Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Dainų (Nr. 25) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3279 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2069 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2027 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1939 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1864 
6.   Lionginas Jonas  6.   1271 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   988 
9.   Babravičius Gintautas  10.   729 
8.   Masiulis Eligijus  7.   469 
36.   Dinius Laimontas  42.   343 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   303 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   213 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   159 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   150 
15.   Matulevičius Juozas  18.   43 
12.   Gricius Algirdas  13.   40 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   39 
13.   Vilkas Pranas  12.   38 
22.   Velička Domininkas  34.   26 
66.   Karitonas Stasys  56.   25 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   19 
20.   Raistenskis Juozas  22.   18 
29.   Šukys Raimondas  26.   17 
34.   Striaukas Gintaras  16.   15 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   13 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   12 
32.   Zabiela Vytautas  28.   12 
39.   Grybauskas Audris  49.   12 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   11 
26.   Vazbys Artūras  11.   10 
24.   Lydeka Arminas  33.   9 
51.   Dargužas Virginijus  39.   9 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   9 
23.   Klišonis Audrius  17.   8 
30.   Lapėnas Saulius  30.   8 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   7 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   7 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   6 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   5 
40.   Zachaževski Jan  32.   5 
41.   Bušma Bronislavas  40.   5 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   5 
61.   Toleikis Rolandas  61.   5 
73.   Ožalas Ričardas  72.   5 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   5 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   4 
38.   Šurkus Gintaras  24.   4 
69.   Nicius Apolinaras  67.   4 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   4 
88.   Šavelis Rimantas  92.   4 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   4 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   4 
27.   Jučas Jonas  27.   3 
50.   Baravykas Regimantas  55.   3 
52.   Okunevičienė Zita  53.   3 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   3 
57.   Žilys Kęstutis  62.   3 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   3 
65.   Ryškus Eligijus  54.   3 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   3 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   3 
77.   Kniukšta Juozas  86.   3 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   3 
79.   Tryk Zdislav  58.   3 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   3 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   3 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   3 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   3 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
28.   Melianas Artūras  20.   2 
44.   Jankauskas Valdas  35.   2 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   2 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   2 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   2 
74.   Sadauskas Romas  65.   2 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   2 
91.   Jurgilas Petras  96.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
100.   Stropus Alfredas  106.   2 
110.   Ačas Remigijus  119.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   2 
121.   Vainulevičius Romas  84.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
75.   Misiūnas Andrius  66.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

4.  Voveriškių    5.  Lieporių    6.  Aukštelkės    30.  Gegužių    34.  Beržyno    35.  Senojo Bokšto    36.  Dainų    37.  Aido    38.  Lyros    39.  Architektų    40.  Romuvos    41.  Šventupio    42.  Gytarių