Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Panemunės (Nr. 18) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3051 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1946 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1792 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1777 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1580 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   1050 
6.   Lionginas Jonas  6.   1033 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   966 
9.   Babravičius Gintautas  10.   490 
8.   Masiulis Eligijus  7.   432 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   166 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   150 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   148 
27.   Jučas Jonas  27.   63 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   49 
13.   Vilkas Pranas  12.   47 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   47 
43.   Savickas Eimundas  63.   38 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   27 
12.   Gricius Algirdas  13.   26 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   25 
15.   Matulevičius Juozas  18.   23 
26.   Vazbys Artūras  11.   18 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   18 
32.   Zabiela Vytautas  28.   15 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   14 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   13 
22.   Velička Domininkas  34.   13 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   13 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   11 
24.   Lydeka Arminas  33.   10 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   10 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   9 
30.   Lapėnas Saulius  30.   9 
104.   Echodienė Adelė  107.   8 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   7 
38.   Šurkus Gintaras  24.   7 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   7 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   6 
50.   Baravykas Regimantas  55.   6 
29.   Šukys Raimondas  26.   5 
34.   Striaukas Gintaras  16.   5 
39.   Grybauskas Audris  49.   5 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   5 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   5 
71.   Skikas Artūras  80.   5 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   5 
23.   Klišonis Audrius  17.   4 
28.   Melianas Artūras  20.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
40.   Zachaževski Jan  32.   4 
41.   Bušma Bronislavas  40.   4 
84.   Chorostin Valdemar  71.   4 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   4 
20.   Raistenskis Juozas  22.   3 
21.   Palaitis Raimundas  19.   3 
47.   Daukšys Gediminas  75.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   3 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   3 
60.   Tertelis Jonas  43.   3 
74.   Sadauskas Romas  65.   3 
75.   Misiūnas Andrius  66.   3 
90.   Komičienė Vida  87.   3 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   3 
111.   Skestenis Juozas  131.   3 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   3 
46.   Belzus Algimantas  31.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
72.   Paškevič Ilona  79.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
77.   Kniukšta Juozas  86.   2 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
88.   Šavelis Rimantas  92.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
110.   Ačas Remigijus  119.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
121.   Vainulevičius Romas  84.   2 
44.   Jankauskas Valdas  35.   1 
57.   Žilys Kęstutis  62.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
112.   Kaščionis Petras  115.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
122.   Petravičius Viktoras  89.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
128.   Babianskas Saulius  117.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
51.   Dargužas Virginijus  39.   0 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
87.   Klimas Alfonsas  93.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
100.   Stropus Alfredas  106.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   0 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   0 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

104.  Parko    105.  Sodų    106.  Šančių    107.  Drobės    108.  Skuodo    109.  Žiburio    110.  Breslaujos    113.  Naglio    114.  Šilo    116.  Buriuotojų    117.  Vaidoto    118.  Pušų    120.  Birutės    122.  Rokų    123.  Vaišvydavos