Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Aukštaitijos (Nr. 28) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2288 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1433 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1392 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1363 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1131 
6.   Lionginas Jonas  6.   799 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   718 
8.   Masiulis Eligijus  7.   416 
9.   Babravičius Gintautas  10.   315 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   262 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   145 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   113 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   113 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   75 
22.   Velička Domininkas  34.   66 
15.   Matulevičius Juozas  18.   32 
73.   Ožalas Ričardas  72.   31 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   27 
13.   Vilkas Pranas  12.   20 
124.   Lisanka Stasys  99.   20 
30.   Lapėnas Saulius  30.   16 
12.   Gricius Algirdas  13.   11 
34.   Striaukas Gintaras  16.   10 
24.   Lydeka Arminas  33.   9 
26.   Vazbys Artūras  11.   9 
32.   Zabiela Vytautas  28.   7 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   7 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   6 
28.   Melianas Artūras  20.   6 
29.   Šukys Raimondas  26.   6 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   6 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   6 
21.   Palaitis Raimundas  19.   5 
23.   Klišonis Audrius  17.   5 
27.   Jučas Jonas  27.   5 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   5 
38.   Šurkus Gintaras  24.   4 
41.   Bušma Bronislavas  40.   4 
44.   Jankauskas Valdas  35.   4 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   4 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   4 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   3 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   3 
75.   Misiūnas Andrius  66.   3 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   3 
90.   Komičienė Vida  87.   3 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   3 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   3 
20.   Raistenskis Juozas  22.   2 
39.   Grybauskas Audris  49.   2 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   2 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   2 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   2 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   2 
116.   Legas Jonas  116.   2 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   2 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
61.   Toleikis Rolandas  61.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   0 
36.   Dinius Laimontas  42.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
57.   Žilys Kęstutis  62.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
111.   Skestenis Juozas  131.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

9.  Krekenavos    10.  Laukagalio    11.  Žibartonių    12.  Naujarodžių    13.  Linkaučių    14.  Upytės    15.  Ėriškių    16.  Liberiškio    17.  Berniūnų    18.  Naujamiesčio    19.  Gustonių    23.  Uliūnų    24.  Ramygalos    24.  Vandentiekio    25.  Daniūnų    26.  J.Miltinio    26.  Raguvos    27.  Staniūnų    27.  Šilų    28.  Beržų    28.  Miežiškių    29.  Nevėžio    29.  Ramygalos    30.  Trakiškio    31.  Pavašuokių    32.  Šilagalio    33.  Dembavo    34.  Velžio    35.  Liūdynės    36.  Katinų    37.  Pažagienių    38.  Vadoklių    39.  Jotainių    40.  Linkuvės    41.  Burvelių    42.  Molainių    43.  Mažėnių