Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Kalniečių (Nr. 15) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   2901 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1926 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   1781 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   1699 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1565 
6.   Lionginas Jonas  6.   1091 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   937 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   894 
9.   Babravičius Gintautas  10.   402 
8.   Masiulis Eligijus  7.   364 
27.   Jučas Jonas  27.   354 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   184 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   156 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   53 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   36 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   30 
15.   Matulevičius Juozas  18.   26 
43.   Savickas Eimundas  63.   26 
12.   Gricius Algirdas  13.   25 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   23 
13.   Vilkas Pranas  12.   22 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   22 
32.   Zabiela Vytautas  28.   20 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   20 
24.   Lydeka Arminas  33.   19 
22.   Velička Domininkas  34.   15 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   15 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   13 
26.   Vazbys Artūras  11.   13 
46.   Belzus Algimantas  31.   12 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   12 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   11 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   11 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   10 
34.   Striaukas Gintaras  16.   9 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   9 
30.   Lapėnas Saulius  30.   8 
21.   Palaitis Raimundas  19.   7 
38.   Šurkus Gintaras  24.   7 
41.   Bušma Bronislavas  40.   6 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   5 
36.   Dinius Laimontas  42.   5 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   5 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   5 
65.   Ryškus Eligijus  54.   5 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   5 
28.   Melianas Artūras  20.   4 
29.   Šukys Raimondas  26.   4 
39.   Grybauskas Audris  49.   4 
52.   Okunevičienė Zita  53.   4 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   4 
61.   Toleikis Rolandas  61.   4 
104.   Echodienė Adelė  107.   4 
20.   Raistenskis Juozas  22.   3 
44.   Jankauskas Valdas  35.   3 
57.   Žilys Kęstutis  62.   3 
60.   Tertelis Jonas  43.   3 
87.   Klimas Alfonsas  93.   3 
90.   Komičienė Vida  87.   3 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   3 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   3 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   2 
71.   Skikas Artūras  80.   2 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   2 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   2 
82.   Daugirda Sigitas  83.   2 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   2 
84.   Chorostin Valdemar  71.   2 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
116.   Legas Jonas  116.   2 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   2 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   2 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   2 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   2 
23.   Klišonis Audrius  17.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
63.   Baltakis Jonas  78.   1 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   1 
73.   Ožalas Ričardas  72.   1 
74.   Sadauskas Romas  65.   1 
75.   Misiūnas Andrius  66.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
79.   Tryk Zdislav  58.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
88.   Šavelis Rimantas  92.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
95.   Terminienė Asta  88.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
102.   Valiukas Raimundas  101.   1 
103.   Merkevičius Juozas  97.   1 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
126.   Karosienė Sabina  105.   1 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
132.   Akramas Kęstutis  123.   1 
40.   Zachaževski Jan  32.   0 
47.   Daukšys Gediminas  75.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
50.   Baravykas Regimantas  55.   0 
66.   Karitonas Stasys  56.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

64.  Aukuro    66.  Šiaurės    67.  S. Žukausko    68.  Statybininkų    69.  Rasos    70.  P. Plechavičiaus    71.  K. Škirpos    72.  P. Lukšio