Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Baltijos (Nr. 20) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3642 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2092 
8.   Masiulis Eligijus  7.   2060 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1900 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1889 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1695 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   1039 
6.   Lionginas Jonas  6.   994 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   815 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   804 
9.   Babravičius Gintautas  10.   505 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   407 
21.   Palaitis Raimundas  19.   252 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   200 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   174 
20.   Raistenskis Juozas  22.   74 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   57 
13.   Vilkas Pranas  12.   52 
15.   Matulevičius Juozas  18.   48 
22.   Velička Domininkas  34.   46 
26.   Vazbys Artūras  11.   43 
12.   Gricius Algirdas  13.   32 
28.   Melianas Artūras  20.   30 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   28 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   24 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   23 
30.   Lapėnas Saulius  30.   23 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   20 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   18 
24.   Lydeka Arminas  33.   17 
75.   Misiūnas Andrius  66.   16 
32.   Zabiela Vytautas  28.   15 
49.   Norkaitis Saulius  52.   15 
29.   Šukys Raimondas  26.   14 
41.   Bušma Bronislavas  40.   13 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   11 
23.   Klišonis Audrius  17.   10 
27.   Jučas Jonas  27.   10 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   10 
34.   Striaukas Gintaras  16.   9 
39.   Grybauskas Audris  49.   8 
73.   Ožalas Ričardas  72.   8 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   7 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   7 
38.   Šurkus Gintaras  24.   6 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   6 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   6 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   6 
82.   Daugirda Sigitas  83.   6 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   6 
99.   Valevičius Romualdas  90.   6 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   5 
36.   Dinius Laimontas  42.   5 
40.   Zachaževski Jan  32.   5 
44.   Jankauskas Valdas  35.   5 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   5 
57.   Žilys Kęstutis  62.   5 
74.   Sadauskas Romas  65.   5 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   5 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   5 
132.   Akramas Kęstutis  123.   5 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   4 
43.   Savickas Eimundas  63.   4 
46.   Belzus Algimantas  31.   4 
47.   Daukšys Gediminas  75.   4 
51.   Dargužas Virginijus  39.   4 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   4 
87.   Klimas Alfonsas  93.   4 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   4 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   4 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   4 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   4 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   3 
50.   Baravykas Regimantas  55.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   3 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   3 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   3 
60.   Tertelis Jonas  43.   3 
61.   Toleikis Rolandas  61.   3 
63.   Baltakis Jonas  78.   3 
65.   Ryškus Eligijus  54.   3 
71.   Skikas Artūras  80.   3 
72.   Paškevič Ilona  79.   3 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   3 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   3 
91.   Jurgilas Petras  96.   3 
95.   Terminienė Asta  88.   3 
102.   Valiukas Raimundas  101.   3 
103.   Merkevičius Juozas  97.   3 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   3 
111.   Skestenis Juozas  131.   3 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   3 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   3 
128.   Babianskas Saulius  117.   3 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   2 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
79.   Tryk Zdislav  58.   2 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   2 
84.   Chorostin Valdemar  71.   2 
97.   Beinoras Petras  103.   2 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

21.  Klaipėdos Vandens    22.  Rumpiškių    23.  Aitvaro    26.  Brigantinos    27.  Draugystės    29.  Švyturio    30.  Olimpijos    32.  Dainavos    33.  Aušros    35.  Nykštuko    36.  Debreceno    37.  Gedminų    38.  Vėtrungės    39.  Žilvičio    45.  Menų mokyklos