Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Danės (Nr. 19) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3726 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2180 
8.   Masiulis Eligijus  7.   1978 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1966 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1859 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1816 
6.   Lionginas Jonas  6.   1154 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   919 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   908 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   623 
9.   Babravičius Gintautas  10.   545 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   402 
21.   Palaitis Raimundas  19.   236 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   223 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   217 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   71 
15.   Matulevičius Juozas  18.   65 
12.   Gricius Algirdas  13.   54 
13.   Vilkas Pranas  12.   51 
100.   Stropus Alfredas  106.   49 
26.   Vazbys Artūras  11.   42 
49.   Norkaitis Saulius  52.   34 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   30 
22.   Velička Domininkas  34.   29 
28.   Melianas Artūras  20.   28 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   27 
32.   Zabiela Vytautas  28.   26 
29.   Šukys Raimondas  26.   23 
27.   Jučas Jonas  27.   21 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   21 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   21 
41.   Bušma Bronislavas  40.   19 
75.   Misiūnas Andrius  66.   19 
34.   Striaukas Gintaras  16.   17 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   16 
23.   Klišonis Audrius  17.   15 
24.   Lydeka Arminas  33.   15 
99.   Valevičius Romualdas  90.   15 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   14 
30.   Lapėnas Saulius  30.   13 
38.   Šurkus Gintaras  24.   13 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   12 
44.   Jankauskas Valdas  35.   10 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   9 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   9 
57.   Žilys Kęstutis  62.   9 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   9 
61.   Toleikis Rolandas  61.   9 
74.   Sadauskas Romas  65.   9 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   9 
20.   Raistenskis Juozas  22.   8 
39.   Grybauskas Audris  49.   7 
40.   Zachaževski Jan  32.   7 
43.   Savickas Eimundas  63.   7 
50.   Baravykas Regimantas  55.   6 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   6 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   6 
111.   Skestenis Juozas  131.   6 
36.   Dinius Laimontas  42.   5 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   5 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   5 
71.   Skikas Artūras  80.   5 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   5 
102.   Valiukas Raimundas  101.   5 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   5 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   5 
46.   Belzus Algimantas  31.   4 
51.   Dargužas Virginijus  39.   4 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   4 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   4 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   4 
73.   Ožalas Ričardas  72.   4 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   4 
93.   Blaževičius Petras  85.   4 
103.   Merkevičius Juozas  97.   4 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   4 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   4 
124.   Lisanka Stasys  99.   4 
52.   Okunevičienė Zita  53.   3 
60.   Tertelis Jonas  43.   3 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   3 
63.   Baltakis Jonas  78.   3 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   3 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   3 
110.   Ačas Remigijus  119.   3 
131.   Punis Vydimantas  122.   3 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   2 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   2 
69.   Nicius Apolinaras  67.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
79.   Tryk Zdislav  58.   2 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   2 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
91.   Jurgilas Petras  96.   2 
97.   Beinoras Petras  103.   2 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
123.   Šilgalis Albertas  95.   2 
126.   Karosienė Sabina  105.   2 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   2 
132.   Akramas Kęstutis  123.   2 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
84.   Chorostin Valdemar  71.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
90.   Komičienė Vida  87.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
104.   Echodienė Adelė  107.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Gimnazijos    4.  Danės    5.  Eglės    6.  Dviračių Treko    7.  Kretingos    8.  Šviesos    9.  Muzikos Centro    10.  Žaliakalnio    11.  Saulutės    15.  Tauralaukio    16.  Baltikalnio    17.  Saulėtekio    18.  Šatrijos    19.  Vilties    20.  Pingvinuko    25.  Šilojų    59.  Girulių    60.  Molo    62.  Jūreivių    63.  Prekybos uosto    64.  S.Daukanto    65.  Kuršių    66.  Politechnikos