Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Vakarinė (Nr. 27) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3743 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2639 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   2373 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   2277 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2243 
6.   Lionginas Jonas  6.   1329 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   1200 
9.   Babravičius Gintautas  10.   669 
8.   Masiulis Eligijus  7.   454 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   324 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   297 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   239 
22.   Velička Domininkas  34.   223 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   146 
28.   Melianas Artūras  20.   84 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   66 
13.   Vilkas Pranas  12.   53 
30.   Lapėnas Saulius  30.   46 
15.   Matulevičius Juozas  18.   43 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   37 
12.   Gricius Algirdas  13.   28 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   21 
24.   Lydeka Arminas  33.   19 
32.   Zabiela Vytautas  28.   18 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   17 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   17 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   17 
34.   Striaukas Gintaras  16.   16 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   14 
26.   Vazbys Artūras  11.   13 
73.   Ožalas Ričardas  72.   13 
29.   Šukys Raimondas  26.   11 
79.   Tryk Zdislav  58.   11 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   11 
27.   Jučas Jonas  27.   10 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   9 
39.   Grybauskas Audris  49.   9 
20.   Raistenskis Juozas  22.   8 
41.   Bušma Bronislavas  40.   7 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   7 
38.   Šurkus Gintaras  24.   6 
57.   Žilys Kęstutis  62.   6 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   6 
23.   Klišonis Audrius  17.   5 
50.   Baravykas Regimantas  55.   5 
63.   Baltakis Jonas  78.   5 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   5 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   5 
124.   Lisanka Stasys  99.   5 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   4 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   4 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
40.   Zachaževski Jan  32.   4 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   4 
75.   Misiūnas Andrius  66.   4 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   4 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   4 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   4 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   4 
43.   Savickas Eimundas  63.   3 
71.   Skikas Artūras  80.   3 
88.   Šavelis Rimantas  92.   3 
91.   Jurgilas Petras  96.   3 
97.   Beinoras Petras  103.   3 
116.   Legas Jonas  116.   3 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   3 
44.   Jankauskas Valdas  35.   2 
49.   Norkaitis Saulius  52.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
66.   Karitonas Stasys  56.   2 
69.   Nicius Apolinaras  67.   2 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   2 
72.   Paškevič Ilona  79.   2 
74.   Sadauskas Romas  65.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
82.   Daugirda Sigitas  83.   2 
84.   Chorostin Valdemar  71.   2 
90.   Komičienė Vida  87.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
102.   Valiukas Raimundas  101.   2 
104.   Echodienė Adelė  107.   2 
110.   Ačas Remigijus  119.   2 
111.   Skestenis Juozas  131.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   2 
121.   Vainulevičius Romas  84.   2 
122.   Petravičius Viktoras  89.   2 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   2 
126.   Karosienė Sabina  105.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
99.   Valevičius Romualdas  90.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

13.  Pilėnai    14.  Nemuno    15.  Žvaigždžių    16.  Šermuto    17.  Parko    18.  Dariaus ir Girėno    19.  A. Lipniūno    20.  Klaipėdos    21.  Butų ūkio    22.  Statybininkų    23.  Kniaudiškių