Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai
Rašykite mums

Lietuvos liberalų sąjungos
kandidatus paduoti pirmumo balsai
Naujosios Vilnios (Nr. 10) apygardoje

- Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose -
 

Porinkiminis  
 numeris sąraše 
 
 Pavardė, vardas  Priešrinkiminis
 numeris sąraše 
Paduota
pirmumo
balsų 1
1.   Paksas Rolandas  1.   1784 
2.   Maldeikis Eugenijus  5.   1194 
4.   Medalinskas Alvydas  4.   994 
3.   Kutraitė Giedraitienė Dalia  3.   964 
5.   Čekuolis Jonas  8.   890 
7.   Steponavičius Gintaras  2.   766 
6.   Lionginas Jonas  6.   649 
9.   Babravičius Gintautas  10.   349 
8.   Masiulis Eligijus  7.   281 
28.   Melianas Artūras  20.   217 
10.   Rimšelis Klemensas  9.   184 
20.   Raistenskis Juozas  22.   73 
34.   Striaukas Gintaras  16.   65 
11.   Teišerskytė Dalia  21.   64 
37.   Gentvilas Eugenijus  132.   47 
12.   Gricius Algirdas  13.   45 
13.   Vilkas Pranas  12.   31 
16.   Matulevičius Algimantas  36.   29 
22.   Velička Domininkas  34.   23 
41.   Bušma Bronislavas  40.   23 
33.   Noreikienė Jūratė  48.   21 
29.   Šukys Raimondas  26.   19 
25.   Žukauskas Henrikas  15.   16 
40.   Zachaževski Jan  32.   15 
24.   Lydeka Arminas  33.   14 
15.   Matulevičius Juozas  18.   13 
17.   Lapėnas Vytautas  25.   13 
18.   Barakauskas Dailis Alfonsas  14.   13 
30.   Lapėnas Saulius  30.   13 
39.   Grybauskas Audris  49.   12 
32.   Zabiela Vytautas  28.   11 
72.   Paškevič Ilona  79.   11 
35.   Vinickienė Vitalė  38.   9 
44.   Jankauskas Valdas  35.   9 
38.   Šurkus Gintaras  24.   7 
65.   Ryškus Eligijus  54.   7 
57.   Žilys Kęstutis  62.   6 
26.   Vazbys Artūras  11.   5 
27.   Jučas Jonas  27.   5 
109.   Račkauskas Vytautas  130.   5 
46.   Belzus Algimantas  31.   4 
55.   Anfimovas Andriejus  57.   4 
75.   Misiūnas Andrius  66.   4 
14.   Skarbalius Egidijus  23.   3 
50.   Baravykas Regimantas  55.   3 
52.   Okunevičienė Zita  53.   3 
58.   Ūsienė Jūratė  50.   3 
62.   Kuzborskis Zenonas  45.   3 
73.   Ožalas Ričardas  72.   3 
79.   Tryk Zdislav  58.   3 
88.   Šavelis Rimantas  92.   3 
91.   Jurgilas Petras  96.   3 
113.   Plečkaitis Vidmantas  129.   3 
19.   Vaštakas Rimvydas  29.   2 
21.   Palaitis Raimundas  19.   2 
31.   Sedlickas Romanas Algimantas  47.   2 
36.   Dinius Laimontas  42.   2 
47.   Daukšys Gediminas  75.   2 
51.   Dargužas Virginijus  39.   2 
54.   Sologubovas Leonidas  64.   2 
56.   Staugaitis Gediminas  44.   2 
84.   Chorostin Valdemar  71.   2 
87.   Klimas Alfonsas  93.   2 
92.   Grigaliūnas Edmundas  109.   2 
96.   Sipavičius Alvydas  100.   2 
119.   Matusevičius Arūnas  125.   2 
124.   Lisanka Stasys  99.   2 
128.   Babianskas Saulius  117.   2 
23.   Klišonis Audrius  17.   1 
