Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Gargždų (Nr. 31) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1996 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1223 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1179 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1130 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1118 
8.   Masiulis Eligijus  7.   656 
6.   Lionginas Jonas  6.   655 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   614 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   365 
9.   Babravičius Gintautas  10.   360 
49.   Norkaitis Saulius  52.   196 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   135 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   65 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   65 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   62 
21.   Palaitis Raimundas  19.   39 
13.   Vilkas Pranas  12.   29 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   29 
15.   Matulevičius Juozas  18.   19 
12.   Gricius Algirdas  13.   17 
26.   Vazbys Artūras  11.   13 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   10 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   8 
23.   Klišonis Audrius  17.   8 
28.   Melianas Artūras  20.   8 
20.   Raistenskis Juozas  22.   7 
30.   Lapėnas Saulius  30.   7 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   7 
77.   Kniukšta Juozas  86.   7 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   6 
22.   Velička Domininkas  34.   6 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   6 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   6 
41.   Bušma Bronislavas  40.   5 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   5 
91.   Jurgilas Petras  96.   5 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   5 
24.   Lydeka Arminas  33.   4 
27.   Jučas Jonas  27.   4 
38.   Šurkus Gintaras  24.   4 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   4 
57.   Žilys Kęstutis  62.   4 
75.   Misiūnas Andrius  66.   4 
39.   Grybauskas Audris  49.   3 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   3 
87.   Klimas Alfonsas  93.   3 
29.   Šukys Raimondas  26.   2 
36.   Dinius Laimontas  42.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
47.   Daukšys Gediminas  75.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
60.   Tertelis Jonas  43.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
90.   Komičienė Vida  87.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
99.   Valevičius Romualdas  90.   2 
100.   Stropus Alfredas  106.   2 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   2 
116.   Legas Jonas  116.   2 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   2 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   1 
32.   Zabiela Vytautas  28.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
52.   Okunevičienė Zita  53.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
73.   Ožalas Ričardas  72.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Gargždų    2.  Gargždų    3.  Gargždų    4.  Gargždų    5.  Endriejavo    6.  Judrėnų    7.  Žadeikių    8.  Daukšaičių    9.  Pėžaičių    10.  Šalpėnų    11.  Veiviržėnų    12.  Girininkų    13.  Lapių    14.  Tilvikų    15.  Vėžaičių    16.  Priekulės    17.  Agluonėnų    18.  Dovilų    19.  Ketvergių    20.  Šiūparių    21.  Dauparų    22.  Kvietinių    23.  Girkalių    24.  Kretingalės    25.  Plikių    26.  Drevernos    27.  Kalotės    28.  Venckų    29.  Jakų    30.  Slengių    31.  Triušelių