Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Dainavos (Nr. 16) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3152 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2036 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1859 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1857 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1595 
6.   Lionginas Jonas  6.   1114 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   973 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   930 
9.   Babravičius Gintautas  10.   476 
8.   Masiulis Eligijus  7.   395 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   167 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   125 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   114 
27.   Jučas Jonas  27.   73 
12.   Gricius Algirdas  13.   45 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   43 
41.   Bušma Bronislavas  40.   41 
13.   Vilkas Pranas  12.   40 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   36 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   36 
43.   Savickas Eimundas  63.   34 
20.   Raistenskis Juozas  22.   26 
24.   Lydeka Arminas  33.   21 
32.   Zabiela Vytautas  28.   21 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   19 
26.   Vazbys Artūras  11.   19 
15.   Matulevičius Juozas  18.   18 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   16 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   15 
38.   Šurkus Gintaras  24.   15 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   15 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   15 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   14 
30.   Lapėnas Saulius  30.   13 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   12 
21.   Palaitis Raimundas  19.   11 
44.   Jankauskas Valdas  35.   10 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   10 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   10 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   8 
29.   Šukys Raimondas  26.   8 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   7 
61.   Toleikis Rolandas  61.   6 
104.   Echodienė Adelė  107.   6 
39.   Grybauskas Audris  49.   5 
50.   Baravykas Regimantas  55.   5 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   5 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   5 
22.   Velička Domininkas  34.   4 
23.   Klišonis Audrius  17.   4 
28.   Melianas Artūras  20.   4 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
51.   Dargužas Virginijus  39.   4 
57.   Žilys Kęstutis  62.   4 
74.   Sadauskas Romas  65.   4 
46.   Belzus Algimantas  31.   3 
49.   Norkaitis Saulius  52.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   3 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   3 
65.   Ryškus Eligijus  54.   3 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   3 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   3 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   3 
88.   Šavelis Rimantas  92.   3 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   3 
103.   Merkevičius Juozas  97.   3 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   3 
116.   Legas Jonas  116.   3 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
60.   Tertelis Jonas  43.   2 
73.   Ožalas Ričardas  72.   2 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   2 
84.   Chorostin Valdemar  71.   2 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   2 
90.   Komičienė Vida  87.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
99.   Valevičius Romualdas  90.   2 
100.   Stropus Alfredas  106.   2 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
121.   Vainulevičius Romas  84.   2 
122.   Petravičius Viktoras  89.   2 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
75.   Misiūnas Andrius  66.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
82.   Daugirda Sigitas  83.   1 
87.   Klimas Alfonsas  93.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
110.   Ačas Remigijus  119.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
124.   Lisanka Stasys  99.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
129.   Apukas Mečislovas  118.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
77.   Kniukšta Juozas  86.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

75.  Amatininkų    77.  Buitininkų    78.  Partizanų    79.  Pramonės    80.  Dainavos    81.  J. Urbšio    82.  Sartų    83.  A. Timinskio    84.  Nepriklausomybės    85.  Vytauto    86.  Atžalyno    87.  Savanorių