Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Šilalės - Šilutės (Nr. 33) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   966 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   663 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   526 
5.   Čekuolis Jonas  8.   515 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   495 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   322 
6.   Lionginas Jonas  6.   234 
8.   Masiulis Eligijus  7.   190 
9.   Babravičius Gintautas  10.   163 
61.   Toleikis Rolandas  61.   132 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   96 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   82 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   46 
71.   Skikas Artūras  80.   41 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   29 
23.   Klišonis Audrius  17.   15 
12.   Gricius Algirdas  13.   13 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   13 
13.   Vilkas Pranas  12.   12 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   12 
24.   Lydeka Arminas  33.   10 
110.   Ačas Remigijus  119.   10 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   9 
39.   Grybauskas Audris  49.   9 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   8 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   8 
20.   Raistenskis Juozas  22.   8 
29.   Šukys Raimondas  26.   8 
15.   Matulevičius Juozas  18.   7 
22.   Velička Domininkas  34.   7 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   6 
34.   Striaukas Gintaras  16.   6 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   5 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   4 
21.   Palaitis Raimundas  19.   4 
30.   Lapėnas Saulius  30.   4 
46.   Belzus Algimantas  31.   4 
102.   Valiukas Raimundas  101.   4 
26.   Vazbys Artūras  11.   3 
32.   Zabiela Vytautas  28.   3 
38.   Šurkus Gintaras  24.   3 
44.   Jankauskas Valdas  35.   3 
28.   Melianas Artūras  20.   2 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   2 
41.   Bušma Bronislavas  40.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   2 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
27.   Jučas Jonas  27.   1 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
57.   Žilys Kęstutis  62.   0 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   0 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
73.   Ožalas Ričardas  72.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Šilalės    2.  Balsių    3.  Bijotų    4.  Bilionių    5.  Bytlaukio    6.  Biržų Lauko    7.  Didkiemio    7.  Gardamo    8.  Gineikių    8.  Ramučių    9.  Girdiškės    9.  Šylių    10.  Iždonų    11.  Jomantų    12.  Jucaičių    13.  Kaltinėnų    14.  Kvėdarnos    14.  Pašyšių    15.  Laukuvos    16.  Obelyno    17.  Pajūrio    18.  Pajūralio    19.  Požerės    20.  Šiauduvos    21.  Tenenių    22.  Traksėdžio    23.  Upynos    24.  Žadeikių    25.  Šilalės ligoninės    26.  Palentinio    26.  Švėkšnos    27.  Inkaklių    28.  Katyčių    30.  Bikavėnų    31.  Gorainių    32.  Kivylių    33.  Vainuto    37.  Žemaičių Naumiesčio    38.  Degučių    39.  Naumiesčio kaimiškoji