Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Akmenės - Joniškio (Nr. 39) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1423 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   861 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   838 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   792 
5.   Čekuolis Jonas  8.   735 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   528 
6.   Lionginas Jonas  6.   464 
9.   Babravičius Gintautas  10.   271 
69.   Nicius Apolinaras  67.   216 
8.   Masiulis Eligijus  7.   202 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   134 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   99 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   80 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   46 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   23 
13.   Vilkas Pranas  12.   19 
15.   Matulevičius Juozas  18.   18 
12.   Gricius Algirdas  13.   12 
26.   Vazbys Artūras  11.   11 
87.   Klimas Alfonsas  93.   10 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   9 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   9 
36.   Dinius Laimontas  42.   8 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   7 
30.   Lapėnas Saulius  30.   6 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   5 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   5 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   5 
24.   Lydeka Arminas  33.   4 
34.   Striaukas Gintaras  16.   4 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   4 
27.   Jučas Jonas  27.   3 
29.   Šukys Raimondas  26.   3 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   3 
39.   Grybauskas Audris  49.   3 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
22.   Velička Domininkas  34.   2 
23.   Klišonis Audrius  17.   2 
28.   Melianas Artūras  20.   2 
32.   Zabiela Vytautas  28.   2 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   2 
38.   Šurkus Gintaras  24.   2 
41.   Bušma Bronislavas  40.   2 
44.   Jankauskas Valdas  35.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   2 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
74.   Sadauskas Romas  65.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
111.   Skestenis Juozas  131.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   1 
20.   Raistenskis Juozas  22.   1 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   0 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Senamiesčio    2.  V. Kudirkos    3.  Respublikos    4.  Ramučių    4.  Žagarės    5.  Agluonų    6.  Akmenės    7.  Alkiškių    7.  Daunoriškės    8.  Daukšių    9.  Gaižaičių    9.  Kairiškių    11.  Gataučių    11.  Kivylių    12.  Kalnelio    12.  Kruopių    13.  Jučių    14.  Pakalniškių    16.  Papilės    17.  Linkaičių    17.  Luokavos    18.  Maldenių    18.  Sablauskių    19.  Ventos    20.  Rudiškių    22.  Skaistgirio    23.  Stungių    24.  Stupurų