48.   Juozaitienė Jūratė  77.   1 
53.   Radžiūnas Rokas  51.   1 
59.   Gelžinis Tautginas  60.   1 
66.   Karitonas Stasys  56.   1 
77.   Kniukšta Juozas  86.   1 
80.   Ramanauskas Eugenijus  81.   1 
81.   Kapsevičius Arūnas  46.   1 
83.   Štraupaitė Dalia  91.   1 
85.   Vaitiekūnas Alfonsas  112.   1 
90.   Komičienė Vida  87.   1 
93.   Blaževičius Petras  85.   1 
94.   Švirmickas Arvydas  94.   1 
97.   Beinoras Petras  103.   1 
100.   Stropus Alfredas  106.   1 
104.   Echodienė Adelė  107.   1 
106.   Gendrolius Arūnas  120.   1 
108.   Būdvytis Arūnas  102.   1 
111.   Skestenis Juozas  131.   1 
114.   Dičiūnaitė Vida  124.   1 
116.   Legas Jonas  116.   1 
118.   Avižius Ignotas Aloyzas  128.   1 
123.   Šilgalis Albertas  95.   1 
131.   Punis Vydimantas  122.   1 
42.   Žalnerauskas Vladas  41.   0 
43.   Savickas Eimundas  63.   0 
45.   Sklenys Eugenijus  37.   0 
49.   Norkaitis Saulius  52.   0 
60.   Tertelis Jonas  43.   0 
61.   Toleikis Rolandas  61.   0 
63.   Baltakis Jonas  78.   0 
64.   Misiukevičius Rytis  70.   0 
67.   Jočys Marijonas Kazys  59.   0 
68.   Karpalavičius Leonas  68.   0 
69.   Nicius Apolinaras  67.   0 
70.   Šilgalis Žilvinas  76.   0 
71.   Skikas Artūras  80.   0 
74.   Sadauskas Romas  65.   0 
76.   Eigėlis Vidmantas  73.   0 
78.   Vyšniauskas Gintaras Steponas  82.   0 
82.   Daugirda Sigitas  83.   0 
86.   Rinkevičius Jonas Motiejus  69.   0 
89.   Paltanavičius Gintautas  74.   0 
95.   Terminienė Asta  88.   0 
98.   Šukytė Vida Judita  108.   0 
99.   Valevičius Romualdas  90.   0 
101.   Sėdžius Alvydas  98.   0 
102.   Valiukas Raimundas  101.   0 
103.   Merkevičius Juozas  97.   0 
105.   Grigaliūnas Jurgis Vytautas  110.   0 
107.   Zenkevičius Zenonas  111.   0 
110.   Ačas Remigijus  119.   0 
112.   Kaščionis Petras  115.   0 
115.   Dičiūnas Vytautas  113.   0 
117.   Kuzmickas Jaroslavas  126.   0 
120.   Skurdauskienė Birutė  127.   0 
121.   Vainulevičius Romas  84.   0 
122.   Petravičius Viktoras  89.   0 
125.   Kersnauskienė Vilma  104.   0 
126.   Karosienė Sabina  105.   0 
127.   Vasiliauskas Zigmas  114.   0 
129.   Apukas Mečislovas  118.   0 
130.   Gaigalas Pavlius  121.   0 
132.   Akramas Kęstutis  123.   0 

1 Lentelėje kandidatai išrikiuoti pagal vienmandatės apygardos ribose
paduotų pirmumo balsų skaičių mažėjančia tvarka.

 
Pirmumo balsų už sąrašo kandidatus pasiskirstymas šios apygardos apylinkių ribose

451.  Salininkų    452.  Lietuvių namų    453.  Dzūkų    454.  Kapsų    455.  Dariaus ir Girėno    456.  Kaminkelio    460.  Kirtimų    461.  Palydovo    462.  Rugiagėlių    463.  A.Kojelavičiaus    464.  Dūmų    465.  Genių    466.  Pergalės    467.  Darželio    468.  Karklėnų    469.  J.Kolaso    470.  Parko    471.  Pramonės