18.   22 
13.   Vilkas Pranas  12.   21 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   11 
26.   Vazbys Artūras  11.   11 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   10 
22.   Velička Domininkas  34.   7 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   6 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   6 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   6 
132.   Akramas Kęstutis  123.   6 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   5 
30.   Lapėnas Saulius  30.   5 
47.   Daukšys Gediminas  75.   5 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   5 
21.   Palaitis Raimundas  19.   4 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   4 
73.   Ožalas Ričardas  72.   4 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   3 
28.   Melianas Artūras  20.   3 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   3 
38.   Šurkus Gintaras  24.   3 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
49.   Norkaitis Saulius  52.   3 
61.   Toleikis Rolandas  61.   3 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   3 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   3 
27.   Jučas Jonas  27.   2 
29.   Šukys Raimondas  26.   2 
32.   Zabiela Vytautas  28.   2 
36.   Dinius Laimontas  42.   2 
46.   Belzus Algimantas  31.   2 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   2 
84.   Chorostin Valdemar  71.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
20.   Raistenskis Juozas  22.   0 
24.   Lydeka Arminas  33.   0 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   0 
39.   Grybauskas Audris  49.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
57.   Žilys Kęstutis  62.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Lygumų    2.  Masčio    3.  Respublikos    4.  Žemaitės    5.  Muziejaus    6.  Šviesos    7.  Kalno    8.  Kęstučio    9.  Sedos    10.  P.Cvirkos    11.  Degaičių    12.  Eigirdžių    13.  Buožėnų    14.  Gedrimų    15.  Nevarėnų    16.  Mitkaičių    17.  Nerimdaičių    18.  Ubiškės    19.  Tryškių    20.  Kaunatavos    21.  Upynos    22.  Kirklių    23.  Luokės    24.  Viekšnalių    25.  Kuršų    29.  Žarėnų    30.  Ryškėnų    31.  Viešvėnų    32.  Vembūtų    33.  Rainių