Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Pajūrio (Nr. 22) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3419 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2042 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1902 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1864 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1754 
8.   Masiulis Eligijus  7.   1667 
6.   Lionginas Jonas  6.   1014 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   992 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   769 
9.   Babravičius Gintautas  10.   532 
21.   Palaitis Raimundas  19.   479 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   288 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   234 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   222 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   154 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   56 
13.   Vilkas Pranas  12.   47 
15.   Matulevičius Juozas  18.   42 
22.   Velička Domininkas  34.   35 
12.   Gricius Algirdas  13.   33 
26.   Vazbys Artūras  11.   27 
24.   Lydeka Arminas  33.   20 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   18 
29.   Šukys Raimondas  26.   17 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   17 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   17 
34.   Striaukas Gintaras  16.   16 
20.   Raistenskis Juozas  22.   15 
75.   Misiūnas Andrius  66.   15 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   14 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   13 
32.   Zabiela Vytautas  28.   12 
23.   Klišonis Audrius  17.   10 
38.   Šurkus Gintaras  24.   9 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   9 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   8 
57.   Žilys Kęstutis  62.   8 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   7 
39.   Grybauskas Audris  49.   7 
49.   Norkaitis Saulius  52.   7 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   7 
102.   Valiukas Raimundas  101.   7 
28.   Melianas Artūras  20.   6 
47.   Daukšys Gediminas  75.   6 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   6 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   6 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   6 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   6 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   6 
27.   Jučas Jonas  27.   5 
30.   Lapėnas Saulius  30.   5 
36.   Dinius Laimontas  42.   5 
44.   Jankauskas Valdas  35.   5 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   5 
52.   Okunevičienė Zita  53.   5 
71.   Skikas Artūras  80.   5 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   5 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   5 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   5 
132.   Akramas Kęstutis  123.   5 
41.   Bušma Bronislavas  40.   4 
60.   Tertelis Jonas  43.   4 
73.   Ožalas Ričardas  72.   4 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   4 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   4 
40.   Zachaževski Jan  32.   3 
46.   Belzus Algimantas  31.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   3 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   3 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   3 
79.   Tryk Zdislav  58.   3 
99.   Valevičius Romualdas  90.   3 
100.   Stropus Alfredas  106.   3 
124.   Lisanka Stasys  99.   3 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   3 
50.   Baravykas Regimantas  55.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
93.   Blaževičius Petras  85.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
104.   Echodienė Adelė  107.   2 
111.   Skestenis Juozas  131.   2 
116.   Legas Jonas  116.   2 
122.   Petravičius Viktoras  89.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   0 
88.   Šavelis Rimantas  92.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Kaštonų    1.  Kopų    2.  Ateities    2.  Smėlio    3.  Pušų    3.  Saulės    4.  Vilniaus    5.  Aikštės    6.  Kauno    7.  Jūros    13.  Strėvos    14.  Sulupės    40.  Pamario    43.  Rambyno    50.  Smiltelės    51.  Alksnynės    52.  Baltijos