Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Mažeikių (Nr. 38) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2076 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1518 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1280 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1214 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1204 
6.   Lionginas Jonas  6.   871 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   680 
9.   Babravičius Gintautas  10.   349 
8.   Masiulis Eligijus  7.   312 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   154 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   154 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   103 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   68 
13.   Vilkas Pranas  12.   24 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   21 
34.   Striaukas Gintaras  16.   20 
12.   Gricius Algirdas  13.   18 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   16 
15.   Matulevičius Juozas  18.   15 
32.   Zabiela Vytautas  28.   10 
41.   Bušma Bronislavas  40.   10 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   9 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   9 
23.   Klišonis Audrius  17.   8 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   7 
20.   Raistenskis Juozas  22.   7 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   7 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   6 
63.   Baltakis Jonas  78.   5 
69.   Nicius Apolinaras  67.   5 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   5 
24.   Lydeka Arminas  33.   4 
28.   Melianas Artūras  20.   4 
29.   Šukys Raimondas  26.   4 
95.   Terminienė Asta  88.   4 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
30.   Lapėnas Saulius  30.   3 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   3 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   3 
73.   Ožalas Ričardas  72.   3 
91.   Jurgilas Petras  96.   3 
97.   Beinoras Petras  103.   3 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   3 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   3 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
22.   Velička Domininkas  34.   2 
26.   Vazbys Artūras  11.   2 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
47.   Daukšys Gediminas  75.   2 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   2 
60.   Tertelis Jonas  43.   2 
72.   Paškevič Ilona  79.   2 
74.   Sadauskas Romas  65.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   2 
27.   Jučas Jonas  27.   1 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   1 
38.   Šurkus Gintaras  24.   1 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
75.   Misiūnas Andrius  66.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  M.Račkausko    2.  Senamieščio    3.  Kęstučio    4.  Gabijos    5.  Žemaitijos    6.  Reivyčių    7.  Pavasario    8.  Naftininkų    9.  Pavenčių    10.  Sodų    11.  Jaunystės    12.  Ventos    31.  Krakių    36.  Kapėnų    37.  Palnosų    38.  Viekšnių