Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Aleksoto - Vilijampolės (Nr. 12) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   3459 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2255 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   2098 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   2042 
5.   Čekuolis Jonas  8.   1874 
6.   Lionginas Jonas  6.   1219 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   1105 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   1054 
9.   Babravičius Gintautas  10.   604 
8.   Masiulis Eligijus  7.   450 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   186 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   152 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   99 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   94 
27.   Jučas Jonas  27.   75 
13.   Vilkas Pranas  12.   63 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   47 
15.   Matulevičius Juozas  18.   41 
12.   Gricius Algirdas  13.   38 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   35 
38.   Šurkus Gintaras  24.   25 
43.   Savickas Eimundas  63.   24 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   22 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   21 
23.   Klišonis Audrius  17.   18 
20.   Raistenskis Juozas  22.   17 
74.   Sadauskas Romas  65.   16 
22.   Velička Domininkas  34.   15 
28.   Melianas Artūras  20.   15 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   15 
104.   Echodienė Adelė  107.   15 
32.   Zabiela Vytautas  28.   14 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   14 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   13 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   13 
24.   Lydeka Arminas  33.   12 
129.   Apukas Mečislovas  118.   11 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   10 
112.   Kaščionis Petras  115.   10 
26.   Vazbys Artūras  11.   9 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   9 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   9 
29.   Šukys Raimondas  26.   8 
30.   Lapėnas Saulius  30.   7 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   7 
88.   Šavelis Rimantas  92.   7 
34.   Striaukas Gintaras  16.   6 
63.   Baltakis Jonas  78.   6 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   6 
87.   Klimas Alfonsas  93.   6 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   6 
46.   Belzus Algimantas  31.   5 
61.   Toleikis Rolandas  61.   5 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   5 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
44.   Jankauskas Valdas  35.   4 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   4 
73.   Ožalas Ričardas  72.   4 
77.   Kniukšta Juozas  86.   4 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   4 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   4 
41.   Bušma Bronislavas  40.   3 
57.   Žilys Kęstutis  62.   3 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   3 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   3 
82.   Daugirda Sigitas  83.   3 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   3 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   3 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
40.   Zachaževski Jan  32.   2 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   2 
50.   Baravykas Regimantas  55.   2 
52.   Okunevičienė Zita  53.   2 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
66.   Karitonas Stasys  56.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   2 
79.   Tryk Zdislav  58.   2 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   2 
95.   Terminienė Asta  88.   2 
99.   Valevičius Romualdas  90.   2 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   2 
103.   Merkevičius Juozas  97.   2 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   2 
110.   Ačas Remigijus  119.   2 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   2 
122.   Petravičius Viktoras  89.   2 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   2 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   1 
39.   Grybauskas Audris  49.   1 
47.   Daukšys Gediminas  75.   1 
51.   Dargužas Virginijus  39.   1 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
72.   Paškevič Ilona  79.   1 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
91.   Jurgilas Petras  96.   1 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   1 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   1 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
93.   Blaževičius Petras  85.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
116.   Legas Jonas  116.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
123.   Šilgalis Albertas  95.   0 
124.   Lisanka Stasys  99.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
128.   Babianskas Saulius  117.   0 
131.   Punis Vydimantas  122.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

14.  Neries    15.  Sąjungos    16.  Dobilo    17.  Apvijos    18.  Apuolės    19.  Seredžiaus    20.  Tilžės    21.  Veršvų    22.  Žagarės    23.  Lampėdžių    24.  Kaniūkų    25.  Akademijos    26.  H. ir O Minkovskių    27.  J. Dobkevičiaus    28.  Veiverių    30.  Julijanavos    31.  Piliakalnio    121.  Ąžuolo    125.  Kazliškių    126.  Tirkiliškių    127.  Romainių