Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Aušros (Nr. 23) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3307 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2161 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1902 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1897 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1888 
6.   Lionginas Jonas  6.   1280 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   967 
9.   Babravičius Gintautas  10.   644 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   592 
8.   Masiulis Eligijus  7.   387 
36.   Dinius Laimontas  42.   200 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   192 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   183 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   174 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   54 
15.   Matulevičius Juozas  18.   52 
13.   Vilkas Pranas  12.   42 
12.   Gricius Algirdas  13.   35 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   25 
26.   Vazbys Artūras  11.   24 
28.   Melianas Artūras  20.   24 
22.   Velička Domininkas  34.   21 
32.   Zabiela Vytautas  28.   19 
66.   Karitonas Stasys  56.   18 
29.   Šukys Raimondas  26.   17 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   15 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   15 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   13 
51.   Dargužas Virginijus  39.   13 
20.   Raistenskis Juozas  22.   11 
41.   Bušma Bronislavas  40.   11 
23.   Klišonis Audrius  17.   10 
38.   Šurkus Gintaras  24.   10 
30.   Lapėnas Saulius  30.   9 
24.   Lydeka Arminas  33.   8 
39.   Grybauskas Audris  49.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   6 
44.   Jankauskas Valdas  35.   6 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   6 
88.   Šavelis Rimantas  92.   6 
21.   Palaitis Raimundas  19.   5 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   5 
43.   Savickas Eimundas  63.   5 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   5 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   5 
61.   Toleikis Rolandas  61.   5 
74.   Sadauskas Romas  65.   5 
77.   Kniukšta Juozas  86.   5 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   5 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   5 
87.   Klimas Alfonsas  93.   5 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   5 
27.   Jučas Jonas  27.   4 
49.   Norkaitis Saulius  52.   4 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   4 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   4 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   4 
95.   Terminienė Asta  88.   4 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   4 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   4 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   3 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   3 
69.   Nicius Apolinaras  67.   3 
71.   Skikas Artūras  80.   3 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   3 
111.   Skestenis Juozas  131.   3 
112.   Kaščionis Petras  115.   3 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   3 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   2 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   2 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
102.   Valiukas Raimundas  101.   2 
103.   Merkevičius Juozas  97.   2 
104.   Echodienė Adelė  107.   2 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   2 
121.   Vainulevičius Romas  84.   2 
126.   Karosienė Sabina  105.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
50.   Baravykas Regimantas  55.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
65.   Ryškus Eligijus  54.   1 
73.   Ožalas Ričardas  72.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

2.  Medelyno    3.  Purienų    4.  J.Basanavičiaus    5.  M.K.Čiurlionio    6.  V.Kudirkos    8.  Vijolių    9.  Jovaro    10.  Parko    11.  Varpo    13.  J.Janonio    18.  Kražių    24.  Ragainės