Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Saulės (Nr. 24) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2817 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1820 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1763 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1684 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1566 
6.   Lionginas Jonas  6.   943 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   814 
9.   Babravičius Gintautas  10.   562 
8.   Masiulis Eligijus  7.   351 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   310 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   214 
36.   Dinius Laimontas  42.   186 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   151 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   135 
66.   Karitonas Stasys  56.   113 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   43 
13.   Vilkas Pranas  12.   30 
28.   Melianas Artūras  20.   28 
12.   Gricius Algirdas  13.   27 
15.   Matulevičius Juozas  18.   22 
26.   Vazbys Artūras  11.   20 
22.   Velička Domininkas  34.   18 
34.   Striaukas Gintaras  16.   18 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   16 
32.   Zabiela Vytautas  28.   14 
23.   Klišonis Audrius  17.   13 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   11 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   10 
29.   Šukys Raimondas  26.   10 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   10 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   9 
30.   Lapėnas Saulius  30.   7 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   6 
24.   Lydeka Arminas  33.   6 
27.   Jučas Jonas  27.   6 
38.   Šurkus Gintaras  24.   6 
60.   Tertelis Jonas  43.   6 
69.   Nicius Apolinaras  67.   6 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   6 
87.   Klimas Alfonsas  93.   6 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   5 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   5 
39.   Grybauskas Audris  49.   5 
41.   Bušma Bronislavas  40.   5 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   5 
73.   Ožalas Ričardas  72.   5 
95.   Terminienė Asta  88.   5 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   5 
131.   Punis Vydimantas  122.   5 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   4 
51.   Dargužas Virginijus  39.   4 
63.   Baltakis Jonas  78.   4 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   4 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   4 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   3 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   3 
74.   Sadauskas Romas  65.   3 
75.   Misiūnas Andrius  66.   3 
82.   Daugirda Sigitas  83.   3 
88.   Šavelis Rimantas  92.   3 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   3 
110.   Ačas Remigijus  119.   3 
20.   Raistenskis Juozas  22.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
46.   Belzus Algimantas  31.   2 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
79.   Tryk Zdislav  58.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   2 
100.   Stropus Alfredas  106.   2 
102.   Valiukas Raimundas  101.   2 
111.   Skestenis Juozas  131.   2 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   2 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
44.   Jankauskas Valdas  35.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

15.  S.Šalkauskio    20.  Linkuvos    21.  Šimšės    22.  Zoknių    23.  Pabalių    25.  K.Donelaičio    27.  Verduliukų    28.  Tilžės    29.  Žaliūkių    31.  S.Dariaus ir S.Girėno    33.  Lieporių    44.  Margių