Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Plungės - Rietavo (Nr. 35) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2494 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1472 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1308 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1271 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1265 
23.   Klišonis Audrius  17.   1006 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   779 
6.   Lionginas Jonas  6.   639 
9.   Babravičius Gintautas  10.   508 
8.   Masiulis Eligijus  7.   351 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   235 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   150 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   138 
97.   Beinoras Petras  103.   115 
100.   Stropus Alfredas  106.   70 
13.   Vilkas Pranas  12.   43 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   43 
15.   Matulevičius Juozas  18.   38 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   30 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   19 
21.   Palaitis Raimundas  19.   15 
22.   Velička Domininkas  34.   15 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   14 
12.   Gricius Algirdas  13.   13 
28.   Melianas Artūras  20.   13 
34.   Striaukas Gintaras  16.   13 
75.   Misiūnas Andrius  66.   13 
87.   Klimas Alfonsas  93.   13 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   12 
26.   Vazbys Artūras  11.   12 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   10 
77.   Kniukšta Juozas  86.   9 
30.   Lapėnas Saulius  30.   8 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   8 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   7 
24.   Lydeka Arminas  33.   6 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   6 
32.   Zabiela Vytautas  28.   6 
41.   Bušma Bronislavas  40.   6 
74.   Sadauskas Romas  65.   6 
27.   Jučas Jonas  27.   5 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   5 
60.   Tertelis Jonas  43.   5 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   4 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   4 
40.   Zachaževski Jan  32.   4 
50.   Baravykas Regimantas  55.   4 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   4 
110.   Ačas Remigijus  119.   4 
39.   Grybauskas Audris  49.   3 
46.   Belzus Algimantas  31.   3 
47.   Daukšys Gediminas  75.   3 
84.   Chorostin Valdemar  71.   3 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   3 
112.   Kaščionis Petras  115.   3 
20.   Raistenskis Juozas  22.   2 
29.   Šukys Raimondas  26.   2 
36.   Dinius Laimontas  42.   2 
38.   Šurkus Gintaras  24.   2 
44.   Jankauskas Valdas  35.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
91.   Jurgilas Petras  96.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
102.   Valiukas Raimundas  101.   2 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   2 
122.   Petravičius Viktoras  89.   2 
124.   Lisanka Stasys  99.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
73.   Ožalas Ričardas  72.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Birutės    1.  Daugėdų    2.  Dariaus ir Girėno    2.  Giliogirio    3.  A.Jucio    3.  Labardžių    4.  Laisvės    4.  Medingėnų    5.  Pelaičių    5.  V.Mačernio    6.  Rietavo    6.  Senamiesčio    7.  A.Vaišvilos    7.  Sauslaukio    8.  Aleksandravo    8.  Tverų    9.  Alsėdžių    9.  Vatušių    11.  Didvyčių    12.  Gegrėnų    14.  Gintališkės    15.  Glaudžių    16.  Grumblių    17.  Karklėnų    18.  Kontaučių    19.  Kulių    21.  Milašaičių    23.  Narvaišių    24.  Nausodžio    29.  Stalgėnų    30.  Stanelių    31.  Šateikių    32.  Truikių    34.  Žemaičių Kalvarijos    35.  Žlibinų    37.  Prūsalių