Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Šilutės - Pagėgių (Nr. 32) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1382 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   889 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   804 
5.   Čekuolis Jonas  8.   713 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   710 
6.   Lionginas Jonas  6.   443 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   441 
9.   Babravičius Gintautas  10.   251 
8.   Masiulis Eligijus  7.   203 
71.   Skikas Artūras  80.   179 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   116 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   115 
72.   Paškevič Ilona  79.   58 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   56 
13.   Vilkas Pranas  12.   37 
15.   Matulevičius Juozas  18.   34 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   21 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   17 
12.   Gricius Algirdas  13.   14 
61.   Toleikis Rolandas  61.   13 
28.   Melianas Artūras  20.   11 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   10 
20.   Raistenskis Juozas  22.   9 
21.   Palaitis Raimundas  19.   9 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   9 
26.   Vazbys Artūras  11.   8 
23.   Klišonis Audrius  17.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   7 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   7 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   6 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   6 
22.   Velička Domininkas  34.   6 
24.   Lydeka Arminas  33.   5 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   5 
32.   Zabiela Vytautas  28.   5 
41.   Bušma Bronislavas  40.   4 
40.   Zachaževski Jan  32.   3 
49.   Norkaitis Saulius  52.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   3 
73.   Ožalas Ričardas  72.   3 
90.   Komičienė Vida  87.   3 
99.   Valevičius Romualdas  90.   3 
29.   Šukys Raimondas  26.   2 
30.   Lapėnas Saulius  30.   2 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
60.   Tertelis Jonas  43.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
36.   Dinius Laimontas  42.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
27.   Jučas Jonas  27.   0 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   0 
38.   Šurkus Gintaras  24.   0 
39.   Grybauskas Audris  49.   0 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Mokyklos    1.  Pagėgių    2.  Panemunės    2.  Žalgirio    3.  Kentrių    3.  Vidurinės    4.  Natkiškių    4.  Politechnikos    5.  Pagėgių kaimiškoji    5.  Tilžės    6.  Piktupėnų    6.  Rusnės    7.  Stoniškių    8.  Šilgalių    9.  Rambyno    10.  Pagrynių    10.  Vilkyškių    11.  Traksėdžių    11.  Žukų    12.  Jonaičių    13.  Juknaičių    21.  Saugų    22.  Kintų    23.  Vilkyčių    29.  Usėnų