Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Šilainių (Nr. 11) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   4057 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   2654 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   2504 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   2313 
5.   Čekuolis Jonas  8.   2061 
6.   Lionginas Jonas  6.   1351 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   1326 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   1157 
8.   Masiulis Eligijus  7.   935 
9.   Babravičius Gintautas  10.   657 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   447 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   233 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   211 
27.   Jučas Jonas  27.   82 
13.   Vilkas Pranas  12.   67 
22.   Velička Domininkas  34.   57 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   54 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   48 
15.   Matulevičius Juozas  18.   42 
111.   Skestenis Juozas  131.   30 
12.   Gricius Algirdas  13.   28 
26.   Vazbys Artūras  11.   28 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   23 
34.   Striaukas Gintaras  16.   23 
24.   Lydeka Arminas  33.   20 
32.   Zabiela Vytautas  28.   20 
28.   Melianas Artūras  20.   18 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   18 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   18 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   17 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   17 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   16 
30.   Lapėnas Saulius  30.   15 
43.   Savickas Eimundas  63.   15 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   13 
104.   Echodienė Adelė  107.   13 
38.   Šurkus Gintaras  24.   12 
20.   Raistenskis Juozas  22.   11 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   10 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   10 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   9 
74.   Sadauskas Romas  65.   9 
29.   Šukys Raimondas  26.   8 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   8 
21.   Palaitis Raimundas  19.   7 
39.   Grybauskas Audris  49.   7 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   7 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   7 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   7 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   6 
44.   Jankauskas Valdas  35.   6 
50.   Baravykas Regimantas  55.   6 
82.   Daugirda Sigitas  83.   6 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   6 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   6 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   6 
23.   Klišonis Audrius  17.   5 
41.   Bušma Bronislavas  40.   5 
52.   Okunevičienė Zita  53.   5 
88.   Šavelis Rimantas  92.   5 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   5 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   5 
36.   Dinius Laimontas  42.   4 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   4 
73.   Ožalas Ričardas  72.   4 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   4 
110.   Ačas Remigijus  119.   4 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   3 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   3 
87.   Klimas Alfonsas  93.   3 
123.   Šilgalis Albertas  95.   3 
128.   Babianskas Saulius  117.   3 
47.   Daukšys Gediminas  75.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
57.   Žilys Kęstutis  62.   2 
61.   Toleikis Rolandas  61.   2 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   2 
63.   Baltakis Jonas  78.   2 
65.   Ryškus Eligijus  54.   2 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   2 
75.   Misiūnas Andrius  66.   2 
90.   Komičienė Vida  87.   2 
91.   Jurgilas Petras  96.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
99.   Valevičius Romualdas  90.   2 
100.   Stropus Alfredas  106.   2 
102.   Valiukas Raimundas  101.   2 
103.   Merkevičius Juozas  97.   2 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   2 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   2 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   2 
112.   Kaščionis Petras  115.   2 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   2 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   2 
116.   Legas Jonas  116.   2 
122.   Petravičius Viktoras  89.   2 
124.   Lisanka Stasys  99.   2 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   2 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   2 
131.   Punis Vydimantas  122.   2 
132.   Akramas Kęstutis  123.   2 
40.   Zachaževski Jan  32.   1 
46.   Belzus Algimantas  31.   1 
49.   Norkaitis Saulius  52.   1 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   1 
60.   Tertelis Jonas  43.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   1 
69.   Nicius Apolinaras  67.   1 
71.   Skikas Artūras  80.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   1 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   1 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   1 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   1 
121.   Vainulevičius Romas  84.   1 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   1 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
72.   Paškevič Ilona  79.   0 
79.   Tryk Zdislav  58.   0 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   0 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   0 
84.   Chorostin Valdemar  71.   0 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
97.   Beinoras Petras  103.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

1.  Gamyklos    2.  Sargėnų    3.  Vėtrungės    4.  Rasytės    5.  Šarkuvos    6.  Kuršių    7.  Žemaičių    8.  Baltų    9.  Baltijos    10.  Žiemgalių    11.  Milikonių    12.  Demokratų    13.  Linkuvos