Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Marijampolės (Nr. 29) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2019 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1520 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1299 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1263 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1221 
6.   Lionginas Jonas  6.   862 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   607 
9.   Babravičius Gintautas  10.   321 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   292 
8.   Masiulis Eligijus  7.   251 
51.   Dargužas Virginijus  39.   150 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   116 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   107 
13.   Vilkas Pranas  12.   42 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   33 
102.   Valiukas Raimundas  101.   29 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   19 
15.   Matulevičius Juozas  18.   16 
34.   Striaukas Gintaras  16.   16 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   16 
12.   Gricius Algirdas  13.   14 
39.   Grybauskas Audris  49.   14 
24.   Lydeka Arminas  33.   13 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   11 
20.   Raistenskis Juozas  22.   10 
26.   Vazbys Artūras  11.   9 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   9 
22.   Velička Domininkas  34.   8 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   7 
32.   Zabiela Vytautas  28.   7 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   7 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   6 
30.   Lapėnas Saulius  30.   6 
44.   Jankauskas Valdas  35.   6 
46.   Belzus Algimantas  31.   6 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   5 
40.   Zachaževski Jan  32.   5 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   4 
27.   Jučas Jonas  27.   4 
28.   Melianas Artūras  20.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
41.   Bušma Bronislavas  40.   4 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   4 
43.   Savickas Eimundas  63.   4 
69.   Nicius Apolinaras  67.   4 
75.   Misiūnas Andrius  66.   4 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   4 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   4 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
29.   Šukys Raimondas  26.   3 
57.   Žilys Kęstutis  62.   3 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   3 
111.   Skestenis Juozas  131.   3 
23.   Klišonis Audrius  17.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
82.   Daugirda Sigitas  83.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
103.   Merkevičius Juozas  97.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   1 
38.   Šurkus Gintaras  24.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   0 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
65.   Ryškus Eligijus  54.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Kvietiškio    2.  Narto    3.  Laikštės    4.  Tarpučių    5.  Uosupio    6.  Mokolų    7.  Degučių    8.  Suvalkiečių    9.  Šaulių    10.  Kauno    11.  Dariaus ir Girėno    12.  Beržų    13.  Armino    14.  Gedimino    15.  Centro