Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Alytaus (Nr. 30) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3678 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2470 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   2300 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   2163 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2062 
6.   Lionginas Jonas  6.   1531 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   1204 
9.   Babravičius Gintautas  10.   677 
8.   Masiulis Eligijus  7.   487 
47.   Daukšys Gediminas  75.   312 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   232 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   214 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   155 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   93 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   82 
111.   Skestenis Juozas  131.   64 
13.   Vilkas Pranas  12.   52 
24.   Lydeka Arminas  33.   50 
32.   Zabiela Vytautas  28.   44 
26.   Vazbys Artūras  11.   41 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   35 
38.   Šurkus Gintaras  24.   34 
15.   Matulevičius Juozas  18.   32 
27.   Jučas Jonas  27.   31 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   24 
12.   Gricius Algirdas  13.   22 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   21 
34.   Striaukas Gintaras  16.   19 
50.   Baravykas Regimantas  55.   16 
22.   Velička Domininkas  34.   13 
39.   Grybauskas Audris  49.   12 
21.   Palaitis Raimundas  19.   11 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   11 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   11 
28.   Melianas Artūras  20.   9 
44.   Jankauskas Valdas  35.   9 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   8 
60.   Tertelis Jonas  43.   8 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   8 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   8 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   7 
20.   Raistenskis Juozas  22.   7 
30.   Lapėnas Saulius  30.   7 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   7 
65.   Ryškus Eligijus  54.   7 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   7 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   7 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   6 
79.   Tryk Zdislav  58.   6 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   6 
23.   Klišonis Audrius  17.   5 
29.   Šukys Raimondas  26.   5 
57.   Žilys Kęstutis  62.   5 
61.   Toleikis Rolandas  61.   5 
73.   Ožalas Ričardas  72.   5 
82.   Daugirda Sigitas  83.   5 
90.   Komičienė Vida  87.   5 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   5 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
40.   Zachaževski Jan  32.   4 
41.   Bušma Bronislavas  40.   4 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   4 
75.   Misiūnas Andrius  66.   4 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   4 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   4 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   3 
51.   Dargužas Virginijus  39.   3 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   3 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   3 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   3 
69.   Nicius Apolinaras  67.   3 
72.   Paškevič Ilona  79.   3 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   3 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   3 
103.   Merkevičius Juozas  97.   3 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   3 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   3 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   3 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   3 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
49.   Norkaitis Saulius  52.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   2 
74.   Sadauskas Romas  65.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
102.   Valiukas Raimundas  101.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   2 
126.   Karosienė Sabina  105.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
91.   Jurgilas Petras  96.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Amatų    2.  A.Ramanausko-Vanago     3.  Centro    4.  A.Matučio    7.  Dzūkijos    8.  Naujoji    9.  Statybininkų    10.  Vilties    11.  Sporto    17.  Rūmų    18.  Vidzgirio    19.  Jotvingių    20.  Topolių    21.  Volungės    22.  Jaunimo    23.  Jurgiškių    24.  Likiškėlių